ciągle czytam, że przesmyk suwalski to "najniebezpieczniejsze miejsce na Ziemi" najbardziej zapalny punkt na mapie świata skoro mamy zapalenie, to trzeba je leczyc, zapobiegac dalszej destrukcji a nie czekac na agonie na zapalenie przesmyka Jak wyleczyc zapalenie przesmyka suwalskiego?
Litwini ryczą jak bobry "tragicznie zmarli żołnierze wracają do domu. Na ulicach Wilna tłumy. W oczach łzy"
tego nawet nie było po śmierci Stalina, usazyd opanował totalnie nasze umysły, dlatego proponuje 60% cła na ich myślosferę; filmy, muzykę, fB, X, książki, naukowców czy inną ich religię np liberalizm. Musimy myśleć europocentrycznie a nie jak usazydocentyrycznie.
nie budujmy murów z naszym serdecznym sąsiadem, Białorusią (tarcza wschód) a z usazydem
Szczerze mówiąc wkurwia mnie już ten cały cyrk ze zbrojeniem i wojskiem.
Były te jakieś terytorialne bezużyteczne bzdety, a teraz... szkolenia dzieci w zabijaniu - strzelaniu! nawet mowa o wznowieniu poboru do wojska... i broń atomowa w Polsce! i wiele innych bzdur opowiadają tu i tam.
ogólnie: utrzymywanie = finansowanie wojska ponad miarę nie ma żadnej racji, niestety.
A o dziwo: wszyscy politycy - całego świata nagle gadają zgodnie!: trzeba się zbroić, szykować do wojny!
Przykłady z historii są tu dobrze znane, no ale najwyraźniej ludzie - władze wciąż są za głupi i nie potrafią się uczyć z historii. ...........
Uczeni w piśmie piszą, że nauka Chińska jest dzisiaj najlepsza na świecie. Ale tam jest znienawidzony przez nas libków system centralnie planowany, partia mówi, np. zbudujemy i wyślemy łazika na drugą stronę księżyca i naukowcy muszą to robić, tam nie ma wolności, indywidualności, własności, tam jest u nas zakazany komunizm
Dlatego prawdopodobnie będzie wojna, usazyd chce uwolnić chińskich naukowców i Ujgurów z niewoli komunistów, pewno nasze wojska pójdą razem z usazydem tak jak w Iraku walczyć o wolność waszą i naszą
w naszej nauce panuje wolność, indywidualizm, narzucony przez profesora balcerowicza, dlatego mamy "najlepszą" naukę na swiecie
mam sąsiada, muszę mu udostępnić przez moją ziemię dojazd do jego domu, i to jest OK Czemu jesteśmy takie hamy i nie udostępnimy Rosjanom dostep do ich ziemi, Kaliningradu? przesmyk Suwalski
Rosja nam dała całą Warmie i Mazury, Pomorze, Śląsk, ... . Czemu nie możemy im wydzielić wąskiej drogi do ich domu? Kaliningradu. jesteśmy niewdzięcznymi hamami.
2 miesiące po symulacji "wybucha" covid 2 miesiące przed symulacją Gates inwestuje w biontech Instytut, który przeprowadzał symulację po "wybuchu" pandemii był odpowiedzialny za graficzną oprawę rozprzestrzeniania się wirusa, którą używał cały świat.
Jeśli ktoś by chciał to zweryfikować ale nie ma ochoty to może pobawić się z Chatgpt. Zapytać go o to a na końcu zadać pytanie o prawdopodobieństwo zajścia tylu przypadków na raz 😂😂
usazyd razem z anglikami zrobił nas w huja, sprowokował wojnę na Ukrainie celem starcia Rosji, namówił UE do niej (pamiętam ociąganie, ale nie nas, psów usazyda), teraz się wycofuję zgarniając ogromne zyski, zostawiając Europe z ogromnym problemem (a miało być odwrotnie, Rosja miała zniknąć), a to my mamy putininflacje, wydatki na zbrojenia 5% PKB to 30% naszego budżetu
takim oto prostym sposobem bóg świata, nasz pan, usazyd (patodeweloper) nas wykolegował A miałem nadzieje że usazyd, mój pan wyda mi komęndę, na mój rozkaz okragły, na ruska marsz. Miałem nadzieje tam zginąć bohatersko, w mojej wsi postawiliby mi pomnik, byłbym szczęśliwy, jak każdy pies pana
niedawno najważniejszy pies z naszego stada, który wabi się duda, został nawet (przez 10 minut) pogłaskany przez pana naszego, że niby jest najlepszy, najwierniejszy w całej jego psiarni (ma najwięcej psiarni na ziemi), wszystkie suki w naszym stadzie mają obowiązek płodzic tylko z psem dudą, namaszczonego przez pana świata, strach pomyśleć co będzie się w Polsce działo za 40 lat, same dudopodobne, wierne psy usazyda
Usazyd zrobił nas w huja, ale pies kocha swojego pana, najwierniejsze są psy
Europejscy demokraci za trzy grosze siedzieli jak wystrojone świnie i ściskali piąstki bo ktoś odważył się nie ślinić w wyciąganiu europejskiej ideologii wspólnej miłości oraz chęci ochrony każdego z osobna przed tzw. mową nienawiści pod niebiosa.