Racjonalista - Strona głównaDo treści
 Przegląd wątków w dziale Świat

« Wróć do działów Forum
Pokaż starsze wątki  /  Pokaż nowsze wątki
Dodaj nowy wątek..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 13 (przedawniony)
13-11-2024zeniu73Gratulacje
Pamietacie Imane Khelif? Boxerke, ktora zdobyla zloty medal na olimpiadzie?

Jak sie okazuje Imane jednak jest mezczyzna

Dodatkowego smaczku dodaje podejrzenie, ze rodzice Imane sa spokrewnieni

No coz, nikt nie przyrzekal, ze lewacki wokizm, nadmoralnosc i posiadanie zawsze racji nic nie kosztuje

Dla niepoznaki obszczekajmy kazdego, kto osmieli sie nasza nieomylnosc zakwestionowac.

Go woke
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 12 (przedawniony)
13-11-2024zeniu73Wybory USA wygrała Rosja czy przegrały zachodnie media?
Wygrał faszysta (tak wszak twierdzą moralne i jedynie słuszne media na zachodzie).

Przez miesiące częstowali nas (czytaj: tuczyła siłą prasa, telewizja i polityka) harrisowa propagandą. Prześcigali się w sondażach sugerujących zwycięstwo demokracji nad faszyzmem.
Lizanie demokratycznej dupy stawało się z czasem coraz bardziej niesmaczne.

I nagle wygrywa ten, który miał przegrać. I wygrał raczej dobitnie.

I teraz pytania:

- manipulacja?
- Rosja?
- fakt, że pomiędzy kobietą a mężczyzną jednak wybrali mężczyznę?
- a może jednak Amerykanów trapi inflacja i nielegalna migracja a aborcję i dewotyzm mają w dupie i dlatego wybrali Trumpa?
- zachodnie media zbyt późno agitowały dla pani Harris?

Co jest waszym zdaniem powodem, że wygrał ten, który w każdym talkshow i każdym wywiadem z politykami (mam na myśli oczywiście tylko tych moralnych polityków, tyxh jedynie słusznych) miał przegrać.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 4 (przedawniony)
09-11-2024zeniu73Na narty
We Lwowie znajduje się największy w Europie sztuczny stok narciarski.
Kosztował coś ponad miliard.

Jedziecie tam? Jak zachować się w razie jak spadną bomby?

Pamiętam jak dziadek opowiadał, że w 1942 chodził sobie na basen, który Polska wybudowała w Częstochowie w 1942.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 11 (przedawniony)
08-11-2024t1ressDlaczego Rosja uważa, że waluta BRICS jest realną możliwoś
Ciągle widzę koncepcję waluty BRICS rzucaną dookoła i nie ma to dla mnie sensu. Nie sądzę, żeby miało to jakąkolwiek wartość dla Chin ani Indii. W jakim świecie miałoby to zostać zaakceptowane?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 6 (przedawniony)
07-11-2024okraglyusazyd mym panem jest
w Gruzji odbyły sie wybory, wygrała partia pro rosyjska, usazyd powiedział że były nie demokratyczne, nałożył sankcje, za nimi cała demokracja świata

za 2 dni będa wybory w USA, czy one będą demokratyczne? (już trwają miesiąc, procedura nie jest jasna, w każdym stanie inna i wyborcy nie mają nic do gadania, decydują pośrednicy, elektorzy)

Czy demokratycznie jest gdy wybory w USA, czyli 1% populacji świata może decydowac o Ukrainie, Polsce, Europie, o całym świecie, czy to demokratyczne?
dla nas libków tak,
dlatego śpiewajmy wszyscy razem
usazyd mym panem jest,
największa demokracja świata, mym panem jest
usazyd mym panem jest, wszyscy razem, nie wstydzcie się
USAZYD MYM PANEM JEST
USAZYD MYM PANEM JEST
...

j***ć ruska, szable w dłoń, na koń, na koń, na koń, ...
USAZYD MYM PANEM JEST ...
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 31 (przedawniony)
05-11-2024zeniu73Putin to geniusz czy Zachód to idioci?
Od jakiegoś czasu co chwila słychać jęki, że Rosja mocno wpływa na wybory w tzw. demokracjach.

A to w Niemczech a to w Polsce a to w Mołdawii a to w USA. Chyba nie ma państwa, na które Rosja nie ma bezpośredniego wpływu (jeśli wierzyć wolnym, niezawisłym zachodnim mediom).

I teraz pytania:

- Zachód jest tak głupi, że można go z Rosji poprzez głupawy Tiktok czy Facebook manipulować (oczywiście oprócz paru oświeconych, którzy wywąchali propagandę i nie łyknęli)

- każdy wynik, który jakoś tam nie pasuje to wynik ruskiej propagandy?

- skoro Rosja tak łatwo kieruje Zachodem (a ma przecież ograniczone możliwości) to czy technologicznie, moralnie oraz intelektualnie lepszy Zachód nie może tak samo wpływać na Rosję, Koreę Północną cz Białoruś?

- czy może to są białe myszy tak jak Amerykanie w latach 50tych widzieli komunistów?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 43 (przedawniony)
28-10-2024quickBliski Wschód - proxy war.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 7 (przedawniony)
18-10-2024zeniu73Toyota kończy podlizywanie się tęczowej mniejszości oraz....
www.out.co(*)ng-lgbtq-dei-reasons-explained

To już kolejna firma po Harley Davidson czy Johny Walker, która kończy jazdę pociągiem "pokazujmy, że niby bierzemy cały ten idiotyczny bullshit pod tytułem lgbtq+-*/ na poważnie ".

Smutno mi, że kolejna firma rezygnuje z machania genitaliami wszędzie, wszem i wobec. To takie unoszące o ważne (trąbienie w jaki sposób używam genitalia).

Ponadto:

www.bbc.com/news/articles/c0k4g6ek3xvo
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 52 (przedawniony)
18-10-2024okraglyusazyd przelicytował
sa dwie narracje wojny Rosja- Ukraina, wizja usażyda (czyli nasza, my samodzielnie nie potrafimy myślec), za która stoją jego psy (Ukraina, Polska, UE, Japonia, Korea, Kanada, Australia, Anglia,i inne tzw demokracje liberalne), to 67 państw, za Rosyjskim opisem wojny jest 120 państw
oczywiście, my racjonaliści jesteśmy za usazydem, jesteśmy jego najwierniejszym psem na swiecie (dane statystyczne), to co powie usazyd (nasz nowy buk) jest święte a co papież jest głupie

Chiny odpowiadają za 35% potencjału produkcyjnego świata
Europa ma 18%
USA 13%

szkoda że z miłości do naszego pana usazyda straciliśmy hab, węzeł komunikacyjny, Chiny-Europa koło Łodzi, przejęły go Węgry, Serbia, Grecja
później zamknęliśmy granicę z najbardziej nam przyjaznym krajem, Białorusią, to Litwie się trafił kąsek i przez jej granice idzie transport, polak dobry pies

otworzyliśmy stacje radarową koło Ustki, która będzie bronic usazyda (nie nas), polak dobry pies

w wyprawie Napoleona na Moskwę zgineło ogrom Polaków, w wyprawie usazyda na Moskwę zgineło ogrom Ukraińców i my dostaniemy rykoszetem (dowódca WP mówi że będzim ginąć za usażyda).

usazyd przelicytował, to jest punkt zwrotny, odtąd będzie jego upadek (50 lat)
tworzy się nowa nadzieja BRICS (Rosja, Chiny, Iran, Indie, Brazylia, ...), szkoda że nas tam niema.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 20 (przedawniony)
16-10-2024okraglyzamachy
Ukraina na zabijanie Rosjan dostała od usazyda 170 mld $. Trump obiecał zakończyć wojnę jeszcze przed objęciem urzędu, jak zostanie wybrany na prezydenta.
Może to Ukraińcy organizują zamachy na Trumpa? no bo kto inny? (ostatnio weteran z Ukrainy z AK47 (moja broń w LWP) strzelał do niego)
Zobacz wypowiedzi..

Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] Pokaż nowsze wątki

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
Pełny formularz nowego wątku..

Tytuł nowego wątku:
Twoje nazwisko (wymagane):
 Treść (można używać tagów <b>,<i>,<u>,<br>,<p> i <tt>; do 6000 znaków):

 ?
  (Wątek pojawi się natychmiast) 
« Wróć do działów Forum


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)