Racjonalista - Strona głównaDo treści
Gratulacje

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
05-11-2024 10:20zeniu73 (6483 punktów)Gratulacje
Ocena 2 na 2
Pamietacie Imane Khelif? Boxerke, ktora zdobyla zloty medal na olimpiadzie?

Jak sie okazuje Imane jednak jest mezczyzna

Dodatkowego smaczku dodaje podejrzenie, ze rodzice Imane sa spokrewnieni

No coz, nikt nie przyrzekal, ze lewacki wokizm, nadmoralnosc i posiadanie zawsze racji nic nie kosztuje

Dla niepoznaki obszczekajmy kazdego, kto osmieli sie nasza nieomylnosc zakwestionowac.

Go woke
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

DyktaFon (9281 punktów)
>Pamietacie Imane Khelif? Boxerke, ktora zdobyla zloty medal na olimpiadzie?
To chodzi o jakąś wystawę psów?

>Jak sie okazuje Imane jednak jest mezczyzna
>Dodatkowego smaczku dodaje podejrzenie, ze rodzice Imane sa spokrewnieni
>No coz, nikt nie przyrzekal, ze lewacki wokizm, nadmoralnosc i posiadanie zawsze racji nic nie
>kosztuje
>Dla niepoznaki obszczekajmy kazdego, kto osmieli sie nasza nieomylnosc zakwestionowac.
>Go woke

Pewnie odzew na tego maila będzie niewielki. Choć mam nadzieję, że niektórzy indywidualnie coś tam sobie przemyślą...
05-11-2024 16:26 
 Ocena 2 na 2
zeniu73 (6483 punktów)
>>Pamietacie Imane Khelif? Boxerke, ktora zdobyla zloty medal na olimpiadzie?
>To chodzi o jakąś wystawę psów?

Nie.

O zdobycz lewackiego idiotyzmu jakim jest zycie bezmozgowe.

Lewacki, moralny (z definicji), empatyczny, postępowy, antyrasistowy, antynazistowy, antytransfobiczny i w ogóle anty homo idioticus postanowił, że pobicie kobiety przez mężczyznę będzie nagradzane medalami, jeśli tylko mężczyzna stwierdzi, że czuje się kobietą.

Homo idioticus równolegle zaszczeka każdego, kto tylko odważy się zbyt cicho na ten cyrk klaskać.

Co było widoczne pół roku temu przy dyskusji o panu Khelifie.

>>Jak sie okazuje Imane jednak jest mezczyzna
>>Dodatkowego smaczku dodaje podejrzenie, ze rodzice Imane sa spokrewnieni
>>No coz, nikt nie przyrzekal, ze lewacki wokizm, nadmoralnosc i posiadanie zawsze racji nic nie
>>kosztuje
>>Dla niepoznaki obszczekajmy kazdego, kto osmieli sie nasza nieomylnosc zakwestionowac.
>>Go woke
>Pewnie odzew na tego maila będzie niewielki. Choć mam nadzieję, że niektórzy indywidualnie coś tam sobie przemyślą...

Nic nie przemyślą. Bo winna jest zawsze druga strona. Ta, która nie dostaje orgazmu na widok i słuch lewackiego rozwolnienia moralnego.
DyktaFon (9281 punktów)
>>>Pamietacie Imane Khelif? Boxerke, ktora zdobyla zloty medal na olimpiadzie?
>>To chodzi o jakąś wystawę psów?
>Nie.
>O zdobycz lewackiego idiotyzmu jakim jest zycie bezmozgowe.
>Lewacki, moralny (z definicji), empatyczny, postępowy, antyrasistowy, antynazistowy, antytransfobiczny i w ogóle anty homo idioticus postanowił, że pobicie kobiety przez mężczyznę będzie nagradzane medalami, jeśli tylko mężczyzna stwierdzi, że czuje się kobietą.
>Homo idioticus równolegle zaszczeka każdego, kto tylko odważy się zbyt cicho na ten cyrk klaskać.
>Co było widoczne pół roku temu przy dyskusji o panu Khelifie.
>>>Jak sie okazuje Imane jednak jest mezczyzna
>>>Dodatkowego smaczku dodaje podejrzenie, ze rodzice Imane sa spokrewnieni
>>>No coz, nikt nie przyrzekal, ze lewacki wokizm, nadmoralnosc i posiadanie zawsze racji nic nie
>>>kosztuje
>>>Dla niepoznaki obszczekajmy kazdego, kto osmieli sie nasza nieomylnosc zakwestionowac.
>>>Go woke
>>Pewnie odzew na tego maila będzie niewielki. Choć mam nadzieję, że niektórzy indywidualnie coś tam sobie przemyślą...
>Nic nie przemyślą. Bo winna jest zawsze druga strona. Ta, która nie dostaje orgazmu na widok i słuch lewackiego rozwolnienia moralnego.

Spokojnie, złość piękności szkodzi... A i tak, gdyby się wściekać na to, jak nie wiem, nic to nie zmieni. Bo jest demokracja i większość ma rację. Głosowali za zbabieniem faceta tak samo, jak w innych sytuacjach głosują za babo-chłopami (nie wiem, czy te słowa nie są zabronione współcześnie, ale może nie jest to karalne jeszcze? Liczę na to...). Nikomu to nie przeszkadza (może poza dziewczyną, która oberwała). Ale z drugiej strony, jak ma być równość, no to nie można dysktyminować facetów, którzy chcą występować w żeńskich dyscyplinach. Równość to równość. Dura lex sed lex
05-11-2024 19:14 
 Ocena 2 na 2
zeniu73 (6483 punktów)

>Spokojnie, złość piękności szkodzi...

To nie złość. Zapomniałem emotki dodać. To jest żałośnie śmieszne. Ten lewacki stan bezmozgowy jest jak kiepski kabaret.

>Bo jest demokracja i większość ma rację. Głosowali za zbabieniem faceta tak samo, jak w innych sytuacjach głosują za babo-chłopami (nie wiem, czy te słowa nie są zabronione współcześnie, ale może nie jest to karalne jeszcze? Liczę na to...).

No właśnie, że nie ma w tym idiotyzmie większości. Szczekająca mniejszość po prostu wymusiła na polityce poparcie ( bo polityka to nie żadne rządy większości tylko zwykła kalkulacja interesów i w tym przypadku wykalkulowala, że opłaca się ten idiotyzm popierać).

Do tego dochodzi fakt, że wyborcy lewicy (większości) również nie odnoszą się pozytywnie do tej okołogenitalnej histerii ale tak jak parafianie na wsi mawiają, że "ksiądz to też tylko człowiek i taki jeden gwałt nic nie szkodzi" tak wyborca mówi " a ch.j tam, p*****lą o genitaliach ale przecież w innych kwestiach są ze mną".

>Nikomu to nie przeszkadza (może poza dziewczyną, która oberwała). Ale z drugiej strony, jak ma być równość, no to nie można dysktyminować facetów, którzy chcą występować w żeńskich dyscyplinach. Równość to równość. Dura lex sed lex

Też jestem za tym aby ten absurd pociągnąć konsekwentnie do końca. Jak już to już. Zlikwidować wszystkie podziały. 🤣
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Ale z drugiej strony, jak ma być równość, no to nie można dysktyminować facetów, którzy chcą występować w żeńskich dyscyplinach.
Chyba się pogubiłam, bo jakoś nie czaję dlaczego zakusy facetów na występy w kobiecych konkurencjach nazywasz 'drugą stroną'. Czy nie jest tak, że ten wątek porusza właśnie problem męskich zakusów na kobiece medale?

"Stop!" stopkowym mundrościom!
05-11-2024 22:54 
 Ocena 2 na 2
DyktaFon (9281 punktów)
>>Ale z drugiej strony, jak ma być równość, no to nie można dysktyminować facetów, którzy chcą występować w żeńskich dyscyplinach.
>Chyba się pogubiłam, bo jakoś nie czaję dlaczego zakusy facetów na występy w kobiecych konkurencjach nazywasz 'drugą stroną'. Czy nie jest tak, że ten wątek porusza właśnie problem męskich zakusów na kobiece medale?

Ja jestem od dawna pogubiony Np. za moich czasów zupełnie inaczej nazywało się te "kobiece medale" i zakusy facetów na... te "medale"... I było to zdecydowanie skuteczniejsze wtedy, niż dziś. Dowodem demografia wczoraj i dziś... No i nie wspominało się o tym w tv, to była jakby bardziej prywatna sprawa...
Nikt się też nie skarżył, że 20 lat temu jakiś facet porywał się... na czyjeś medale. A dziś to powód do chwały i dużych odszkodowań.
Paolo Monstro (6146 punktów)
>Pamietacie Imane Khelif? Boxerke, ktora zdobyla zloty medal na olimpiadzie?
>Jak sie okazuje Imane jednak jest mezczyzna

Z kategorycznymi stwierdzeniami poczekałbym na rozstrzygnięcie tego sporu,
kobieta czy może facet wniosła/wniósł pozew przeciwko francuskiemu portalowi, który to opublikował:
informatio(*)tentielle-fuite-de-son-dossier

Podważana jest autentyczność tego raportu, szpital, który ten raport rzekomo sporządził, nie autoryzuje tego raportu, a ponieważ sprawa trafiła do sądu, to trzeba to będzie rozstrzygnąć.

Nie mam zdania na ten temat, ani specjalnie mnie to nie interesuje, ale z papierami publikowanymi w internecie byłbym bardzo, bardzo ostrożny. Wygeneranie fałszywej dokumentacji medycznej jest trywialne a fałszywki w internecie stają się coraz bardziej powszechne.

Mamy ciągle otwarte 2 scenariusze:
1. to jest bokserka
2. to jest bokser
Przy braku argumentów, które dają dużą rekojmię autentyczności, lepiej nie forsować scenariusza 2, bo pomyłka może kogoś mocno skrzywdzić.

Pozdrawiam
Paolo Monstro
zeniu73 (6483 punktów)
>>Pamietacie Imane Khelif? Boxerke, ktora zdobyla zloty medal na olimpiadzie?
>>Jak sie okazuje Imane jednak jest mezczyzna
>Z kategorycznymi stwierdzeniami poczekałbym na rozstrzygnięcie tego sporu,
>kobieta czy może facet wniosła/wniósł pozew przeciwko francuskiemu portalowi, który to opublikował:
>informatio(*)tentielle-fuite-de-son-dossier
>Podważana jest autentyczność tego raportu, szpital, który ten raport rzekomo sporządził, nie autoryzuje tego raportu, a ponieważ sprawa trafiła do sądu, to trzeba to będzie rozstrzygnąć.
>Nie mam zdania na ten temat, ani specjalnie mnie to nie interesuje, ale z papierami publikowanymi w internecie byłbym bardzo, bardzo ostrożny. Wygeneranie fałszywej dokumentacji medycznej jest trywialne a fałszywki w internecie stają się coraz bardziej powszechne.
>Mamy ciągle otwarte 2 scenariusze:
>1. to jest bokserka
>2. to jest bokser
>Przy braku argumentów, które dają dużą rekojmię autentyczności, lepiej nie forsować scenariusza 2, bo pomyłka może kogoś mocno skrzywdzić.

Wiesz, najlepszym dowodem na jego (islamską) kobiecość jest fakt, że nie nosi chusty (na olimpiadzie też nie nosił, pomimo że inne kobiety z Algierii nosiły).

Cała jego aparycja wskazuje, że jest kobietą.

Podejrzewam, że pozew umrze śmiercią naturalną tak jak pozew na Holendra, który niby miał zaatakować dziennikarkę na Eurovision.

Mnie to wisi. Wręcz przeciwnie - tylko takimi absurdalnymi wydarzeniami być może ludzie spostrzegną, że cały ten gender bullshit to śmiech na sali i bękart tzw. wody sodowej z dobrobytu i nudów.
szarley (54913 punktów)
>Wiesz, najlepszym dowodem na jego (islamską) kobiecość jest fakt, że nie nosi chusty
Zdecydowana mniejszość islamskich kobiet nosi chusty

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
13-11-2024 10:38 
 Ocena 1 na 1
Paolo Monstro (6146 punktów)
>>>Pamietacie Imane Khelif? Boxerke, ktora zdobyla zloty medal na olimpiadzie?
>>>Jak sie okazuje Imane jednak jest mezczyzna
>>Z kategorycznymi stwierdzeniami poczekałbym na rozstrzygnięcie tego sporu,
>>kobieta czy może facet wniosła/wniósł pozew przeciwko francuskiemu portalowi, który to opublikował:
>>informatio(*)tentielle-fuite-de-son-dossier
>>Podważana jest autentyczność tego raportu, szpital, który ten raport rzekomo sporządził, nie autoryzuje tego raportu, a ponieważ sprawa trafiła do sądu, to trzeba to będzie rozstrzygnąć.
>>Nie mam zdania na ten temat, ani specjalnie mnie to nie interesuje, ale z papierami publikowanymi w internecie byłbym bardzo, bardzo ostrożny. Wygeneranie fałszywej dokumentacji medycznej jest trywialne a fałszywki w internecie stają się coraz bardziej powszechne.
>>Mamy ciągle otwarte 2 scenariusze:
>>1. to jest bokserka
>>2. to jest bokser
>>Przy braku argumentów, które dają dużą rekojmię autentyczności, lepiej nie forsować scenariusza 2, bo pomyłka może kogoś mocno skrzywdzić.
>Wiesz, najlepszym dowodem na jego (islamską) kobiecość jest fakt, że nie nosi chusty (na olimpiadzie też nie nosił, pomimo że inne kobiety z Algierii nosiły).

>Cała jego aparycja wskazuje, że jest kobietą.
Jest to temat typu 'ploteczki kto z kim sypia', który naprawdę niewiele mnie obchodzi i nie zamierzam bronić tej czy przeciwnej tezy.
Zauażam tylko, że mimo istnienia wielu argumentów, sprawa nie jest rozstrzygnięta, co sugerujesz swoim wpisem. Nie każda islamska kobieta nosi chustę, nie każda kobieta wygląda jak Jeffier Lopez, nie każdy dokument publikowany w internecie jest autentyczny ... to tyle

Pozdrawiam
Paolo Monstro
zeniu73 (6483 punktów)

>Zauażam tylko, że mimo istnienia wielu argumentów, sprawa nie jest rozstrzygnięta, co sugerujesz swoim wpisem. Nie każda islamska kobieta nosi chustę, nie każda kobieta wygląda jak Jeffier Lopez, nie każdy dokument publikowany w internecie jest autentyczny ... to tyle

Istnieje cos takiego jak zdrowy rozsadek i empiria.

10 lat temu absolutnie kazdy bylby mojego zdania i watpliwosci wyrazone w strone takiego delikwenta bylyby traktowane zupenie bez jakichkolwiek resentymentow.

Dzis asekurancko udaje sie, ze trzeba byc ostroznym, ze nic nie jest rostrzygniete, ze byc moze, ze kto wie

Ale jak taki asekurancko zachowujacy sie oportunista mialby zatrudnic taka "kobiete" jako nianka czy zaprowadzic do takiej "kobiety lekarki" po raz pierwszy swoja dorastajaca corke, to na milion procent wlaczyl by sie zdrowy rozsadek i asekuracja poszla by w bok. Bo to przeciez co innego

No ale poczekamy i zobaczymy.

A w miedzyczasie pozwolmy mu/jej walczyc z biologicznymi kobietami. Bo toleracja, antytransfobizm itd
Paolo Monstro (6146 punktów)
>>Zauażam tylko, że mimo istnienia wielu argumentów, sprawa nie jest rozstrzygnięta, co sugerujesz swoim wpisem. Nie każda islamska kobieta nosi chustę, nie każda kobieta wygląda jak Jeffier Lopez, nie każdy dokument publikowany w internecie jest autentyczny ... to tyle
>Istnieje cos takiego jak zdrowy rozsadek i empiria.
>10 lat temu absolutnie kazdy bylby mojego zdania i watpliwosci wyrazone w strone takiego delikwenta bylyby traktowane zupenie bez jakichkolwiek resentymentow.

Nie zgadzam się. 'Babo-chłop' to w Polsce dosyć dobrze znany termin. Jedyne co mogło się zmienić przez, może nie 10, ale 40 lat, to to, że nikt takiej kobiecie nie powie w twarz, że jest babo-chłopem.

>Dzis asekurancko udaje sie, ze trzeba byc ostroznym, ze nic nie jest rostrzygniete, ze byc moze, ze kto wie

Nie twierdze, że 'być może' nie wiem, tylko, że nie wiem. 20 lat temu poziom fake news był niższy, dzisiaj na każdy temat mamy tony fałszych informacji i faktycznie, wiele osób jest znacznie bardziej ostrożnych w wyciąganiu wniosków. Nie reaguje się już tak entuzjastycznie na informacje z internetu jak 20 lat temu.

>Ale jak taki asekurancko zachowujacy sie oportunista mialby zatrudnic taka "kobiete" jako nianka czy zaprowadzic do takiej "kobiety lekarki" po raz pierwszy swoja dorastajaca corke, to na milion procent wlaczyl by sie zdrowy rozsadek i asekuracja poszla by w bok. Bo to przeciez co innego

Dotykasz problemu kobiecości a nie płci. Nie wiem czy każdy facet marzy o kobiecie typu Uļjana Semjonova jako o opiekunce córki, ale to nie upoważnia do obrażnia tej kobiety.
To nie jest asekuranctwo. Po prostu 'przyjęło się', że wygląd i defekty w wyglądzie nie stanowia przedmiotu krytyki człowieka. Na tej samej zasadzie nie 'uchodzi' publiczne komentowanie zeza, za dużych/małych oczu, zbyt wysokiego/niskiego wzrostu, dużych lub małych piersi czy tyłka. Co nie zmienia faktu, że wiele z tych aspektów jest przedmiotem rozważań a nawet fantazji wielu osób.
Wg mnie ta zasada jest dobra, bo zmniejsza poziom dyskomfortu u ludzi, którzy często niewiele mogą z taką czy inną cechą wyglądu począć.

>No ale poczekamy i zobaczymy.
>A w miedzyczasie pozwolmy mu/jej walczyc z biologicznymi kobietami. Bo toleracja, antytransfobizm itd

Mam nadzieję, że sprawa się szybko wyjaśni i wtedy będzie można medal odebrać bądź zostawić. Wg mnie w tej sprawie jest dużo więcej niepotrzebnej piany w mediach niż rzeczywista waga tego problemu na to by zasługiwała.

Pozdrawiam
Paolo Monstro
zeniu73 (6483 punktów)
Wyobraźmy sobie, że masz 18letnia córkę. Jest bokserką. Jej pierwsza walka ma być Khelif.

Będziesz się delektował walką i w razie pytań córki odpowiesz:

No wiesz, córko. Test jest niepotwierdzone. Wprawdzie inne organizacje bokserskie wykluczyły Khelif z walk bo są poważne wątpliwości ale ja jestem moralnym człowiekiem i nie osądzam zbyt pochopnie. Nawet jak ta Khelif porusza się jak mężczyzna, jest zbudowana jak mężczyzna, nawet widać wybrzuszenie w szortach to nie można w 100% powiedzieć, że to mężczyzna.
Więc wyjdź do ringu i walcz.
Bo dziś żyjemy w moralnym świecie gdzie jesteśmy anty i żaden idiotyzm nie ma prawa być wykluczony. Nawet jak są ku temu poważne przesłanki.
Walcz dzielnie córko!!!!!

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365