walczy na śmierć cywilizowany Zachód z barbarzyńską Rosją, chrześcijanin z chrześcijaninem, biały z białym a korzysta ... W 2022 r liczba rosyjskich milionerów wzrosła o 60 tys. do 400 tys. bardzo zamożnych, z ponad 50 mln $, wzrosła o 5 tys. Jednocześnie USA zubożały o 6 bln dolarów. Majątek całej Ameryki Północnej i Europy łącznie zmalał o 11 bln $. Z końcem 2022 r. w USA było o jeden milion mniej milionerów Wzrost bogactwa Rosji nastąpił pomimo jej inwazji na Ukrainę i naszych (Zachodu) sankcji. Wg szwajcarskiego banku UBS jest to jeden z nielicznych krajów, które wzbogaciły się w 2022 r. Meksyk, Indie i Brazylia również znacznie się wzbogaciły w 2022 r. najwięcej straciły USA, Japonia, Chiny, Kanada i Australia. dowodzi szwajcarski bank UBS.
|