Racjonalista - Strona głównaDo treści
 Przegląd wątków w dziale Świat

« Wróć do działów Forum
Pokaż starsze wątki  /  Pokaż nowsze wątki
Dodaj nowy wątek..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony)
04-10-2023neo_liberałCzy mar agnusiewicz wie...?
Że kina bankrutują nawet te studyjne. Że raper trapu dorabia się bogactw bo wasze wnuki słuchają nie żartu beki z nich. Czy dolina krzemowa to przełom? Dla kogo?

Czy mikke chce być królem napewno wszystkich?

Dziękuje z bunkru aka handzlik
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 6 (przedawniony)
03-10-2023zeniu73Współpraca u Ukrainą
www.polski(*)dla-firm-z-branzy-zbrojeniowej

Jak myślicie, jakie warunki dostaną polskie firmy.

Wprawdzie nasz wielki brat, posiadacz orderu orła białego nie zaprosił Polski do rozmów, no ale chyba z wdzięczności za udzieloną pomoc chyba zaproponuje Polsce jakieś mega warunki.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 9 (przedawniony)
01-10-2023romaroSłowackie wybory w cieniu kremlowskiej propagandy.
Czy ponowne zdobycie władzy przez Roberta Ficę pozwoli mu uchronić się przed zarzutami o mafijne powiązania? Na razie poparcie swojej partii buduje na prorosyjskiej dezinformacji.
- Żyjemy w liberalnym faszyzmie, w kraju gdzie prezydent używa nazistowskiego pozdrowienia "Sława Ukrainie!". To hańba! - krzyczał z mównicy w Bratysławie przed kilkoma tygodniami Lubos Blaha, poseł partii Smer. Jej przewodniczącym jest były premier Robert Fico.
Blaha stał się rok temu wschodzącą gwiazdą Smeru ze względu na swój cięty, a nierzadko wulgarny język. W partii jego notowania wciąż rosną. W tym roku dostał nawet wysokie, "biorące" miejsce na liście partyjnej.
Blaha za głównego wroga wziął sobie słowacką prezydent Zuzanę Czaputową. I został skazany kilka miesięcy temu za nazwanie głowy państwa "amerykańską agentką" i "k...". Podobny proces przechodzi teraz Fico - również były słowacki premier powiedział publicznie, że Czaputowa wypełnia dyspozycje USA i "służy obcym interesom".
Ale to nie jest najważniejszy z listy wyskoków Ficy. W ubiegłym roku został oskarżony o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą. To odprysk jednej z afer, których wysyp nastąpił po 2018 r., gdy krajem wstrząsnęło morderstwo dziennikarza śledczego Jana Kuciaka oraz jego partnerki, Martyny Kusznirovej. Młodzi ludzie zginęli z rąk płatnego zabójcy, który dostał zlecenie uciszenia na zawsze dziennikarza, prowadzącego śledztwo w sprawie gigantycznej ośmiornicy, jaka opanowała państwo. Narzeczona Kuciaka była przypadkową..
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 24 (przedawniony)
01-10-2023zeniu73Rasiszm w Szwecji?
www.zdf.de(*)riminalitaet-militaer-100.html

Czy Szwedzi to rasiści?

Do walki z gangami chcą użyć wojska.

Premier Kristersson: "Doprowadziła nas tu nieodpowiedzialna polityka imigracyjna i nieudana integracja."

Rasista.

Zanim zaangażuje wojsko powinien sięgnąć rady u naszych ekspertów ds. nazizmu, rasiszmu i szeroko pojętej moralności. Może nie jest za późno aby nie stać się naziolkiem.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 19 (przedawniony)
28-09-2023zeniu73Chwała Ukrainie pp raz kolejny
exxpress.a(*)starre-in-kiew-und-bei-medien/

Trudeau i Selenski oklaskują 98letniego nazistę.

Nie wiem czy exxpress.at to naziołki więc zacytuję inne źródło:

www.fswc.c(*)o-served-in-nazi-military-unit

Dołączam się do owacji i gratulacji.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 35 (przedawniony)
19-09-2023zeniu73Trochę nazizmu na dobranoc.
www.derwes(*)olizei-zeugen-id300655981.html

8 mężczyzn (w tym główny podejrzany 16latek) molestowało 13 latke.

Irakijczyk, Syryjczycy oraz Turcy.

No ale nic się nie stało bo rodowici Niemcy też gwałcą.

A teraz kochani filantropi pełni cnót możecie spokojnie spać bo wasza moralność jest lepsza niż moja.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 9 (przedawniony)
03-09-2023quickReset 8.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 33 (przedawniony)
29-08-2023zeniu73Ironia losu aka owoce przebudzonego idiotyzmu
Rok 2015. Merkel otwiera granice. Osoby pełne cnót, antyrasiści, przebudzeni, tolerancyjni oraz środowisko LGBTQ+-/*%& zalegają perony pkp, lotniska oraz porty i klaszcząc i rzucając różowe misie skandują Refugees Welcome i "wir haben Platz" ( mamy miejsce).

Każdy sceptyk, który zadaje niewygodne pytania zakrzykiwany jest epitetami nazista, rasista.

www.focus.(*)eine-zukunft_id_202959768.html

Szefowa clubu LGBTQ obawia się o zdrowie i życie swoich klientów bo obok klubu ma powstać blok dla uciekinierów.

W 2015 oklaski i misie, bo z ewentualnymi problemami będą musieli się inni zmagać a w 2023 obawa o zdrowie i życie bo się okazuje, że oklaskiwani będą bezpośrednimi sąsiadami 😂😂😂

Jakim trzeba być rasistą i nazistą, żeby generalizować i bezpodstawnie oskarżać całą społeczność przyszłych uciekinierów o niecne zamiary w stosunku do LGBTQ??
Skąd te rasistowskie podejrzenie, że uciekinierzy mogą coś mieć do klubu schadzek?????
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 2 (przedawniony)
28-08-2023zeniu73Bądź dobrym lewicowcem nawet ekstremalnie dobrym
www.parlam(*)J/15763/fnameorig_1575729.html

Węgierski członek Antify (lewicowo radykalnej zbieraninie marginesu społecznego) posiadał 70000 plików z dziecięcą pornografią.

Miał również kontakt z austriackimi parlamentarzystami.

Czyli walczył o dobro i sprawiedliwość dla każdego z nas z wyjątkiem dzieci.

Jestem przeciw karze śmierci ale takie indywiduum bym co najmniej fizycznie kastrował po czym wsadzał na prawdziwe dożywocie.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
22-08-2023zeniu73Czy to tez nazizm?
weltwoche.(*)hueler-in-muenchner-u-bahnhof/

Afgańczyk gwałcił 5 godzin 19tno letniego Polaka w Monachium.

Czy napisanie o tym fakcie to nazizm i rasiszm?

Czy Weltwoche należy do jakiejś szemranej, nazistowskiej sieci?

Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] Pokaż nowsze wątki

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
Pełny formularz nowego wątku..

Tytuł nowego wątku:
Twoje nazwisko (wymagane):
 Treść (można używać tagów <b>,<i>,<u>,<br>,<p> i <tt>; do 6000 znaków):

 ?
  (Wątek pojawi się natychmiast) 
« Wróć do działów Forum


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)