Racjonalista - Strona głównaDo treści
 Przegląd wątków w dziale Świat

« Wróć do działów Forum
Pokaż starsze wątki  /  Pokaż nowsze wątki
Dodaj nowy wątek..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 7 (przedawniony)
16-02-2025zeniu73Tego nie przerabialiśmy, psze Pana
W Niemczech demonstrują aktualnie jedynie moralni i jedynie humanistyczni.
Przeciw prawicy. Od czwartku nawet do tej pory chrześcijański środek, czyli CDU, stał się wrogiem jedynie moralnych.

No ale na szkoleniu "jak demonstrować przeciw nazistom" nie można przewidzieć wszystkiego.

I tak jedynie moralni zdzierając sobie gardło krzycząc precz z nazistami i antysemitami nagle cichną, zamierają w ruchu a na twarzy pojawia sie skonsternowanie i otwarte paszcze.

A dlaczego?
Ano koło jedynie moralnych przeszli prawdziwi antysemici z nazistowskimi pośpiewakami o neutralizacji Izraela. I jedynie moralni, nie mając ukazu z centrali jak się zachować w obliczu prawdziwych i fizycznie obecnych wrogów demokracji, stoją jak pół dupy za krzakiem a ich deklaracje o zamiarze walki o demokrację spływają w kiblu hipokryzji.

x.com/ArpM(*)?t=aRs4tSj_4B3zMWLa2qL1Gw&s=09
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 47 (przedawniony)
04-02-2025Hamerlik KonopkaUkraine needs to get younger people into the military
www.reuter(*)-12-04/?utm_source=chatgpt.com

No nic tylko słuchać dobrych Amerykanów.

Oczywiście jeśli komuś życie niemiłe albo chce skończyć na dnie.

Ogólnie słabo współcześnie z autorytetami.
Moralność i przyjaźń umarły.
Na drodze do złota i władzy znowu wszystkie chwyty dozwolone.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 2 (przedawniony)
03-02-2025zeniu73Jestem zdruzgotany
www.forbes(*)o-abandon-diversity-standards/

McDonalds wycofuje się z programów okołogenitalnych. To smutne.

Kanada straciła największego neokomunistę a Austria od paru dni jest nazistowska.

Quo casus, świecie?

Cała nadzieja w naszej polskiej lewicy.

Żukowska for Chief of the World!!!
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 86 (przedawniony)
26-01-2025quickGlobalizm
Czy jest się czego bać?

pl.wikipedia.org/wiki/Globalizm
Globalizm jako kierunek polityki czy rodzaj poglądów politycznych przeciwstawiany jest regionalizmowi. Regionalizm jest tu pojmowany jako rodzaj polityki skupiony na celach pewnego regionu (najczęściej państwa), takich jak: obrona suwerenności, zwiększenie jego bogactwa, znaczenia czy relatywnej potęgi w stosunku do innych regionów. Za pewną formę regionalizmu można uznać nacjonalizm.

W przeciwieństwie do niego globalizm skupia się na globalnych strukturach instytucjonalnych i często wiąże się z następującymi poglądami[2]:

rząd światowy jest dobrem, do którego należy dążyć,
globalne zarządzanie (global governance) jest lepsze od rozwiązywania problemów na poziomie narodowym,
powinna nastąpić harmonizacja systemów prawnych poszczególnych krajów,
suwerenność i autonomia krajów powinny zostać ograniczone na rzecz struktur międzynarodowych,
umowy międzynarodowe powinny być zawierane z punktu widzenia globalnych potrzeb, a nie narodowych interesów stron.
Tak rozumiany globalizm bliski jest kosmopolityzmowi czy internacjonalizmowi.

W naszej krajowej debacie globalizm przedstawiany jest m.in jako agenda tych złych i bogatych.
Przykład;
www.youtub(*)ab_channel=SEBASTIANPITOŃ

Kierunek ten utożsamiany jest również z elitami liberalnymi i liberalno-lewicowymi, globalną oligarchią, banksterami,..
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 3 (przedawniony)
12-01-2025zeniu73Pieluchy w szkole
polemi.co.(*)wijaja-sie-coraz-wolniej-57561

Z jednej strony 😂😂😂😂😂
Z drugiej 🤦🤦🤦

11-latki srające w pieluchy. Nawet jako kawał w kabarecie za grube ale życie pokazuje, że jednak możliwe.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 5 (przedawniony)
11-01-2025zeniu73Lebensraum 2.0 szlag trafil?
www.tichys(*)schaftswunder/#google_vignette

JP Morgan wysiada z Zielonego Pociągu.

Czy to znaczy, że Niemcy po raz trzeci (po 1914 i 1939) obudzą się z ręką w nocniku?

Przydało by im się bo panoszą się po świecie że swoją p*****loną zieloną ideologią jak natrętne kundle 😂

Aktualnie kandydat na Führera, Pan "Filozof" Habeck marzy o totalnej demokracji w zielonym wydaniu i moralnej, zielonej cenzurze. I przydał by się mu porządny kopniak w jego inkwizycyjną dupę.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
10-01-2025TNABoardLawFirmInsights on TNA Board and Legal Considerations
Hi all,

I’ve been trying to better understand the TNA Board and its legal implications, and I’d love to hear your thoughts on a few points.

First, what exactly is the role of the TNA Board in terms of governance and decision-making? How does it influence the organizations it oversees?

I’ve also come across the term TnaBoard — is this a platform or system designed to support professionals involved with the TNA Board? If anyone has experience with it, I’d appreciate some clarification.

When it comes to legal matters, I’m assuming a TNA Board Law Firm would specialize in things like regulatory compliance, governance issues, and other legal challenges that arise from the TNA Board's activities. Can anyone share what their day-to-day work looks like?

Finally, for those familiar with the legal side, what makes a Tna Board Lawyer different from other types of lawyers? What areas of expertise are most important in handling cases related to the TNA Board?

Looking forward to hearing your insights!

Best,
TNABoard

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 92 (przedawniony)
31-12-2024zeniu73Mizogynia w płaszczyku tolerancji i antytransfobii


To jest Alex Consani. Ex pan a aktualnie pani.
Model roku.

Podczas gdy media, celebryci i moralnie właściwi histerycznie wykrzykują, że obesitas to nic strasznego i że każda otyła kobieta jest piękna i nie potrzebuje lekarza i że powinna się akceptować taka jaka jest, na modelkę roku wybierają anorektycznego faceta.

Gdyby ten skecz napisał kabaret niepokoju to można by się śmiać.
Ale to napisał aktualnie panujący zeitgeist. W erze idiotocenu, której główną cechą jest ocipienie okołogenitalne.

Jak czujecie się kobiety po wiekach walki o równouprawnienie jeśli widzicie, że faceci nawet jako kobiety są od was lepsi???

Klaszczecie moralnie właściwym i tolerujecie te ocipienie czy jesteście zdania, że facet czujący się kobietą to jednak facet?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 3 (przedawniony)
05-12-2024zeniu73Włosi to rasiści czy po prostu boją się nowego?
raportkole(*)liżu stacji Rivarolo.

Nie rozumiem podniecenia. Przecież to tylko pojedynczy przypadek.

Być może konduktor tylko to sobie wydumał, bo ma uprzedzenia do gości.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
15-11-2024zeniu73Drżyjcie nożownicy
www.tagess(*)r-straftaeter-pruefen-100.html

Przy szóstym ataku nożem odbiorą ci prawo jazdy.
Nożownicy już srają w gacie i masami oddają noże.

To dla tych, którzy żyją mitem z lat 80-tych, że Niemcy to jakiś raj i kraina obiecana.

Niemcy to zwykły rynsztok, który za pomocą 6 milionów prawilnych podatników jakoś jeszcze działa.

Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] Pokaż nowsze wątki

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
Pełny formularz nowego wątku..

Tytuł nowego wątku:
Twoje nazwisko (wymagane):
 Treść (można używać tagów <b>,<i>,<u>,<br>,<p> i <tt>; do 6000 znaków):

 ?
  (Wątek pojawi się natychmiast) 
« Wróć do działów Forum


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)