Racjonalista - Strona głównaDo treści
Tego nie przerabialiśmy, psze Pana

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
04-02-2025 20:53zeniu73 (6483 punktów)Tego nie przerabialiśmy, psze Pana
W Niemczech demonstrują aktualnie jedynie moralni i jedynie humanistyczni.
Przeciw prawicy. Od czwartku nawet do tej pory chrześcijański środek, czyli CDU, stał się wrogiem jedynie moralnych.

No ale na szkoleniu "jak demonstrować przeciw nazistom" nie można przewidzieć wszystkiego.

I tak jedynie moralni zdzierając sobie gardło krzycząc precz z nazistami i antysemitami nagle cichną, zamierają w ruchu a na twarzy pojawia sie skonsternowanie i otwarte paszcze.

A dlaczego?
Ano koło jedynie moralnych przeszli prawdziwi antysemici z nazistowskimi pośpiewakami o neutralizacji Izraela. I jedynie moralni, nie mając ukazu z centrali jak się zachować w obliczu prawdziwych i fizycznie obecnych wrogów demokracji, stoją jak pół dupy za krzakiem a ich deklaracje o zamiarze walki o demokrację spływają w kiblu hipokryzji.

x.com/ArpM(*)?t=aRs4tSj_4B3zMWLa2qL1Gw&s=09
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>jedynie moralni

To obrazuje nie tylko różnice moralne u ludzi zakorzenione w odmiennych systemach emocjonalnych, nie tylko odmienne pojęcia sprawiedliwości, dobra i prawdy ale także dążenie grup o określonej tożsamości do indywidualnego, własnego świata.

Epatujesz konstruktem psychicznym prawaka i chyba już wszyscy zrozumieli twoją emocjonalną pogardę do lewaków.

Widzę w tym taki problem, że kiedy wy prawacy przejmiecie już władzę i kontrolę a potem wprowadzicie już swój wyższy porządek lewacy zaczną się szybko radykalizac aż w końcu zobaczą w was demony tak jak, ty teraz widzisz demony w lewakach.

Z twojej perspektywy lewactwo to zło a życie w lewackim świecie pełnym napadów, gwałtów, narkomanii, wyzysku, kradzieży, brudnego seksu, głupoty i lenistwa to największe nieszczęście.

Kiedy jednak już nadejdzie wasz prawacki, wyższy porządek społeczny wtedy wy staniecie się tym złem.

youtu.be/5VCiU1osa3w
quick (6846 punktów)

>Kiedy jednak już nadejdzie wasz prawacki, wyższy porządek społeczny wtedy wy staniecie się tym złem.
Zauważ, że nie wszystko co na prawo od lewego to prawackie, czy też faszystowskie. Dlaczego krytyka zepsucia lewicowego ma nosić znamię skrajności? Zwykły człowiek lewicy, jak jest zdrowy, brzydzi się tym co się wyprawia w ramach głównego nurtu inspirowanego postmodernizmem i neomarksizmem.
Czy dla Ciebie krytyka ceremonii otwarcia igrzysk w Paryżu była objawem myślenia prawaka, czy zdrowego człowieka?
Administracja Trumpa powinna odkręcić to szaleństwo. Potem ta fala powinna dotrzeć do Europy.

Być nie mieć
Thoter (6650 punktów)
> Potem ta fala powinna dotrzeć do Europy.
>
Zobaczymy jak świroschizofrenik z wstawionymi fobiami i megalomanią zareaguje na zmianę kryteriów przyznawania pochwał. Świr dalej będzie szkodził jak szkodził, tylko nie zaakceptuje utraty pochwał i kasy za to. Ukierunkowane świry utracą kierunek a to nie oznacza, że samodzielnie ukierunkują się na jakiś inny kierunek. Stada kręcących się bezwładnie świrów, szukających innego kierunku, który przywróci im utracone profity, będą wpadać na przejścia dla pieszych. Na pewno spowoduje to zwiększenie się liczby wypadków z udziałem pieszych.
quick (6846 punktów)
>> Potem ta fala powinna dotrzeć do Europy.
>>
>Zobaczymy jak świroschizofrenik z wstawionymi fobiami i megalomanią zareaguje na zmianę kryteriów przyznawania pochwał. Świr dalej będzie szkodził jak szkodził, tylko nie zaakceptuje utraty pochwał i kasy za to. Ukierunkowane świry utracą kierunek a to nie oznacza, że samodzielnie ukierunkują się na jakiś inny kierunek. Stada kręcących się bezwładnie świrów, szukających innego kierunku, który przywróci im utracone profity, będą wpadać na przejścia dla pieszych. Na pewno spowoduje to zwiększenie się liczby wypadków z udziałem pieszych.
>
Mnie nie zdziwi, ani nie zaskoczy, nawet reset z Rosją. Pisałem o tym wielokrotnie. Odwrócony manewr Kissingera.
Z jednej strony słuszna linia ideowa, z drugiej trudny do zrozumienia dla wielu reset i podział wpływów. Jestem nawet skłonny założyć, że Trump, jeśli nie od razu, to z biegiem czasu, przystanie na rosyjską propozycję z Grudnia 2021.
Pożyjemy zobaczymy.
A tak na marginesie uważam, że pisowcy przesadzili ze swoim zachowaniem po wygranej Trumpa, skandując jego nazwisko na stojąco w polskim parlamencie. Przecież to nie od ideologii zależy amerykański stosunek do Polski, tylko od strategii. To dlatego mówi się tyle, że polityka zagraniczna powinna być ponad podziałami wewnętrznymi. Ilu to naprawdę rozumie?

Być nie mieć
Thoter (6650 punktów)
> polityka zagraniczna powinna być ponad podziałami wewnętrznymi. Ilu to naprawdę rozumie?

W książce "MSZ - polski czy antypolski?" Krzysztof Baliński, emerytowany ambasador, pisze jak się mają sprawy w "polskim" MSZ.
W necie można znaleźć artykuły pisane przez pana Balińskiego. Warto odnaleźć i przeczytać.
quick (6846 punktów)

>W necie można znaleźć artykuły pisane przez pana Balińskiego. Warto odnaleźć i przeczytać.
>
Znalazłem, i co nieco przeczytałem. Nie jest to ktoś z kim się zgadzam na całej linii. Aczkolwiek ja mam to do siebie, że staram się zrozumieć tych, co inaczej ode mnie widzą sprawy.

Być nie mieć
Thoter (6650 punktów)
> ja mam to do siebie, że staram się zrozumieć tych, co inaczej ode mnie widzą sprawy.
>

www.youtube.com/watch?v=GtPpwPc7rDU

Kiedy Polacy dowiedzieli się, że są Polakami? (Kamil Janicki o historii)

Takie są fakty polskojęzyczna szlachta gnębiła i prześladowała swoich parobków. W obronie swoich prymitywnych interesów, przed rodzącymi się przy granicach potęgami przemysłowymi, sprzedali parobków BRYTYJCZYKOM. W koło nas tworzono potęgę przemysłową a myśmy skutecznie z Brytyjczykami ją unicestwili.
Ci co nas sprzedali Brytyjczykom są dzisiaj bohaterami w polskojęzycznych książkach o historii.

Faktów należy szukać a nie je oceniać mając dziecinną wiedzę.

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365