 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Świat
| Napisano | Autor | Tytuł | | 22-08-2024 15:42 | okragly (21676 punktów) | Iran | u nas Iran jest przedstawiany jako największe zło Jaki jest IRAN 🇮🇷 Czego nie zobaczysz w mediach usazyda i u nas, jego "psów" www.youtub(*)=xerddv6bouQ&list=WL&index=122dziwne, że pomimo embarga usazyda, z jego rozkazu całego świata, tak ładnie się rozwijają | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| Wolnośćmyśli (1516 punktów) | Czym innym jest polityka jakiegoś kraju a czym innym jego obywatele i ich stosunek do reszty narodów.
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >Czym innym jest polityka jakiegoś kraju a czym innym jego obywatele i ich stosunek do reszty narodów. Iran to najbardziej demokratyczny kraj na Bliskim Wschodzie i wśród wszystkich krajów muzułmańskich, niedawno wybierali tam prezydenta, został nim lekarz (poprzedni zginął w śmigłowcu wracając z Rosji, kto wie czy nie byl to zamach dokonany przez usazyda)
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem św czwórca racjonalistów wg okraglego
|
|
|  | 1 na 1 | Wolnośćmyśli (1516 punktów) | Co by nie mówić to Iran jest Polsce przyjazny tak teraz jak i w przeszłości, gdy udzielał azylu uciekinierom z wojennej pożogi. Mamy też wspólne korzenie cywilizacyjne.
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >Co by nie mówić to Iran jest Polsce przyjazny tak teraz jak i w przeszłości, gdy udzielał azylu uciekinierom z wojennej pożogi. >Mamy też wspólne korzenie cywilizacyjne. lubimy Irańczyków, ale nasz pan (usazyd) każe ich nienawidzić, szczekac na nich, co jako libki ochoczo czynimy. Ta konferencja to odwracanie kota ogonem, bo to Izrael destabilizuje sytuację w regionie.
tak jak wiele lat temu na rozkaz naszego pana zabijaliśmy Afgańczyków, Irakijczyków, tak szykuje się, że będziemy razem z Ukraińcami zabijać Rosjan, co za gad, Ukrainców i naszymi rękoma załatwia swoje sprawy, (co świadczy o naszej libków głupocie)
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem św czwórca racjonalistów wg okraglego
|
|
| | |  | 1 na 1 | Wolnośćmyśli (1516 punktów) | >lubimy Irańczyków, ale nasz pan (usazyd) każe ich nienawidzić, szczekac na nich, co jako libki ochoczo czynimy. Ja tak nie robię, Ty pewnie też nie.. więc kto ? Czy polski rząd wtrąca się w politykę Iranu ? Narody nigdy nie czują do siebie nienawiści, to politycy szczują jednych na drugich. -Usuńmy polityków i politykę a skończy się nienawiść i szczucie. Ale nie można tego zrobić jednostronnie by nie zostać podbitym niestety. Bez polityków nie byłoby broni atomowej i wogóle potrzeby jej posiadania. Niestety ludzie wciąż nie są ludźmi lecz oswojonymi zwierzętami i nie wiele trzeba by znów im wyrosły kły i pazury. Polacy żołnierze NIGDY nie uczestniczyli w walkach mocarstwowych, a w misjach pokojowych, jechali tam by zabezpieczać, rozbrajać, rozminowywać, leczyć itd.
|
|
| |  | -1 na 1 | szarley (54911 punktów) | >Co by nie mówić to Iran jest Polsce przyjazny tak teraz jak i w przeszłości, gdy udzielał azylu uciekinierom z wojennej pożogi. >Mamy też wspólne korzenie cywilizacyjne.
Hamerliczku, znów udowadniasz swoje nieuctwo? Pokaż te wspólne korzenie, razem praliście Alexandra?
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
| | |  | 1 na 1 | Wolnośćmyśli (1516 punktów) | Nie chce mi się z tobą gadać..  Głupiś a gurnyś i jeszcze pyskujesz.
|
|
| | | |  | | szarley (54911 punktów) | > Nie chce mi się z tobą gadać..>  Autor, tytuł, wydawnictwo Wklejką z netu możesz udowodnić, że Polacy pochodzą od pingwinów Już raz coś pipcyłeś o Sumerach i Egipcjanach jako przodkach Polaków Pytałem o źródła Pipcyłeś o dwóch niemieckich najazdach na Polskę w XX wieku Wskażesz OBYDWA? > Głupiś a gurnyś i jeszcze pyskujesz.To ma być argument?
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
| | | | |  | | Wolnośćmyśli (1516 punktów) | >>Głupiś a gurnyś i jeszcze pyskujesz. >To ma być argument? Kontra wobec twojego chamskiego języka czyli obelg które do mnie kierowałeś o treści; -"nazistowskie gówno", "cep", "palant" i jeszcze parę innych.
Chcesz coś wiedzieć o prehistorii Polski czyli mojego kraju, to sobie sam poszukaj, doczytaj, znajdź. Bo ja też nie zamierzam obcokrajowca za darmo uczyć.
|
|
| | | | | |  | | szarley (54911 punktów) | >>>Głupiś a gurnyś i jeszcze pyskujesz. >>To ma być argument? >Kontra wobec twojego chamskiego języka czyli obelg które do mnie kierowałeś o treści; >-"nazistowskie gówno", "cep", "palant" i jeszcze parę innych.
No tośmy kwita,
Teraz jednak wolałbym merytorycznie 1 Napisałeś, że Polacy pochodzą od Sumerów i Egipcjan. Czekam na jakieś uzasadnienie 2 Napisałeś, że Polska dwakroć została w XX wieku zaatakowana przez Niemcy, Proszę o obydwie daty 3 zrobiłeś jakąś wklejkę o powiązaniach Polaków i Persów. Pytam o nazwisko autora i wydawnictwo
>Chcesz coś wiedzieć o prehistorii Polski czyli mojego kraju, to sobie sam poszukaj, Owszem, chcę wiedzieć i szukam, w tym w poważnych publikacjach w poważnych uniwersyteckich bibliotekach
>doczytaj, Doczytałem o historii Słowian. Nie są spokrewnieni z Persami, ani Egipcjanami. Tyle wyczytałem u Labudy.
Poznałem historię Polski w XX wieku i znalazłem trzy polskie agresje na obce państwa i jedną niemiecką na Polskę w 1939, drugiej nie znalazłem
Twierdzisz - uzasadnij
>Bo ja też nie zamierzam obcokrajowca za darmo uczyć. Nie jestem Polakiem, ani nie mam polskiego paszportu, ale mieszkam w swoim kraju, tym samym, w którym się urodziłem i urodzili się moi rodzice i dziadkowie, którego część (ta w której dziś mieszkam) należy do Polski
Ot, zagwozdka dla Polaka - Patrioty
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
| | | | | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
> 3 zrobiłeś jakąś wklejkę o powiązaniach Polaków i Persów.widzę w Iranie naszych braci www.youtube.com/watch?v=Pqanwx82YaE muszę tam pojechać, do źródła raju > Doczytałem o historii Słowian. Nie są spokrewnieni z Persami, ani Egipcjanami.wszyscy jesteśmy od Ewy i Adama, ale z Persami (Iran) nam po drodze, jestem z nich, tak samo jak i oni nie lubię usazyda
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem św czwórca racjonalistów wg okraglego
|
|
| Thoter (6650 punktów) | >dziwne, że pomimo embarga usazyda, z jego rozkazu całego świata, tak ładnie się rozwijają
NIe jest natomiast dziwne to, że wszyscy co się chcą samodzielnie rozwijać, muszą inwestować w broń i mają przy granicy bazy wojskowe Żydów amerykańskich a wcześniej mieli bazy wojskowe i wrogą agenturę Brytyjczyków.
|
|
| quick (6851 punktów) | >u nas Iran jest przedstawiany jako największe zło U nas to znaczy gdzie? Generalizujesz przypadek kilku idiotów, myląc ich z nami. Z Iranem należy się liczyć, bo stabilizuje on równowagę w tak newralgicznym miejscu jakim jest Bliski Wschód. Nie ma się z czego śmiać, tacy sami idioci są w otoczeniu prezydenta USA, np. Bolton za Trumpa, którzy to nakłaniają do uderzenia na Persów, idąc ślepo za krótkoterminową korzyścią, również dla Izraela. Nic ich nie nauczyły konflikty z Irakiem i Afganistanem. Jak myślisz, jaki z nich płynie wniosek? Pytam o skutki długofalowe.
Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>u nas Iran jest przedstawiany jako największe zło >U nas to znaczy gdzie? w Polsce w lutym 2019r konferencji ministrów spraw zagranicznych dotyczącej Bliskiego Wschodu. Szef amerykańskiej dyplomacji Pompeo podał, że celem konferencji jest wskazanie Iranu jako destabilizującego sytuację w regionie. na Twitterze odpowiedział szef irańskiej dyplomacji Dżawad Zarif, że Polska nie zmyje hańby, jaką jest goszczenie "antyirańskiego cyrku", i wypomniał jej niewdzięczność (za pomoc udzieloną tysiącom Polaków, którym udało się wraz z armią Andersa wydostać ze Związku Radzieckiego w czasie 2wś). "Polska zniszczyła nasze wzajemne relacje. A były one serdeczne i przyjazne od wielu wieków".
>Z Iranem należy się liczyć, bo stabilizuje on równowagę w tak newralgicznym miejscu jakim jest Bliski Wschód. to czemu usazyd organizuje tam co rusz zamachy na ich przywódców z dronów?
>Nic ich nie nauczyły konflikty z Irakiem i Afganistanem. Jak myślisz, jaki z nich płynie wniosek? Pytam o skutki długofalowe. jeśli Chiny nabiorą mocy, usazyd będzie musiał siąść do rozmów, jeśli Chiny nie zyskają mocy, wtedy nic sie nie zmieni
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem św czwórca racjonalistów wg okraglego
|
|
|  | | quick (6851 punktów) | >w lutym 2019r konferencji ministrów spraw zagranicznych dotyczącej Bliskiego Wschodu. Szef amerykańskiej dyplomacji Pompeo podał, że celem konferencji jest wskazanie Iranu jako destabilizującego sytuację w regionie. To idiota jakich wielu. Mają swoją reprezentację, tzw. głupie jastrzębie, i prą do wojny nie zdając sobie sprawy ze jej skutków.
>>Z Iranem należy się liczyć, bo stabilizuje on równowagę w tak newralgicznym miejscu jakim jest Bliski Wschód. >to czemu usazyd organizuje tam co rusz zamachy na ich przywódców z dronów? Izrael jest przedłużeniem ręki zachodu w regionie. Jeśli sytuacja tego wymaga, eliminuje się zagrożenie w zarodku. W tym przypadku jest to zagrożenie dla równowagi w regionie. Tak się postrzega ew. wzrost siły względem reszty, któregoś z miejscowych państw.
>>Nic ich nie nauczyły konflikty z Irakiem i Afganistanem. Jak myślisz, jaki z nich płynie wniosek? Pytam o skutki długofalowe. >jeśli Chiny nabiorą mocy, usazyd będzie musiał siąść do rozmów, jeśli Chiny nie zyskają mocy, wtedy nic sie nie zmieni Nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Chiny już od dawna są mocne. Globalną równowagę stabilizuje stała rada bezpieczeństwa ONZ. Nie myl działalności tej organizacji z realnym wpływem politycznym tych państw na sytuację międzynarodową.
Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|