> www.focus.(*)altigt-haben_id_260281333.html> Prokuratura nie poinformowała społeczności o incydencie bo chciała chronić ofiarę (oczywiście, a kto> myśli inaczej ten nazista).> Czy ten incydent to kulturowe wzbogacenie, pojedynczy (w tym roku chyba po raz enty) przypadek, wina> społeczeństwa (brak odpowiedniego wkładu siły w integrację)?> A może to wina tego, że nie wolno niektórym ludziom na zgniłym zachodzie chodzić do szkoły i> studiować?> Co na to tutejsze moralne tytany?Spójrzmy rzeczywistości w oczy takie zdarzenia nie są niczym szczególnym, ani wyjątkowym, takie czyny popełniają samce w różnym wieku niezależnie od narodowości i tożsamości i kręgu kulturowego. Odpowiedzialny za to jest męski hormon - testosteron. W cywilizacji wiek zachodzenia w ciążę jest ustalony na lat 16 z uwagi na niezbędny poziom edukacyjny osobnika płci żeńskiej. W społecznościach żyjących poniżej poziomu cywilizacyjnego istnieją wypracowane tradycją metody radzenia sobie z seksualnością młodzieńców i nadczynnością testosteronu w ten sposób, że młodzieńcy ci spędzają noce ze starszymi kobietami - najczęściej są to ich ciotki. Napięcie (prącia) młodzieńca znajduje ujście i niedojrzałe niewiasty są bezpieczne. Innym rozwiązaniem problemu jest najzwyklejsza masturbacja, ale ta z kolei według staroświeckich religijnych poglądów czyni mężczyznę nieczystym. Niektórzy uczeni islamu dopuszczają spółkowanie ze zwierzętami i według nich nie zachodzi wówczas ryzyko nieczystości. Bestialstwo jest w niektórych krajach zachodu i nie tylko karalne. Takowe pomieszanie kulturowe można by ujednolicić zwłaszcza we współczesnym świecie, gdzie dostęp do informacji i nauki jest powszechny. Niestety istnieją różniste grupy interesu, którym jednomyślność zwłaszcza w sprawie którą wiele religii wykorzystuje do własnych celów i taką jednomyślność zwalczają. Poza tym wszystkim nie należy ulegać złudzeniom takie przypadki zdarzały się, zdarzają się i zdarzać się będą.
|