Racjonalista - Strona głównaDo treści
usazyd dostanie kopa

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
19-08-2024 09:14okragly (21676 punktów)usazyd dostanie kopa
usazyd dostanie kopa w dupę od BRICS który wprowadził nowy system płatności i 159 z 195 krajów świata zobowiązało się do przyjęcia jego systemu płatności BRICS. Cały normalny świat łączy siły z BRICS przeciwko $ i jego systemowi płatności SWIFT
Po ataku usazyda na Rosje świat się od niego odwraca 159 : 36

www.youtube.com/watch?v=fR-zQ4mxoJQ

Dzisiejsze "immperium amerykańskie" jest dziedzicem Brytyjskiego. Woli kolonizować świat (np Polskę) przy użyciu międzynarodowego kapitału finansowego z siedzibą w "City of London", ale nie zawaha się użyć siły gdy taki ma interes (I wojna światowa, II wojna światowa, Jugosławia, Irak, Afganistan, Libia, Syria, Ukraina itp.)
celem imperializmu usazyda są bogactwa (ziemi, zasobów, pracy, umysłu itp.) ze świata na korzyść elitarnej rasistowskiej mniejszości (nie robią nic i żyją w edenie, podczas gdy niewolnicy robią wszystko i żyją w np Polsce). Imperializm utrzymuje i zmusza Polskę i inne kraje do pozostawania słabo rozwiniętymi i zależnymi.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

quick (6845 punktów)
>Po ataku usazyda na Rosje świat się od niego odwraca
To Rosja zaatakowała Ukrainę. Nie mógł zachód zareagować inaczej, niż zareagował. Rosja zdecydowała się siłą realizować swój projekt imperialny. My leżymy na jego drodze, stąd taka reakcja. Nie możemy udawać, że nie ma imperializmu w Europie, a jedynie USA się nim kieruje. Z Thoterem ignorujecie fakt, którym jest imperializm niemiecki XX wieku, oraz imperializm rosyjski XXI wieku.
Powtarzacie obaj, za rosyjską narracją, że to proxy war wszczynane przez mocarstwa morskie są źródłem konfliktów, co jest zaprzeczeniem prawdy. Thotera już pytałem, i ciekawe czemu milczy, tak teraz zapytam Ciebie.

Czym jest poniższe?

pl.wikipedia.org/wiki/Mitteleuropa
Stosowane m. in. jako pojęcie historyczne[1], opisujące program polityczny określający cel wojenny Niemiec podczas I wojny światowej, zakładający dominację Cesarstwa Niemieckiego nad Europą Środkową i jej eksploatację przez Niemcy, aneksję terytoriów zamieszkanych w większości przez nieniemiecką ludność autochtoniczną oraz stopniową germanizację miejscowych ludów.

pl.wikipedia.org/wiki/Lebensraum
niemieckie określenie wyrażające przekonanie że Niemcy są przeludnione, że Niemcom brakuje niezbędnej do życia przestrzeni, co jakoby usprawiedliwiać miało terytorialną ekspansję[1].

Termin pojawił się w XIX w. (zwł. po 1870 r. w publicystyce uzasadniającej roszczenia terytorialne); Friedrich Ratzel wprowadził go do geografii politycznej, Karl Haushofer z uczniami nadali mu podstawowe znaczenie w geopolityce; szeroki rozgłos zyskał po 1926 r. dzięki powieści Hansa Grimma Volk ohne Raum (Naród bez przestrzeni).

Projekty i pierwsze programy osadnictwa Niemców na wschodzie kosztem wypędzeń rodzimej populacji rozpoczęto w Niemczech już podczas I wojny światowej (np. koncepcja Mitteleuropa). Później z idei Lebensraum naziści wywiedli jako cel zdobycie dla Rzeszy terenów po Ural, gdzie po zwycięskiej wojnie miano osiedlić ludzi "krwi czysto nordyckiej".

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Thoter (6650 punktów)
>>Po ataku usazyda na Rosje świat się od niego odwraca
>To Rosja zaatakowała Ukrainę. Nie mógł zachód zareagować inaczej, niż zareagował.

Żydzi amerykańscy zwozili dwadzieścia lat broń do swoich kolonii przy granicy z Rosją i Rosja ich zaatakowała. Co się Żydom wydawało, że wyślą Jakowa Jurowskiego, zabije Putina i Żydzi przejmą rosyjską bazę surowcową ??
Potem z Rosjan zrobią demokratyczne cioty i znikną z planety.
Ci, co dzisiaj wydają rozkazy i finansują proxy war na Ukrainie, to są następcy tych, co wydali rozkazy wymordowania: Żydów komunistów i Żydów nie komunistów.
Naszych Żydów wymordowali, ci co wygrali zaplanowaną walkę o hegemonię. Hegemoni mają krew na łapach i atakują tych, co się odważyli im przeciwstawić.
Atak na Żydów i atak na: Rosję i Chińczyków, ma tą samą przyczynę i tych samych sprawców.
quick (6845 punktów)
>Atak na Żydów i atak na: Rosję i Chińczyków, ma tą samą przyczynę i tych samych sprawców.

wszystkoco(*)kuromiya-rosyjski-imperializm/
Jeżeli Europa oznacza wolność, demokrację i dobrobyt, Rosja zdecydowanie się w niej nie mieści. Czy w takim razie Rosja należy do Azji? Takim stwierdzeniem ryzykowalibyśmy obrażenie wielu zamożnych krajów azjatyckich, których wolne i demokratyczne społeczeństwa dawno pozostawiły za sobą autokratyczną i imperialistyczną Rosję. Chinom z ich dyktaturą komunistyczną najbliżej duchowo do Rosji. Obecnie te dwa kraje to jedyne mocarstwa na świecie, które nadal starają się odzyskać swoje dawne ziemie. Jednakże Chiny ze swoją gospodarką zajmującą drugie miejsce na świecie i przygniatającą gospodarkę rosyjską mogą nie być tak chętne do uznania Rosji za swojego partnera politycznego. Tak więc rosyjski imperializm jest zdezorientowany i najprawdopodobniej poniesie klęskę.

Nie ze wszystkim się zgadzam. Warto jednak pamiętać, będąc obiektywny, że mocarstwa prowadzą brudną grę, w której siła ma pierwszeństwo przed prawem. Nie usprawiedliwiam imperializmu mocarstw zachodnich, widzę ich działania, widzę ich skutki, na całym świecie, ale "z dwojga złego co lepszego"?

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>widzę ich działania, widzę ich skutki, na całym świecie, ale "z dwojga złego co lepszego"?

System społeczny oparty na zasadach ograniczających rozwój dominacji człowieka nad człowiekiem.

Gadanie Ruscy źli, Amerykańcy źli, Chinole zli, Brytole źli, Szwabi źli, Żydzi najgorsi - bez żadnego sensu i też żadnego celu!

Zawiodły zasady społeczne i to barrrrrdzo!

Od panujących zasad społecznych należy się odwrócić.

Od prawa do tajemnicy.
Od przymusowych podatków od biedy.
Od tajnej i nieopodakowanej własności.
Od centralnego systemu finansowego pod kontrolą wąskiej grupy osób.
Od prawa do przemocy w stosunkach gospodarczych.
Od tajnej i pośredniej demokracji.

To zgniłe "prawo" zawodzi a jego wyznawcy są pomyleni i chcą wszystkich doprowadzić do nędzy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
22-08-2024 15:18 
 Ocena 1 na 1
quick (6845 punktów)
>>widzę ich działania, widzę ich skutki, na całym świecie, ale "z dwojga złego co lepszego"?
>System społeczny oparty na zasadach ograniczających rozwój dominacji człowieka nad człowiekiem.
Nie rządzi jednostka, za dużo ludzi. System jest wynikiem układu sił, który Ty pomijasz i skupiasz się na nadbudowie ideologicznej. Ona jest tworzona w celu legimityzacji ekspansji geopolitycznej, uzasadnia się tak imperializm mocarstw.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>widzę ich działania, widzę ich skutki, na całym świecie, ale "z dwojga złego co lepszego"?
>>System społeczny oparty na zasadach ograniczających rozwój dominacji człowieka nad człowiekiem.
>Nie rządzi jednostka, za dużo ludzi. System jest wynikiem układu sił, który Ty pomijasz i skupiasz się na nadbudowie ideologicznej. Ona jest tworzona w celu legimityzacji ekspansji geopolitycznej, uzasadnia się tak imperializm mocarstw.

Układ sił jest wyrazem stanów wszystkich umysłow i wiem, że ideologie potrafią te stany umysłów zmieniać.

Jeśli coś ma odmienić społeczeństwo to nie żadna bomba atomowa ale właśnie ideologia.

Ideologia potrafi być potężniejsza od najpotężniejszej armii i bomby.

Armia jest groźna dopóki w umysłach żołnierzy panuje określona wiara. Jeśli zaczną wątpić, to już żadnej armii nie będzie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
quick (6845 punktów)
>Układ sił jest wyrazem stanów wszystkich umysłow i wiem, że ideologie potrafią te stany umysłów zmieniać.
Potrafią zmieniać, i zamieniają niejednego w lojalnego żołnierza słusznej sprawy, taki ich cel. Co do układu sił. Masz rację. Przynajmniej mnie się tak wydaje, sądząc po tym co rozumiemy pod stwierdzeniem; wyraz stanów wszystkich umysłów, czyli wynik siłowania się umysłów zbiorowych. Jeśli to miałeś na myśli, to taka jest prawda.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Thoter (6650 punktów)
>Ideologia potrafi być potężniejsza od najpotężniejszej armii i bomby.
>Armia jest groźna dopóki w umysłach żołnierzy panuje określona wiara. Jeśli zaczną wątpić, to >już żadnej armii nie będzie.
>
Żydzi niemieccy do pokonania cara Romanowa użyli komunizmu. Carską armię rozpracowała rodzina Żydów Swierdłowów. Jedni zajęli się komunistyczną propagandą w wojsku a drudzy podrobili pieczęcie używane w wojsku do sygnowania przekazywanych informacji.

ru.wikiped(*)лович

Я́ков Миха́йлович Свердло́в żeby pokazać carowi efekty komunistycznej propagandy nakazał otumanionym żołnierzom przypiąć czerwone kokardki.

pl.wikipedia.org/wiki/Jewgienij_Miller

Jewgienij Ludwik Karłowicz Miller, ros. Евгений-Людвиг Карлович Миллер (ur. 25 września?/7 października 1857 w Dyneburgu, zm. 11 maja 1939 w Moskwie) - generał lejtnant armii rosyjskiej, dyplomata, jeden z przywódców Białych w czasie wojny domowej w Rosji, przywódca wojskowej antykomunistycznej emigracji rosyjskiej na Zachodzie.(...)
7 kwietnia 1917 roku aresztowany przez własnych żołnierzy za wydanie rozkazu zakazującego noszenia przez oficerów czerwonych kokardek.


quick, o tym w książkach z historii nie przeczytasz.
23-08-2024 19:26 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>Gadanie Ruscy źli, Amerykańcy źli, Chinole zli, Brytole źli, Szwabi źli, Żydzi najgorsi - bez żadnego sensu i też żadnego celu!
oni nie są źli tylko my jesteśmy libki (mentalnie potomkowie szlachty)
np jesteśmy bardziej chciwi niż Żydzi ale jesteśmy z powodu naszego boga, liberalizm (indywidualizm, wolność, własność) ograniczeni mentalnie, jak nasza szlachta, która doprowadziła do upadku 1RP Rozbiory to nie byli źli Prusacy, Austriacy, Rosjanie, tylko szlachta, a my ją dzisiaj naśladujemy.


fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem
św czwórca racjonalistów wg okraglego
23-08-2024 19:45 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Atak na Żydów i atak na: Rosję i Chińczyków, ma tą samą przyczynę i tych samych sprawców.
>wszystkoco(*)kuromiya-rosyjski-imperializm/
> Jeżeli Europa oznacza wolność, demokrację i dobrobyt,
demokracja jest nową formą kolonizacji, tam gdzie ją wprowadzą kraj staje się kompradorski patrz Polska, jestesmy kolonią usazyda a paleolity to kompradorzy, podobnie na Ukrainie, podobnie było w Rosji za Jelcyna

>Rosja zdecydowanie się w niej nie mieści.
dzieki temu nalezy do rosjan a nie usazyda

>Czy w takim razie Rosja należy do Azji? Takim stwierdzeniem ryzykowalibyśmy obrażenie wielu zamożnych krajów azjatyckich, których wolne i demokratyczne społeczeństwa
które tam sa demokratyczne, Japonia? Korea? nie sądzę

fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem
św czwórca racjonalistów wg okraglego
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>które tam sa demokratyczne, Japonia? Korea? nie sądzę

Thoter daje często do zrozumienia, że ludzie nie tyle są debilami, co bezwartościowymi, bezmyślnymi marionetkami - robotami, oprogramowanymi i sterowanymi przez Żydów.

Daje też do zrozumienia, że dla wszystkich lepiej byłoby, gdyby to on za wszystkich decydował i oczywiście nie podlegał w tych decyzjach wpływom żadnych debili i marionetek.

Ale to już było.

On i nawet chyba Ty twierdzicie, że było "dobrze" ale poza Wami ludzie walczyli z tym "dobrobytem" wszystkimi siłami. Widać nie było tak wspaniale jak Wam się zdaje i po 35 latach mało kto chciałby do tego wrócić.

Nie okrągły, żadnych rządów ludzi, którzy wybierają się sami i nie podlegają żadnej kontroli społecznej. Nigdy się na to nie zgodzę. Nie ma takiej opcji.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>On i nawet chyba Ty twierdzicie, że było "dobrze" ale poza Wami ludzie walczyli z tym >"dobrobytem" wszystkimi siłami. Widać nie było tak wspaniale jak Wam się zdaje i po 35 latach >mało kto chciałby do tego wrócić.
>
"Demokratyczną" Polskę należy porównywać do też kiedyś skolonizowanych Indii.
Czy W Indiach były powstania, w których Hindusi walczyli o wolność ??
Czy Brytyjczycy wysługiwali się lokalnymi karbowymi ?
Czy Brytyjczycy wymordowali lokalną inteligencję ??
Jak Brytyjczycy ogłupiali 250 mln Hindusów, w czasach gdy nie było telawizji ???
Ilu Hindusów łącznie wymordowali ??
Jak prymitywna praca Hindusów była przekładana na powstające pałace w Londynie ??
Czy z indyjskiej kolonii planowali ataki na sąsiadów ??
Czy Hindusom napisano fałszywą historię, którą sami siebie ogłupiają ??
Czy w Indiach stawiano pomniki, i dalej stoją, kolaborantom, tak jak w Polsce ??
Jak działali Brytyjczycy by skolonizować Europę ??
Czy kolonializm demokratyczny został opracowany przez Brytyjczyków czy przez Żydów ??
Jaki odsetek osób rodzi się z intelektualnymi możliwościami samodzielnego rozumowania i nikt i nic nie jest ich wstanie otumanić ???

To są pytania do racjonalnego rozmyślania.
24-08-2024 11:08 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>które tam sa demokratyczne, Japonia? Korea? nie sądzę
>Thoter daje często do zrozumienia, że ludzie nie tyle są debilami, co bezwartościowymi, bezmyślnymi marionetkami - robotami, oprogramowanymi i sterowanymi przez Żydów.
jesteśmy maszynami sterowanymi za oceanu, też z europy zachodniej
jak Indianie oddaliśmy wszystko co mamy za swiecidełka, nic nie mamy jak to niewolnicy pana

>Daje też do zrozumienia, że dla wszystkich lepiej byłoby, gdyby to on za wszystkich decydował i oczywiście nie podlegał w tych decyzjach wpływom żadnych debili i marionetek.
>Ale to już było.
nawet za Gomółki nie byliśmy tak sterowalni przez ZSRR jak dzisiaj przez usazyda

>On i nawet chyba Ty twierdzicie, że było "dobrze" ale poza Wami ludzie walczyli z tym "dobrobytem" wszystkimi siłami. Widać nie było tak wspaniale jak Wam się zdaje i po 35 latach mało kto chciałby do tego wrócić.
tak było dobrze że musiałes wyjechac jak i wiele milionów innych

wytłumacz jak to możliwe że w kraju w którym wszystkiego brakowało (za prof balcerowicza) było tak wielkie bezrobocie
wg mnie hama, nie ma większego debilizmu niż profesory ekonomi

fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem
św czwórca racjonalistów wg okraglego
Thoter (6650 punktów)

>>Thoter daje często do zrozumienia, że ludzie nie tyle są debilami, co bezwartościowymi, >>bezmyślnymi marionetkami - robotami, oprogramowanymi i sterowanymi przez Żydów.

>jesteśmy maszynami sterowanymi za oceanu, też z europy zachodniej

www.youtube.com/watch?v=rZKkVc9r1p8&t=1s

Zabraknie Nam 275 mld PLN! Dług Publiczny 2 bln PLN!

Od piątej minuty autor mówi o istotach, którym telawizja posklejała szare komórki.
Widać i słyczać, że autor zagląda na FR.

>jak Indianie oddaliśmy wszystko co mamy za swiecidełka, nic nie mamy jak to niewolnicy pana

Jesteś w błędzie. Myśmy ZAPŁACILI, tym co było, naszym "wyzwolicielom". Wątpię by Indian dało sie nabrać na tzw. wyzwalanie, do którego by jeszcze DOPŁACILI.

>wg mnie hama, nie ma większego debilizmu niż profesory ekonomi

i historii
quick (6845 punktów)
>demokracja jest nową formą kolonizacji, tam gdzie ją wprowadzą kraj staje się kompradorski patrz Polska, jestesmy kolonią usazyda a paleolity to kompradorzy, podobnie na Ukrainie, podobnie było w Rosji za Jelcyna
5 kolumna w Rosji to fakt, jednak to propaganda nadała jej mocy sprawczej. Demokracja jest skutecznym narzędziem w rękach ludu. Autokracja jest jej przeciwwagą. W obu jednak przypadkach, władza należy do narodu.

>>Czy w takim razie Rosja należy do Azji? Takim stwierdzeniem ryzykowalibyśmy obrażenie wielu zamożnych krajów azjatyckich, których wolne i demokratyczne społeczeństwa
>które tam sa demokratyczne, Japonia? Korea? nie sądzę
Ale błądzisz. Są jeszcze Indie.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>Po ataku usazyda na Rosje świat się od niego odwraca
>>To Rosja zaatakowała Ukrainę. Nie mógł zachód zareagować inaczej, niż zareagował.
>Żydzi amerykańscy zwozili dwadzieścia lat broń do swoich kolonii przy granicy z Rosją i Rosja ich zaatakowała.

Nie to narody sąsiednie z ogromnym wysiłkiem zdobywali broń, żeby się bronić przed rusyfikacją.

Ruscy nie potrafią rozwijać swojej gospodarki ale potrafią napadać na inne narody, rusyfikowac je i wchłaniać ich gospodarkę.

youtu.be/5VCiU1osa3w
21-08-2024 21:36 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)

>Nie to narody sąsiednie z ogromnym wysiłkiem zdobywali broń, żeby się bronić przed rusyfikacją.

A pomagali im w tym demokratycznie zainstalowani agenci CIA. Oczywiście ta z ogromnym wysiłkiem zdobywana broń pochodziła z fabryk imperialistów, byłego i aktualnego.
Hamerlik, rozumiesz co to jest proxy war, po polskiemu wojna zastępcza ???
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Hamerlik, rozumiesz co to jest proxy war, po polskiemu wojna zastępcza ???

Dla mnie jak ktoś sięga po broń i działa z przemocą to jest dzikim zwierzęciem a nie człowiekiem.

Ruscy okazali się dzikimi zwierzętami.

Niestety Ukraińcy też poszli tą drogą a za nimi wszyscy, którzy dostarczają im broń.

Amerykanie rozpętujący wojny to dzikie zwierzęta.

Dlatego tak trudno mi się żyje w dżungli, w otoczeniu dzikich zwierząt, kierowanych prymitywnym instynktem walki terytorialnej i dominacji nad ludźmi. To co się dzieje w umysłach ludzkich zwierząt jest straszne i obrzydliwe. Chciałbym uciec od tej dziczy ale nie ma dokąd. Dzicz wszędzie panuje.

youtu.be/5VCiU1osa3w
22-08-2024 08:27 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)
>Ruscy okazali się dzikimi zwierzętami.

Tylko dzikie zwierzęta bronią swojego potomstwa i swojego terenu.
Wychowani i karmieni w klatkach nie walcząc tracą wszystko. Jak są głodni to potrafią tylko beczeć.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Ruscy okazali się dzikimi zwierzętami.
>Tylko dzikie zwierzęta bronią swojego potomstwa i swojego terenu.

Bardzo fajnie ale żadnej stacji kosmicznej we współpracy z takim dzikim zwierzęciem, które będzie rozumowało kategoriami obrony swojego terenu i panowania na nim, nie zbudujesz.

To jest wojna kultur. Wojna systemów społecznych. Walka sprzecznych hierarchii, walka odmiennych konstrukcji psychicznych, wojna sprzecznych emocji.

To jest wojna memów o panowanie nad abstrakcją na wzór i podobieństwo wojny genów o panowanie nad fizycznością.

pl.wikipedia.org/wiki/Mem

pl.wikipedia.org/wiki/Gen

Nikt tej wojny nie powstrzyma dopóki będą istniały sprzeczne i wykluczające się memy i geny a te natura wciąż różnicuje.

Jeśli ma wybrać pomiędzy prymitywnym światem bezkompromisowości i walki fizycznej z wrogiem oraz rozwiniętym i złożonym światem zgniłych kompromisów i współpracy z ludźmi, z którymi wcale nie mam ochoty współpracować ale jeśli chcę coś osiągnąć to powinienem - to wybieram świat rozwoju i zgniłych kompromisów.

Odrzucam zwierzęcą dzikość. Odrzucam walkę fizyczną z wrogiem i każdemu kto chce mieć pełną lodówkę zamiast pustej też to polecam.

Możemy się kłócić o hajs i posiadłości, o to kto królem jest a kto tylko paziem ale tej kłótni nie możemy przenosić na poziom przystawiania sobie pistoletów do głów i do zabijania niezgodnych.

Niezgodny i bezwartościowy przy ogromnym wysiłku, w atmosferze zgniłego konfliktu po wielu latach może stać się zgodnym. Musi dojść jednak do rekonstrukcji psychicznej, przebudowy emocjonalnej i zmiany osobowości.

Wybieram najtrudniejszą drogę i odrzucam wszystkie łatwe, które są drogami tylko do prymitywnego świata, w którym nie chcę być.

youtu.be/5VCiU1osa3w
22-08-2024 14:40 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)
>To jest wojna kultur. Wojna systemów społecznych. Walka sprzecznych hierarchii, walka odmiennych >konstrukcji psychicznych, wojna sprzecznych emocji.
>
To jest zwykły bandycki napad. Ci co mają surowce są zagrożeni.
Wenezuela była okradana przez Amerykanów i mordowano prostych Wenezuelczyków.
Arabowie mają ropę i jak każdy, kto ma surowce mają tych samych wrogów. Wszyscy wrogowie tych co mają surowce atakują uzbrojeni w broń amerykańską, brytyjską i francuską.
To nie jest wojna systemów społecznych. Bandyci przyszli okraść słabszych. Świat tak jest podzielony, że słabsi byli i są kolonizowani dla zdobycia surowców i taniej siły roboczej.
Dorabianie do tego walk ideologicznych ma odwrócić uwagę od tego, kto to finansuje i ile na tym zarabia. Idiotom użytym do proxy war mydli się oczy wolnością, demokracją i nadchodzącym dobrobytem. Jak już zostaniesz skolonizowany przez NATO to już z tego nigdy się nie uwolnisz. Twoje potomstwo przejdzie demokratyczne pranie mózgów i będzie wstanie gadać tylko to co usłyszało.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Po ataku usazyda na Rosje świat się od niego odwraca
>To Rosja zaatakowała Ukrainę.

Nie inaczej.

Niestety okrągły i Thoter uznają jedynie Amerykę, Brytanię, Chiny i Rosję a reszta to dla nich strefy ich wpływów, które powinny być podzielone pomiędzy nimi i wg nich Ukraina należy się Rosji.

Nie mogę się zgodzić z takim myśleniem.

Rosjanie wyrządzili Ukraińcom wiele krzywdy, głównie przez podważenie ich prawa do samostanowienia i teraz Ukraińcy nienawidzą Ruskich pomimo, że mówią podobnym językiem. Nie dziwi, że Ukraińcy z nienawiści do Ruskich zwożą broń z Ameryki nawet na kredyt.

Ruscy w chwili inwazji mieli wyjebane na Ukraińców i liczyli się z tym, że będą znienawidzeni.

Polowali na ukraińskiego prezydenta i z pewnością chcieli go zabić ale im się nie udało a potem już było za późno, kiedy stał się sławny na Zachodzie.

Ruscy to bardzo agresywny naród. Tak agresywny jak Amerykanie.

Jeśli jakiś naród chce przetrwać to powinien budować mury przed tymi nimi, bo oni chcą wszystkiego i nigdy nie ustąpią dopóki wszystkiego nie dostaną.

youtu.be/1c08hJi7RFM?si=sWiWLVv4b_1zXyd5

To są dominatorzy, którzy jak pan w rodzinie patriarchalnej żąda od wszystkich bezwzględnego podporządkowania.

youtu.be/5VCiU1osa3w
21-08-2024 21:32 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)

>Polowali na ukraińskiego prezydenta i z pewnością chcieli go zabić ale im się nie udało a potem już było za późno, kiedy stał się sławny na Zachodzie.
>

Masz na myśli Żyda Zelenskiego zainstalowanego Ukraińcom zamachem stanu ?????????
Zamachem stanu kierowała Żydówka Victoria Nuland, znana z tego, że powiedziała, że pier..oli UE.
A który to agent CIA, nie byłby sławny na Zachodzie ???
Żyd Morawiecki ściągnął do wasalnej Polski bank JP Morgan.
Hamerlik, jakie masz wizje po co Żydzi ściągnęli bank, który największą kasę zrobił na oprawieniu Niemców i Żydów ???
Znasz treść "umów", jakie w naszym imieniu podpisał żydowski zięć Duda z Żydami amerykańskimi ???
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Znasz treść "umów", jakie w naszym imieniu podpisał żydowski zięć Duda z Żydami amerykańskimi ???

Przede wszystkim nie uznaję żadnej tajnej umowy i każdego niemoralnego skurwiela, który podejmie się przymusowej egzekucji tajnej umowy albo będzie innych do tego uprawniał będę traktował jak groźnego bandytę.

Obojętnie kto z kim na co umówił się w tajemnicy to jest dla pozostałych nieważne i nikogo nie obowiązuje.

Żaden bichomaz na tajnym kwicie tej fundamentalnej zasady nie zmienia.

Niejawna umowa jest nieważna!

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Masz na myśli Żyda Zelenskiego zainstalowanego Ukraińcom zamachem stanu ?????????

Mam na myśli Ukraińca Zelenakiego, który był szczęśliwim, radosnym i beztroskim człowiekiem zanim dotarły do niego strach, cierpienie, widok trupów i nienawiść.

Ja też byłem kiedyś szczęśliwy, radosny, bezstroski i żywy zanim dotknęła mnie dominacja małych s*******nów, która mnie odmieniła.

Teraz nie przepadam za ludźmi, którzy jawią mi się jak dzikie dzikie zwierzęta tak jak Zeleński nie przepada za Ruskimi.

Sądzę, ze Zelenskiemu wiszą wpływy agentów CIA, bo wystarczy mu to co zrobili i dalej robią Ruscy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
22-08-2024 08:22 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)

>Mam na myśli Ukraińca Zelenakiego, który był szczęśliwim, radosnym i beztroskim człowiekiem >zanim dotarły do niego strach, cierpienie, widok trupów i nienawiść.
>
Żydówka Victoria Nuland, szefowa Żyda Zelenskiego, wylądowała u psychiatrów.
Amerykańskim Żydom wydawało się, że Rosję wykończą sankcjami a banderowcy z łatwością oprawią Rosję. Żydom amerykańskim nie udało się użyć Rosji do napaści na Chiny.
Hamerlik musisz pojąć, że: niemiecki nazista, polski działacz tzw. solidarności i banderowiec to są wytwory amerykańskich i brytyjskich speców od prania szarych komórek.
quick (6845 punktów)
>Niestety okrągły i Thoter uznają jedynie Amerykę, Brytanię, Chiny i Rosję a reszta to dla nich strefy ich wpływów, które powinny być podzielone pomiędzy nimi i wg nich Ukraina należy się Rosji.
Obiektywnie rzecz biorąc, twierdząc tak, mają sporo racji. Różni mnie od nich punkt wyjścia, stąd rozbieżności. Oni bazują na teori o cyklach hegemonicznych, u podstaw której leży determinizm ekonomiczny. Precyzyjniej sprawę wyjaśnia realizm polityczny. Dlatego ja na nim bazuje.

Np. pl.wikipedia.org/wiki/Realizm_(stosunki_mi%C4%99dzynarodowe)
Jego źródeł i tradycji można szukać już w pracach m.in. Tukidydesa, Hobbesa i Machiavellego. Głównymi teoretykami powojennego realizmu są: Edward Carr, Hans Morgenthau, Reinhold Niebuhr i Kenneth Waltz. W obrębie realizmu wyróżnia się rozmaite nurty, takie jak: klasyczny realizm, realizm strukturalny lub neorealizm, realizm liberalny (szkoła angielska).

Głównymi założeniami klasycznego realizmu są: prymat państwa jako podmiotu w stosunkach międzynarodowych; ograniczona lub żadna rola moralności w stosunkach między państwami; analiza oparta na pomiarze siły poszczególnych państw. Istotnym elementem teorii realistycznej jest też przekonanie o interesie narodowym jako nadrzędnym celu, do jakiego dążą elity polityczne suwerennych państw. Według zwolenników tej teorii, prowadzi to nieuchronnie do antagonizmu w celach różnych państw narodowych, co uniemożliwia realizowanie tych interesów za pośrednictwem uniwersalnych globalnych organizacji. W związku z tym, że dostęp do dóbr, o które rywalizują państwa, jest ograniczony dochodzi do konfliktów między nimi, a jedyną drogą by ich uniknąć ma być dążenie do stanu równowagi sił (starają się ją ustanowić państwa działając samodzielnie, a w przypadku państw o podobnej kulturze i ideologii jako narzędzia utrzymywania stanu równowagi realizm nie wyklucza całkowicie roli sojuszów i dyplomacji)[1]. Zgodnie z założeniami tej koncepcji tylko w takich warunkach państwa zaniechają wzajemnego konfliktu w obawie przed odwetem i jego konsekwencjami.

To nie jest wyczerpująca definicja. Syntezy dostarcza, oparta o realizm, geopolityka.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Thoter (6650 punktów)
>>Niestety okrągły i Thoter uznają jedynie Amerykę, Brytanię, Chiny i Rosję

>Obiektywnie rzecz biorąc, twierdząc tak, mają sporo racji. Różni mnie od nich punkt wyjścia, >stąd rozbieżności. Oni bazują na teori o cyklach hegemonicznych, u podstaw której leży >determinizm ekonomiczny. Precyzyjniej sprawę wyjaśnia realizm polityczny. Dlatego ja na nim bazuje.
>
Ja dokonałem samodzielnego szukania faktów historycznych i opracowałem samodzielną ich ocenę.
Nie bazuję na czyichś teoriach. Moje dokonania dopiero trafiają do obiegu internetowego, nie ma ich w książkach.
Razem z okrągłym jesteśmy odporni na wstawianą nienawiść i jesteśmy w stanie racjonalnie analizować sytuację.
Hamerlik, jak myślisz, dlaczego tylko jednostki są odporne na wstawianą nienawiść i nie zatracają racjonalizmu ??
Dlaczego "katolicy" od pokoleń są używani do wojen zastępczych i są ich najlepszym mięsem armatnim ??
23-08-2024 16:22 
 Ocena 1 na 1
quick (6845 punktów)
>To są dominatorzy, którzy jak pan w rodzinie patriarchalnej żąda od wszystkich bezwzględnego podporządkowania.

pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_peloponeska_(utw%C3%B3r)
Dialog melijski
Pod tą nazwą rozumiany jest fragment Wojny peloponeskiej Tukidydesa zawarty w księdze V, 84-116. Opisano w nim epizod wojny z roku 416 p.n.e., kiedy to duża flota ateńska przybywa na Melos. Wyspa ta od początku wojny głosiła swoją neutralność, chociaż pewne więzy łączyły ją ze Spartą. Melos założyli osadnicy spartańscy, płaciła ona Sparcie daninę i udzielała schronienia jej flocie[2]. Niemniej wyspa nie prowadziła działań wojennych przeciwko Atenom i starała się zachować najdalej idącą samodzielność. Ateńczycy postawili Melijczykom ultimatum - albo przystąpią do Ateńskiego Związku Morskiego (a tym samym stracą niezależność i zwrócą się przeciwko swoim dotychczasowym sprzymierzeńcom), albo wyspa zostanie zniszczona przez ateńskie wojska. Melijczycy odmówili poddania się i Ateńczycy spełnili swą groźbę - podbili wyspę, wymordowali mężczyzn, a kobiety sprzedali w niewolę.

Waga dialogu między Melijczykami a Ateńczykami przekracza jednak czystą historyczną relację. Zostały tu bowiem wyłożone podstawowe argumenty realizmu w teorii stosunków międzynarodowych[3]. Ateńczycy występują tu jako mocarstwo toczące wojnę hegemoniczną. Argumenty przez nich przytaczane wiążą się z międzynarodowym układem sił i interesów. Melijczycy natomiast pragną zachować neutralność i pozostawać na uboczu wielkiej polityki, prowadząc w dalszym ciągu spokojne życie. W dialogu używają języka odnoszącego się do prawa, moralności i słuszności.

Według Ateńczyków zachowanie neutralności w warunkach wojny hegemonicznej jest niemożliwe - wszystkie obszary danego systemu politycznego są prędzej czy później wciągane w konflikt. W interesie Ateńczyków jest więc uniemożliwienie Melijczykom przyłączenia się do Sparty. Ateńczycy przystępują do rozmowy i negocjacji równych podmiotów, lecz za ich wypowiedziami kryje się groźba. Zwracają uwagę, że Melijczycy, stojący w obliczu zagłady, nie powinni się kierować ambicjami, unosić honorem czy pokładać nadziei w niepewnych zdarzeniach, takich jak pomoc sprzymierzeńców. Melos powinno się pogodzić z losem i poddać się Atenom, gdyż tylko w ten sposób może zachować swój byt. Ateńscy posłowie podkreślają też, że atak na Melos nie jest wynikiem chęci zagarnięcia ich terytorium, lecz nakazem konieczności. Istnienie neutralnych państw wyspiarskich powoduje niepokój wśród sprzymierzeńców ateńskich. Podbijając Melos, Ateńczycy zabezpieczają więc swoje posiadłości. Tak więc jak u pozostałych realistów, polityka państw kształtowana jest pod wpływem strachu przed utratą pozycji i upadkiem.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Melijczycy natomiast pragną zachować neutralność i pozostawać na uboczu wielkiej polityki, prowadząc w dalszym ciągu spokojne życie.
>Według Ateńczyków zachowanie neutralności w warunkach wojny hegemonicznej jest niemożliwe - wszystkie obszary danego systemu politycznego są prędzej czy później wciągane w konflikt.

Wiele razy już wyrażałem przekonanie, że hierarchia jest wyłącznym źródłem organizacji społecznej. Ktokolwiek nie podlega hierarchii ten także nie należy do grupy i nie tworzy społeczności.

Każda jednostka poza grupą jest potencjalnym źródłem rozwoju sprzecznej, konkurencyjnej grupy i dla grupy, do której nie należy, zagrożeniem.

Żadna grupa nie zostawi jednostek poza grupą w spokoju.
Albo zmusi je do wejścia w strukturę grupy albo je zniszczy.

To nie jest kwestia wyboru, lecz kwestia przetrwania.
Tu w grę wchodzi zwierzęcy instynkt.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>Wiele razy już wyrażałem przekonanie,

Jesteś debilem, twoje przekonanie nie jest argumentem


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
23-08-2024 21:37 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jesteś debilem

Ty i te twoje argumenty
Nie przesadź z nimi, bo ci szkliwo na zębach popęka.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>Jesteś debilem
>Ty i te twoje argumenty

Po co mam używać argumentów w rozmowie z debilem, który nie rozumie najprostszych komunikatów i najprostszych pytań?

Napisałeś, że wiedza o ilości krów ma znaczenie dla odbiorcy mleka.
Jesteś idiotą.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
quick (6845 punktów)
>Żadna grupa nie zostawi jednostek poza grupą w spokoju.
Człowiek to istota stadna. To, że są wyjątki nie znaczy, że mamy ma ich podstawie oceniać grupę jako coś patologicznego. To mi się wydaje sugerujesz. Jeśli jednak nie o to Ci chodziło, to wyraź się jaśniej.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
23-08-2024 19:36 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Po ataku usazyda na Rosje świat się od niego odwraca
>To Rosja zaatakowała Ukrainę.
usazyd potrafi prowokować i jako jedyny na niej zyskuje, koncerny zbrojeniowe wypłacaja ogromne dywidendy

>Nie mógł zachód zareagować inaczej, niż zareagował.
gdyby nie reagował, w "walkę braci" wojna by się skonczyła pierwszego dnia, tak jak wojna pomiędzy Azerbejdżan-Armenia

fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem
św czwórca racjonalistów wg okraglego
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>usazyd potrafi prowokować i jako jedyny na niej zyskuje, koncerny zbrojeniowe wypłacaja ogromne dywidendy

Zatem kto nie miał siły zwyciężyć ale dał się sprowokować do walki, ten przegrał.
Kto nie umie zachować spokoju i podporządkować się silniejszemu, ten ginie.
Przykład masz dobry na psach i wilkach. Jedne zrozumiały, że muszą się poddać i żyją, drugie tego nie zrozumiały i praktycznie wyginęły.

>>Nie mógł zachód zareagować inaczej, niż zareagował.
>gdyby nie reagował, w "walkę braci" wojna by się skonczyła pierwszego dnia, tak jak wojna pomiędzy Azerbejdżan-Armenia

Dla Zachodu Rosja jest wrogiem.
Wróg mojego wroga jest przyjacielem.
Każdy sposób na osłabienie wroga jest dobry i dozwolony. Na wojnie nie ma zasad.

Jeżeli Rosja nie stworzy z Zachodem wspólnej gospodarki to spłoniemy podczas wybuchów atomowych.
Zgniły i śmierdzący kompromis, kolaboracja z własnym wrogiem wbrew wszystkim własnym emocjom, jest konieczna do przetrwania.

youtu.be/5VCiU1osa3w
24-08-2024 10:59 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>usazyd potrafi prowokować i jako jedyny na niej zyskuje, koncerny zbrojeniowe wypłacaja ogromne dywidendy
>Zatem kto nie miał siły zwyciężyć ale dał się sprowokować do walki, ten przegrał.
musiał walczyć, gdyby twój sąsiad zaprosił do mieszkania usazyda który zabił w ostatnich 20 latach 2 mln ludzi, byś musiał zmusić sąsiada by go nie zapraszał w trosce o bezpieczenstwo swojejej rodziny. Usazyd nie potrafi życ bez zabijania, tam nie ma moralności są tylko interesy np przemysł zbrojeniowy, finansowy

>Kto nie umie zachować spokoju i podporządkować się silniejszemu, ten ginie.
tak robią wilki, maja ostre kły ale się nie zabijają, ale usazyd jest inny, to hegemon świata, najwiekszy na świecie potwór, zabijanie to jego zawód

>>>Nie mógł zachód zareagować inaczej, niż zareagował.
>>gdyby nie reagował, w "walkę braci" wojna by się skonczyła pierwszego dnia, tak jak wojna pomiędzy Azerbejdżan-Armenia
>Dla Zachodu Rosja jest wrogiem.
dla zachodu europy w tym Niemiec, Francji wrogiem jest usazyd, tylko siedzą cicho, bo sie boją.
Dopiero zjednoczona europa może się postawić jebanemu gadowi

>Wróg mojego wroga jest przyjacielem.
>Każdy sposób na osłabienie wroga jest dobry i dozwolony. Na wojnie nie ma zasad.
o sąsiadów trzeba dbać, odwdzięczą się w dwójnasób

>Jeżeli Rosja nie stworzy z Zachodem wspólnej gospodarki to spłoniemy podczas wybuchów atomowych.
czemu nam wpajają INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, a nie może być INDYWIDUALNY, WOLNY, kraj? np Rosja, Iran, Kuba, my wiadomo, musimy byc psami usazyda

>Zgniły i śmierdzący kompromis, kolaboracja z własnym wrogiem wbrew wszystkim własnym emocjom, jest konieczna do przetrwania.
Rosjanie, Ukraincy to bracia, gdyby nie usazyd by sie dogadali
filozofia usazyda to dzielić, tym sposobem rządzić, to gad j****y
dlatego europa się nie zjednoczy bo j****y gad dzieli nas, a że drukuje $$$ za darmo to my (jego psy) liżemy mu dupę

fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem
św czwórca racjonalistów wg okraglego
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>filozofia usazyda to dzielić, tym sposobem rządzić, to gad j****y
>dlatego europa się nie zjednoczy bo j****y gad dzieli nas, a że drukuje $$$ za darmo to my (jego psy) liżemy mu dupę

Przestrzegam przed takim rozumowaniem, ono jest drogą donikąd.

Na taki rozumowaniu, nie tylko w odniesieniu do USA ale też do innych krajów, nikt nie zyska lecz wszyscy stracą.

Z moich doświadczeń i obserwacji amerykańskiej kultury wynika, że Amerykanie reprezentują sobą więcej niż tylko pragnienie zamordowania każdej inteligentnej istoty innej narodowości i uczynienia z pozostałych swoich niewolników.

Twój antagonizm idzie daleko za daleko i nie ma żadnej przyszłości.

Jest trochę jak mój antagonizm wobec szarleya, który pozbawia go ludzkiej wartości, więc muszę jeszcze raz przemyśleć swój stosunek do innych osób i opanować w sobie wyłącznie negatywne nastawienie.

Każdy człowiek ma wartość, nawet jeśli jest z Tobą niezgodny, zarówno szarley, farmer, których nie lubię ale nie wolno mi pozbawiać ich ludzkiej wartości jak również Amerykanie i Rosjanie.

Uważam, że trzeba się trochę uspokoić, żeby wrócić do rozsądnych myśli, bo wpadamy w takie ekstrema ideowe, w których ludzie dostają psychozy.

Okrągły na pewno widziałeś niejeden film amerykański, który jakby nie patrzeć jest wytworem umysłów Amerykanów i amerykańskiej kultury.

Naprawdę sądzisz, że Amerykanie to wyłącznie kolonizatorzy, złodzieje i mordercy?

Sądzisz, że jeśli ktoś tak właśnie widzi Rosjan też może mieć rację?

Proponuję wrócić na poziom racjonalny.

Możemy się kłócić o hajsy, posiadłości i władzę ale nikt nikomu nie pewien szkodzić.

Myślę, że cała Europa mogłaby się złożyć na odbudowanie rur po dnie Bałtyku i zniesienie sankcji na gaz jako akt dobrej woli wobec Rosjan w połączeniu z oczekiwaniem, że Ruscy za to przestaną bombardować tereny poza już zajętymi.

Jako pierwszy krok do pokoju.

youtu.be/5VCiU1osa3w
24-08-2024 14:01 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)
>Naprawdę sądzisz, że Amerykanie to wyłącznie kolonizatorzy, złodzieje i mordercy?
>Sądzisz, że jeśli ktoś tak właśnie widzi Rosjan też może mieć rację?
>Proponuję wrócić na poziom racjonalny.

Ja proponuję byśmy pomogli Rosjanom zbudować silosy na broń atomową w Meksyku.
Rosjanie sami je wyposażą w broń jądrową i wtedy u nas nastanie pokój.
Żydzi amerykańscy będą mieć pod drzwiami to, co komuś organizują.
Trzecia wojna światowa będzie na terenach Indian okupowanych przez Amerykanów.
okragly (21676 punktów)

>Okrągły na pewno widziałeś niejeden film amerykański, który jakby nie patrzeć jest wytworem umysłów Amerykanów i amerykańskiej kultury.
>Naprawdę sądzisz, że Amerykanie to wyłącznie kolonizatorzy, złodzieje i mordercy?
taka ich kultura, wiem to z filmów (nie oglądam, pamietam z dziecinstwa), ciagle morderstwa, walki
amerykanie maja 200 000 000 sztuk prywatnej broni, po co? by zabijać, taka tam kultura, 70% senatorów, kongresmenów, to byli wojskowi, specjaliści od zabijania

>Proponuję wrócić na poziom racjonalny.
jest możliwy gdy posłuchamy każdej strony, gdzie możemy posłuchać, zobaczyć zdania rosjan? dla odmiany włącz teraz radio, TV, poczytaj gazetę, tam tylko propaganda usazyda

>Możemy się kłócić o hajsy, posiadłości i władzę ale nikt nikomu nie pewien szkodzić.
usazyd szkodzi europie, w Polsce mamy wysoką inflacje, firmy zwalniają ludzi, rosną ceny energii, przez kogo?
usazyda który rozpętał nam wojnę

>Myślę, że cała Europa mogłaby się złożyć na odbudowanie rur po dnie Bałtyku i zniesienie sankcji na gaz jako akt dobrej woli wobec Rosjan w połączeniu z oczekiwaniem, że Ruscy za to przestaną bombardować tereny poza już zajętymi. Jako pierwszy krok do pokoju.
usazyd sie nie zgodzi


fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem
św czwórca racjonalistów wg okraglego
Thoter (6650 punktów)
>usazyd szkodzi europie, w Polsce mamy wysoką inflacje, firmy zwalniają ludzi, rosną ceny energii, przez kogo?
>usazyda który rozpętał nam wojnę
>

Na koniec roku banksterzy z JP Morgan, sprowadzeni przez Żyda Morawieckiego, zadłużyli nas na 2 bln PLN. Ile Żydzi amerykańscy wyprowadzili kasy, z naszego budżetu, na prowadzenie swoich wojen ??
Jak Żydzi amerykańscy rozpoczną wojny w Azji, to będziemy musieli oddawać wszystko co mamy: Japończykom, Filipińczykom i ich agenturze na Tajwanie i jeszcze odbudowywać siedlisko ich banderowców.
Najlepszym wyjściem z tej zasadzki jest całkowicie paść. Musimy przejść w stan hibernacji i się wybudzić jak już będzie wiadomo, czy Żydom amerykańskim udało się pokonać wolny świat.
Rosjanie i Chińczycy kontynuują wielkie dzieło Żydów niemieckich.
Historia się powtarza. Amerykański Żyd Jacob Schiff uzbroił Japonię i doprowadził do wojny z Rosją. Japończycy dali mu za to najwyższe odznaczenie. Potem ich amerykański Żyd Bernard Baruch ukrócił bombami atomowymi.
quick (6845 punktów)
>>To Rosja zaatakowała Ukrainę.
>usazyd potrafi prowokować i jako jedyny na niej zyskuje, koncerny zbrojeniowe wypłacaja ogromne dywidendy
Nie zmienia to faktu.

>>Nie mógł zachód zareagować inaczej, niż zareagował.
>gdyby nie reagował, w "walkę braci" wojna by się skonczyła pierwszego dnia, tak jak wojna pomiędzy Azerbejdżan-Armenia
Spójrz na mapę. Ukraina to;
pl.wikipedia.org/wiki/Sworzeń_geopolityczny
Państwa posiadające status sworznia geopolitycznego odgrywają istotną rolę dla graczy geopolitycznych, umożliwiając im dostęp do ważnych obszarów lub dostęp ten blokując. W pewnych przypadkach mogą stanowić tarczę obronną dla kluczowego kraju, bądź całego regionu. Niekiedy samo ich istnienie ma istotne znaczenie dla sąsiadujących z nimi graczy geopolitycznych, wpływając na ich politykę czy kulturę. Według Brzezińskiego, sworzniami geopolitycznymi są obecnie Ukraina, Azerbejdżan, Korea Południowa, Turcja i Iran[1].

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
25-08-2024 08:23 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>To Rosja zaatakowała Ukrainę.
>>usazyd potrafi prowokować i jako jedyny na niej zyskuje, koncerny zbrojeniowe wypłacaja ogromne dywidendy
>Nie zmienia to faktu.
niedźwiedź nie zaatakuje człowieka, ale jak go sprowokujesz to zaatakuje
dzik nie zaatakuje człowieka, ale jak go sprowokujesz to zaatakuje
prowokowanie polega na tym, że dzik czuje się zagrożony

>>>Nie mógł zachód zareagować inaczej, niż zareagował.
>>gdyby nie reagował, w "walkę braci" wojna by się skonczyła pierwszego dnia, tak jak wojna pomiędzy Azerbejdżan-Armenia
>Spójrz na mapę. Ukraina to;
>pl.wikipedia.org/wiki/Sworzeń_geopolityczny
>Państwa posiadające status sworznia geopolitycznego odgrywają istotną rolę dla graczy geopolitycznych, umożliwiając im dostęp do ważnych obszarów lub dostęp ten blokując. W pewnych przypadkach mogą stanowić tarczę obronną dla kluczowego kraju, bądź całego regionu. Niekiedy samo ich istnienie ma istotne znaczenie dla sąsiadujących z nimi graczy geopolitycznych, wpływając na ich politykę czy kulturę. Według Brzezińskiego, sworzniami geopolitycznymi są obecnie Ukraina, Azerbejdżan, Korea Południowa, Turcja i Iran[1].
ale jakie interesy ma tu usazyd? przeciez nikt i nic mu nie grozi, lezy daleko, bezpiecznie na "wyspie", u siebie ma ogrom gazu, ropy, urodzajne ziemie, zależne Meksyk, Kanada, żyć nie umierać


fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem
św czwórca racjonalistów wg okraglego
quick (6845 punktów)
>prowokowanie polega na tym, że dzik czuje się zagrożony
A my to co? Region czuje się zagrożony.

>ale jakie interesy ma tu usazyd?
Blokować konsolidacje kontynentalną.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>usazyd dostanie kopa w dupę od BRICS który wprowadził nowy system płatności i 159 z 195 krajów

Nie zamierzam zamienić siekierki na kijek i z jednej dominacji wpaść pod jeszcze gorszą.

Albo jawna księga kapitału pod powszechną, kolektywną kontrolą albo wyjazd.

Za sysyemy finansowe nie wiadomo pod czyją kontrolą, zapewne jakiś małych ale potężnych grup interesów, które szukają sposobów, żeby wyssać z ludzkości krew dziękujemy.

Żadnego więcej systemu, który nie jest open source.

Za nauczanie maleńkich dzieci w szkołach komercyjnego Windowsa o zaszyfrowanym źródle ktoś powinien dostać w papę. Największa podłość i czyste zło.

Nic mi nie wiadomo aby system BRICS był open source, z jawnymi zapisami i pod powszechną kontrolą a nie pod kontrolą paru zamówionych kolesi, którzy postrzegają ludzkość jako masę do pożarcia.

youtu.be/5VCiU1osa3w
21-08-2024 21:46 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)
>>usazyd dostanie kopa w dupę od BRICS który wprowadził nowy system płatności i 159 z 195 krajów
>Nie zamierzam zamienić siekierki na kijek i z jednej dominacji wpaść pod jeszcze gorszą.

thorstenjp(*)-civilization-what-the-chinese

Zachód, a mam na myśli państwa terrorystyczne Ameryki i Europy, są najbardziej cenzurującymi i dominującymi stronami na ziemi. Upewniają się, że nigdy nie usłyszysz ani nie przeczytasz niczego rosyjskiego, niczego indyjskiego, niczego chińskiego [z wyjątkiem prozachodnich dysydentów, oczywiście].
Forum jest tylko jednym z wielu tysięcy takich spotkań najwyższej rangi, o których Zachód nigdy nie może donieść, ponieważ gdyby niewolnicy na Zachodzie wiedzieli, jak daleko Chiny są przed nimi, zobaczylibyśmy zmiany reżimu w Waszyngtonie, Londynie, Paryżu, Berlinie i Brukseli. Ludzie Zachodu są teraz ludźmi w klatkach. Są ostatnimi ludźmi świata, którym odmówiono rzeczywistości. W rzeczywistości są teraz poza ludzkością.


Hamerlik, sprawdź kim jest autor.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Zachód, a mam na myśli państwa terrorystyczne Ameryki i Europy, są najbardziej cenzurującymi i dominującymi stronami na ziemi. Upewniają się, że nigdy nie usłyszysz ani nie przeczytasz niczego rosyjskiego, niczego indyjskiego, niczego chińskiego [z wyjątkiem prozachodnich dysydentów, oczywiście].

Przede wszystkim na Zachodzie prowadzi się otwarte dyskusje, które na Wschodzie są niedopuszczalne albowiem organizacja społeczna i hierarchia są tam niepodważalne.

Przy współczesnej technologii tłumaczeń maszynowych nic nie stoi na przeszkodzie, żeby Chińczycy pisali na tym forum i w wielu innych publicznych serwisach na Zachodzie, udowadniając tu wszystkim swoją wyższość i przekonując do własnego systemu.

Wtedy muszą się jednak liczyć z mało przyjazną odpowiedzią szaleya, farmera i innych. Widać nie są gotowi na takie rozmowy.

Próbowałem sam coś pisać na zagranicznych forach. W Rosji to jeszcze przyjedzie ale w Chinach coś napisać publicznie to już kosmos. Nie udało mi się.

Nie palę się do systemów autorytarnych i kultur kultywujących jednostkę.

Ile złego napisałem tu o kapitalizmie?
I co?
I nic poza moją frustracją, że nie mogę nic zmienić.

Gdybym tyle samego złego jako Chińczyk napisał w Chinach o komunizmie albo w Rosji o wojnie i Putinie to pewnie gnilbym już w więzieniu. A ponieważ jestem zwolennikiem kapitalizmu i wrogiem komunizmu cieszę się, że jestem tu gdzie jestem.

Co by złego o Zachodzie nie powiedzieć na Wschód się nie wybieram.

Jestem sfrustrowany, nieszczęśliwy i zły ale fundamentu zachodniej kultury nie zamierzam wysadzać.

Chcę kapitalizm i demokrację poprawić ale na pewno nie zakwestionuje ich.

Człowiek ma prawo pójść ścieżką jaką nie podążał jeszcze żaden człowiek. Komunizm nigdy na to prawo nie pozwoli i w komunizmie każdy przedsiębiorca czy naukowiec będą się pytali sekretarza czy im wolno. Na Zachodzie nie będą nikogo pytali tylko zrobią.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>jestem zwolennikiem kapitalizmu i wrogiem komunizmu cieszę się, że jestem tu gdzie jestem.

Czyli popierasz wymordowanie Żydów komunistów przez kapitalistycznych Brytyjczyków i Żydów amerykańskich.
Nie jesteś żadnym zwolennikiem tylko cywilnym żołnierzem, któremu do łap dadzą broń Żydzi amerykańscy i Brytyjczycy. W zależności od sytuacji na froncie, będziesz pałał nienawiścią do wprowadzanych kolejnych wrogów.
Za wpisy na tym forum powinieneś dostać cywilny stopień sierżanta wojny imperialnej, oczywiście medal i czas w telawizji. Do tego legitymację prześladowanego przez komunistów i szczepienia bez kolejki.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>jestem zwolennikiem kapitalizmu i wrogiem komunizmu cieszę się, że jestem tu gdzie jestem.
>Czyli popierasz wymordowanie Żydów komunistów przez kapitalistycznych Brytyjczyków i Żydów amerykańskich.

Jestem wrogiem wszystkich morderców, bez względu na ich motywy.
Odrzucam całkowicie agresję.

Prawdziwy kapitalizm polega na dobrowolnej wymianie świadczeń i dobrowolnej ich wycenie, które każdemu stworzeniu społecznemu są potrzebne.

Prawdziwy kapitalizm nie potrzebuje żadnych tajemnic ani przemocy.
Prawdziwy kapitalizm wymaga zaszyfrowania portfeli przechowujących pieniądze i świadectwa własności aby nikt prócz właściciela nie mógł nimi władać.
Prawdziwy kapitalizm wymaga opodatkowania własności na rzecz dochodu gwarantowanego osób bez posiadłości.

Obecny kapitalizm jest skrewiony przez ludzi pełnych pogardy rozumujących kategoriami tajemnic i przemocy. Jest tak skrewiony jak kiedyś komunizm z zomo, korupcją, układami i czarnym rynkiem.

Prawdziwy kapitalizm nie ma nic wspólnego z mordercami, złodziejami, monopolistami, komornikami, policjantami. Współczesny kapitalizm to karykatura istoty kapitalizmu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
22-08-2024 07:27 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)
>Jestem wrogiem wszystkich morderców, bez względu na ich motywy.
>
A ja jestem wrogiem sponsorów morderców i socjoprofesorów, którzy idiom operują szare komóki.
Jesteś wrogiem tych co trzymają broń w łapach a ja jestem wrogiem tych, co im tą broń do łap dali i otumanili.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Jestem wrogiem wszystkich morderców, bez względu na ich motywy.
>>
>A ja jestem wrogiem sponsorów morderców i socjoprofesorów, którzy idiom operują szare komóki.
>Jesteś wrogiem tych co trzymają broń w łapach a ja jestem wrogiem tych, co im tą broń do łap dali i otumanili.

I ok ale z zachowaniem prawa do kwestionowania panującego porządku społecznego i prawa do samostanowienia czego ludzie na Wschodzie często nie pojmują, bo im się jawi w głowach, że porządek społeczny można i należy narzucić przemocą.

Jeśli ktoś myśli i mówi, że nie chcę do Ruskich i nie chce żyć tak jak Ruscy, to też może wybrać inną drogę.

Ruscy nie mogą mu grozić wtedy, że go zabiją i prowokować do zdobycia broni do obrony przed rosyjską czy inną agresją.

Poicjant ma bronić każdego człowieka przed bandytą ale nie wolno mu asystować towarzyszom, politykom, poborcom i komornikom, w realizacji wizji życia, dla której w czyjejś tak głowie nie ma alternatywy.

Jeśli policjant zaczyna pilnować panowania idei politycznej wtedy sam zmienia się w bandytę.

youtu.be/5VCiU1osa3w
22-08-2024 10:54 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)
>Ruscy nie mogą mu grozić wtedy, że go zabiją i prowokować do zdobycia broni do obrony przed >rosyjską czy inną agresją.
>
Swojego co sra do gniazda i tego co z zewnątrz chce zniszczyć gniazdo, trzeba tak samo traktować.
Tzw. zimną wojnę z wykończonym ZSRR rozpoczął amerykański Żyd Bernard Baruch.
Amerykańscy Żydzi po zrzuceniu bomb atomowych na ludność cywilną Japonii, planowali zrzucić 300 bomb atomowych, na będące w tragicznym stanie dzieło Żydów niemieckich, ZSRR.

pl.wikipedia.org/wiki/Plan_Dropshot

Plan Dropshot - amerykański plan wojny jądrowej ze Związkiem Radzieckim przyjęty w Stanach Zjednoczonych w 1949 roku.(...)
Amerykanie planowali w pierwszym etapie wojny uderzenie strategiczne z wykorzystaniem 300 bomb atomowych i 840 bombowców strategicznych. Bomby zamierzano zrzucić na 100 miast ZSRR, w tym: 25 na Moskwę, 22 - na Leningrad, 10 - na Swierdłowsk, 8 - na Kijów, 5 - na Dniepropietrowsk, 2 - na Lwów. Uderzenia miały być wykonane z terenu USA oraz z baz w Wielkiej Brytanii, Turcji i Japonii. Ich realizacja miała trwać 2-4 tygodnie. Rezultatem uderzenia miało być zniszczenie 80% przemysłu ZSRR i zmuszenie go do kapitulacji.


Dzisiaj Żydzi amerykańscy budują w Japonii 300 wyrzutni rakiet z bronią atomową wycelowaną w komunistyczne Chiny, udany pomysł Żydów niemieckich.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Swojego co sra do gniazda i tego co z zewnątrz chce zniszczyć gniazdo, trzeba tak samo traktować.

Przy czym ta "wola niszczenia gniazda" jest przypisana zaatakowanym na podstawie wizji życia, społeczeństwa i państwa Putina i jego elity, za którą wielu nie chce podążać.

Cała inwazja ma podłoże emocjonalne i jest pogardą do zachodnich kultury i wartości.

Nie wszyscy chcą żyć jak Ruscy, tym bardziej, że za tym życiem nie stoi nic wspaniałego.


youtu.be/5VCiU1osa3w
22-08-2024 14:48 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)
>Nie wszyscy chcą żyć jak Ruscy, tym bardziej, że za tym życiem nie stoi nic wspaniałego.
>
Ja teraz muszę obracać się wśród istot otumanionych rusofobią i jakimiś komuchami.
Ja nie chcę żyć wśród bydła. Ja chcę robić interesy z sąsiadami. Ja chcę samodzielnie dokonywać wyborów tego, od kogo kupuję. Ja nie chcę mieć listy wrogów żydów amerykańskich i płacić im za "bezpieczeństwo".
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ja chcę robić interesy z sąsiadami. Ja chcę samodzielnie dokonywać wyborów tego, od kogo kupuję.

Ale w komunie to niemożliwe, bo tam jest gospodarka centralnie planowana i Ci powiedzą czego potrzebujesz, ile, za ile, kiedy.

O niczym sam nie zdecydujesz, nie będziesz miał żadnego wpływu, będziesz musiał zjeść co Ci do miski włożą, lubisz czy nie.

W komunie wszyscy muszą być tacy sami i chcieć tego samego.

youtu.be/5VCiU1osa3w
22-08-2024 16:39 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)
>>Ja chcę robić interesy z sąsiadami. Ja chcę samodzielnie dokonywać wyborów tego, od kogo kupuję.
>Ale w komunie to niemożliwe, bo tam jest gospodarka centralnie planowana i Ci powiedzą czego potrzebujesz, ile, za ile, kiedy.
>O niczym sam nie zdecydujesz, nie będziesz miał żadnego wpływu, będziesz musiał zjeść co Ci do miski włożą, lubisz czy nie.
>W komunie wszyscy muszą być tacy sami i chcieć tego samego.
>

co to za kolejne bzdury.
Za komuny rolnik miał 10 ha, 10 świń, wybudował dom i wykształcił dzieci.
Dzisiaj żeby to samo osiągnąć, dzień musiałby mieć 240 godzin, chłop musiałby mieć 1000 ha a jego dzieci demokratyczna władza wytresuje na "nowoczesnych", "cywilizowanych" naćpanych roboli.
W komunie ludzie dyskutowali, teraz gadają to co usłyszeli z telawiora. "Nowoczesne" "demokratyczne" istoty robi się na kolorowo, ale wszyscy w szarych komórkach mają to samo.
Demokratyczni robole nie potrafią zrozumieć co to jest ojczyzna. Na ojcowiznach, przekazanym obcym, budują sobie sypialnie i składowiska zwożonych z "cywilizowanego" Zachodu śmieci. Demokratyczna władza, za unijne dotacje, pudruje otoczenie, którym się tak zachwycasz.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>co to za kolejne bzdury.
>Za komuny rolnik miał 10 ha, 10 świń, wybudował dom i wykształcił dzieci.
>Dzisiaj żeby to samo osiągnąć, dzień musiałby mieć 240 godzin, chłop musiałby mieć 1000 ha a jego dzieci demokratyczna władza wytresuje na "nowoczesnych", "cywilizowanych" naćpanych roboli.

To jest pieprzenie ponieważ urodziłem się w 76 i jeszcze pamiętam głód i potężne braki pomimo pracy mojego ojca na 2 etaty.

Pamiętam też niski poziom rozwoju umysłowego wszystkich dookoła, powszechny strach, alkoholizm i myślenie o zachodnie jak o kosmosie.

Może i wtedy ludzie mieli więcej wolnego czasu, więcej spokoju nie musząc wciąż ze sobą o wszystko rywalizować, silniejsze więzi rodzinne i międzludzkie ale byli niedorozwinięci umysłowo i panowały totalne braki.

Do tego wóda lała się cysternami więc nie mów nic o ćpunach.

Polacy praktycznie przetali palić i wkrótce przestaną pić. Narkotyczne stany wcale nie są w Polsce takie popularne i z całą pewnością w Rosji więcej ludzi na co dzień jest na alkoholowym haju niż w Polsce.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>To jest pieprzenie ponieważ urodziłem się w 76 i jeszcze pamiętam głód i potężne braki pomimo >pracy mojego ojca na 2 etaty.
>Pamiętam też niski poziom rozwoju umysłowego wszystkich dookoła, powszechny strach, alkoholizm i >myślenie o zachodnie jak o kosmosie.
>

Tragedię Polski zawdzięczamy przedwojennym władzom i Kościołowi, które sprzedały nas Brytyjczykom. Brytyjczycy i Francuzi ulokowali się w Polsce i pilnowali, by Żydzi niemieccy nas nie wciągnęli w swoje plany stworzenia potężnej Europy.

pl.wikiped(*)ędzysojusznicza_do_Polski

"wielcy" Polacy mieli swoje wielkie plany a najważniejszym była budowa sławojek. Ci co przeżyli pogrom komunistów i jakimś cudem rządzili Polską, rozpoczęli od budowy tysiąc szkół na tysiąclecie Polski.
Hamerlik masz wizję, że Niemcy, po tym jak ich wykończyli Żydzi amerykańscy i Brytyjczycy, z polską pomocą, będą na parobków ściągać do siebie Polaków ???
Polak po wojnie mógł się dorobić na niemieckim śmietniku ??
Polak miał budować wielką Polskę pracując u siebie.
Francuzi ginęli by skolonizować zasoby Rosji. Żydom niemieckim udało się zdobyć Rosję, ale z kolei ich wymordowano. Myśmy po wojnie mieli uprzywilejowany dostęp do rosyjskich surowców, pod warunkiem pilnowania bezpieczeństwa ZSRR.
W Polsce nie było i nie ma Polaków potrafiących opracować plany naszego rozwoju i potem to skutecznie zrealizować do końca. Za naszą zachodnią granicą była ekipa naukowców, którą wykradli Żydzi amerykańscy. Efekty prac tej ekipy promieniowałyby też na Polskę. "Wielcy" Polacy brali udział w ich przejęciu przez: Żydów amerykańskich i Brytyjczyków.
W przedwojennej Polsce była bieda z nędzą a 100 kilometrów od nas, powstawały fundamenty potężnej Europy. To wina jakichś Rusków i komuchów, że nie przyłączyliśmy się do budowy potężnej Europy, w której bylibyśmy w centrum ???
Gdyby nasi dziadkowie i ojcowie nie organizowali pogromów Żydów i nie strzelali do Niemców, Europa byłaby dzisiaj sto lat przed Chińczykami.
Hamerlik do kogo masz o to pretensje, że dalej jesteś głupi i biedny, jak dziadek i ojciec ??
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Hamerlik do kogo masz o to pretensje, że dalej jesteś głupi i biedny, jak dziadek i ojciec ??

Mogę mieć trochę pretensji do ludzi prymitywnych i bezwzględnych, trochę do ludzi leniwych i nieodpowiedzialnych, trochę do naiwnych i uległych, trochę do narodowców oskarżających w kółko inne narody i czyniących swój naród wybranym, trochę do ludzi uznających, że bog przez nich przemawia, trochę do ludzi strachliwych dla zycia których nie ma żadnej alternatywy, trochę do tych co sądzą, że im się wszystko należy, trochę do s*******nów gotowych bogacić się po trupie drugiego człowieka, trochę do ludzi zbyt indywidualnych i takich zbyt kolektywnych.

Do Ciebie mogę mieć pretensje o to, że w kółko mnie poniżasz za to, że nie powtarzam twojej narracji historycznej i twojej wizji społecznej i jeszcze o to, że za wszelką cenę chcesz pozbawić wartości Polaków.

Znam wielu Polaków, którzy są w porządku, choć też wielu chamskich i bezwzględnych ale to narcystyczne chamstwo jest wszędzie, nie tylko w Polsce.

Ruscy z Chińczykami nie są lepsi od Polaków. Są po prostu inni.

Nie stanę się wyznawcą komunizmu i własności państwowej, bo dobrze pamiętasz tamte czasy i miałeś w nich wpływy.

Raczej myślę o powszechnym rozwoju niż o spełnieniu czyjeś wizji.

Moja wizja pewnie też się nie spełni a już z pewnością nie w pełni jak patrzę na ludzi i będę musiał z tym żyć i tolerować innych, niezgodnych ze mną ludzi, wbrew moim negatywnym uczuciom.

Ciebie też.

W tym miejscu wolno Ci mówić - masz glos a ja chcąc nie chcąc muszę Cię wysłuchiwać. Takie są tu zasady.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
> za wszelką cenę chcesz pozbawić wartości Polaków.

Przecież Polacy sami siebie pozbawili wartości, oddali Polskę obcym, w zamian za KUPIONE 4 ary.
CIA przeprowadziła operację QRHELPFUL, Polacy wciągnęli konia trojańskiego Żydów amerykańskich.
Dzisiaj 99% Polaków ma szare komórki czteroletnich dzieci. Gadają co usłyszeli i nie zakładają, że istnieje kłamstwo.
Hamerlik masz zerową wiedzę książkową. Samodzielnie nic nie przeczytałeś. Nie masz bazy wiedzy i nie masz inteligencji, żeby z niej korzystać i budować samodzielnie zdania. Gadasz co wiesz, jak wszyscy.
Jakbym Ciebie chwalił to tak jak bym telawizor chwalił.


Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Przecież Polacy sami siebie pozbawili wartości, oddali Polskę obcym, w zamian za KUPIONE 4 ary.

Widać te 4 ary to więcej niż mieli w komunie.

W komunie wszystko było rzekomo ich ale decydowali wyłącznie sekretarze takie to było posiadanie.

To jakbyś miał dom, w którym o niczym nie wolno Ci zdecydować, bo o wszystkim decydują inni. Takie to mienie.

Samo gadanie, że coś jest twoje ale nic nie wolno Ci z tym zrobić jak potrzebujesz i chcesz nie wystarczy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Prawdziwy kapitalizm nie ma nic wspólnego z mordercami, złodziejami, monopolistami, komornikami, >policjantami. Współczesny kapitalizm to karykatura istoty kapitalizmu.
>
Wielcy Żydzi niemieccy, komuniści, z tego powodu wymordowani, opracowali ludzką ideologię dla Europy. Była to ideologia wyższa jak poprzednia żydowska religia.
Europejczyków przed prawdziwym kapitalizmem miała chronić, konstruowana przez Żydów, broń atomowa. Lenin był współczesnym Jezusem, mesjaszem nowej wyższej formy relacji międzyludzkich.
Apostołowie komunizmu, Żydzi, zostali zdradzeni przez Żydów a elita została zamordowana przez opłaconych Żydów.
Ci co opłacili Żydów morderców, wprowadzili kapitalistyczne relacje międzyludzkie, czyli relacje wierzyciel dłużnik, przynoszące korzyści banksterom, mordujących każdego, kto zamierza zagrozić ich monopolowi papieru fiducjarnego.
Hamerlik, nie ma kapitalizmu prawdziwego i sztucznego. Kilku kapitalistów zamienia świat w małpiarnię. Fanatycy kapitalizmu mają od roboty: łapy za kolana i garba. W ich szare komórki wstawiono demonkratyczny mechanizm, który czyni z nich wrogów, dla tych co nie chcą mieć garba.
Thoter (6650 punktów)
> na Zachodzie prowadzi się otwarte dyskusje, które na Wschodzie są niedopuszczalne albowiem >organizacja społeczna i hierarchia są tam niepodważalne.
>
Na Wschodzie nie dyskutuje się o tym, za ile sprzedać naród. Ci co rozumieją interes narodowy nie wchodzą w dyskusje z agenturami. Nie ma takiej opcji.
Polacy są: sprzedawani i używani a potem płaczą, że chcą dostać odszkodowanie, od tego na kogo zostali napuszczeni. Polak przyłącza się do bandytów bez ustalanie, przed napadem, podziału łupów. W archiwach brytyjskich może są ustalenia hołubionej dzisiaj przedwojennej praficy z imperialistami brytyjskimi, w sprawie napaści na: Żydów niemieckich i Niemców.
Niemiecka AFD domaga się rewizji propagandy historycznej.
Hamerlik, pokaż gdzie odbywa się na Zachodzie otwarta dyskusja na ten temat ??
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>> na Zachodzie prowadzi się otwarte dyskusje, które na Wschodzie są niedopuszczalne albowiem >organizacja społeczna i hierarchia są tam niepodważalne.
>>
>Na Wschodzie nie dyskutuje się o tym, za ile sprzedać naród. Ci co rozumieją interes narodowy nie wchodzą w dyskusje z agenturami. Nie ma takiej opcji.

Rozumiem, milicjant na każdym rogu, żeby nikomu nie przyszło do głowy, że panujące zasady i władzę można podważyć.

A że zasady i władza ograniczają wszystkim możliwy rozwój, to już inna sprawa.

Ja jednak wybieram świat, w którym wolno mi się zastanawiać, kwestionować i wyrażać wytwory mojego umysłu.

Ty jak widać też, bo jesteś tu ze mną a nie gdzieś tam na ruskim czy chińskim forum.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>Ja jednak wybieram świat, w którym wolno mi się zastanawiać, kwestionować i wyrażać wytwory >mojego umysłu.
>
Gardzisz wielkim dziełem Żydów niemieckich. Żydzi niemieccy rozpoczęli je i nie byli w stanie dokończyć, z powodu wymordowania inteligencji, która je zaczęła. Potem mieliśmy serię proxy war i dokończenie mordowania Żydów i komunistów. Gardzisz ludźmi, którzy zginęli by stworzyć potężną i bezpieczną Europę. Negatywnie oceniasz ich niedokończone dzieło pomimo tego, że komunistom chińskim udało się je zrealizować z sukcesem.
Ci sami co tragicznie zakończyli realizację wielkiego dzieła Żydów niemieckich, dzisiaj zwożą broń pod chińską granicę i otumaniają sąsiadów, tak jak otumaniali naszych dziadków i ojców, razem z Kościołem.
Dzisiaj to w Europie powinna toczyć się otwarta dyskusja: gdzie byłaby Europa, gdyby Żydów realizujących komunistyczny projekt nie wymordowano ??
To my byśmy uczyli Chińczyków a nie byli narzędziem w zakrwawionych łapach Żydów amerykańskich.

businessin(*)ptowaluty/chinska-kryptowaluta

Większa część ludzkości, posiadająca większą część zasobów, wyrwała się spod dyktatu dolara. Powstanie nie zorganizował Spartakus, łącząc niewolników do walki z Żymianami tylko Żymianie atakują niewolnikami ostatnich wolnych ludzi.
Skolonizowani przez Żydów amerykańskich Europejczycy, nigdy się nie zjednoczą i nigdy nie wystąpią przeciwko Żymowi. Europejczyków tak ogłupiono, że nie pojmują, że są niewolnikami.
Thoter (6650 punktów)

>Człowiek ma prawo pójść ścieżką jaką nie podążał jeszcze żaden człowiek. Komunizm nigdy na to >prawo nie pozwoli i w komunizmie każdy przedsiębiorca czy naukowiec będą się pytali sekretarza >czy im wolno. Na Zachodzie nie będą nikogo pytali tylko zrobią.

Co zrobią ??
Chyba pod siebie.

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365