Racjonalista - Strona głównaDo treści
Coś dla tutejszych samozadowolonych, moralnych kompasów.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
04-10-2022 23:15zeniu73 (6483 punktów)Coś dla tutejszych samozadowolonych, moralnych kompasów.
Ocena 1 na 1
azeriwarcr(*)f-war-by-azerbaijani-soldiers/

Azerscy "żołnierze" rozstrzeliwują rozbrojonych Armeńców.

No ale jak to farmer pisze, Armenia to sąsiad z ulicy dalej (w przeciwieństwie do sąsiada zza ściany) więc po co się rozpisywać i żądać sankcji.

Lepiej żyć w błogim przekonaniu, że jest się moralnym nadludziem i pokrzyczeć trochę o putinowskich trollach lib spłodzić grafomanię o muzyce, przeczytanej książce czy innym ważnym wydarzeniu.

No i gaz z Azerbejdżanu jest taki jakby smaczniejszy, moralniejszy.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Duch Prawdy (14787 punktów)
>No i gaz z Azerbejdżanu jest taki jakby smaczniejszy, moralniejszy.
ONZ uznaje Górski Karabach za terytorium Azerbejdżanu.

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
Konowal (6291 punktów)
bez sensu formułować całą konstrukcję myślową na podstawie jednostkowego zdarzenia choćby najtragiczniejszego czy zbrodniczego

Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie
Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć.
św. Augustyn
romaro (25211 punktów)Odp: Piłeś nie jedź!
>No i gaz z Azerbejdżanu jest taki jakby smaczniejszy, moralniejszy.
Pisałeś na trzeźwo czy po pijanemu?
Może następnym razem mocniej zagazuj. Szybciej zaśniesz.
A tak w ogóle, dam ci jedną radę jak walczyć z kompleksami: zapomnij, że nazywają cię trollem; wracając zaś do tematu, który cokolwiek durnowato zainicjowałeś przez skupianie się na własnych kompleksach, przeanalizuj odpowiedź Ducha Prawdy.
zeniu73 (6483 punktów)
>>No i gaz z Azerbejdżanu jest taki jakby smaczniejszy, moralniejszy.
>Pisałeś na trzeźwo czy po pijanemu?
>Może następnym razem mocniej zagazuj. Szybciej zaśniesz.
>A tak w ogóle, dam ci jedną radę jak walczyć z kompleksami: zapomnij, że nazywają cię trollem; wracając zaś do tematu, który cokolwiek durnowato zainicjowałeś przez skupianie się na własnych kompleksach, przeanalizuj odpowiedź Ducha Prawdy.
>

Oczywiscie. Dlatego mozna (a nwet trzeba) rostrzelac rozbrojonych zolnierzy a dla pewosci wpakowac parenascie kul w zwloki.

A pozniej wrocic do zon i dzieci i pochwalic sie, ze odwalilo sie kawal dobrej roboty wpakowujac caly magazynek w nieuzbrojonych ludzi ala ISIS style.

A moralne autorytety Duch Prawdy i romaro poklepia po ramieniu i stwierdza, ze kazdy troll, kto nie jest ich zdania

wiadomosci(*)nz-potepia-uzycie-sily/5h547x8

ONZ potepia uzycie sily. Czy to znaczy, ze pomimo potepienia nic sie stalo jak paru Azerow egzekutowalo bezbronnych Ormianow???
Duch Prawdy (14787 punktów)
>A moralne autorytety Duch Prawdy i romaro poklepia po ramieniu i stwierdza, ze kazdy troll, kto nie jest ich zdania
Twoje wypowiedzi to mieszanie różnych kwestii i z góry założona teza, niestety często błędna. Rozmowa z kimś takim nie ma sensu.


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
zeniu73 (6483 punktów)
>>A moralne autorytety Duch Prawdy i romaro poklepia po ramieniu i stwierdza, ze kazdy troll, kto nie jest ich zdania
>Twoje wypowiedzi to mieszanie różnych kwestii i z góry założona teza, niestety często błędna. Rozmowa z kimś takim nie ma sensu.

Oczywiscie. Teza, ze ONZ uznaje Karabach za nalezacy do Azerbejdzanu i dlatego moj watek jest bezsensowny, jest jak najbardziej trafna.

Przejdzmy wiec do porzadku dziennego. Nic sie nie stalo drodzy Ormianie Nie lekajcie sie.
Duch Prawdy i romaro tak orzekli.
05-10-2022 10:28 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>Twoje wypowiedzi to mieszanie różnych kwestii i z góry założona teza, niestety często błędna. Rozmowa z kimś takim nie ma sensu.
>Oczywiscie. Teza, ze ONZ uznaje Karabach za nalezacy do Azerbejdzanu i dlatego moj watek jest bezsensowny, jest jak najbardziej trafna.
Nawet prawidłowych wniosków nie potrafisz wyciągnąć.


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
farmer (22440 punktów)Odp: Coś dla tutejszych samozadowolonych, moralnych kompasów.
>azeriwarcr(*)f-war-by-azerbaijani-soldiers/
>Azerscy "żołnierze" rozstrzeliwują rozbrojonych Armeńców.
>No ale jak to farmer pisze, Armenia to sąsiad z ulicy dalej (w przeciwieństwie do sąsiada zza
>ściany) więc po co się rozpisywać i żądać sankcji.

Bredzisz.

Ja mam qrwa sankcje nałożyć na nich?
I jeszcze na kogo na tym świecie?
Miałeś mi rozpisać wszystkie konflikty światowe. Brakuje ci czasu czy huja masz do powiedzenia bo ci ludzie co dgdzies tam cierpią to nawet nie wiesz o tym?

Masz chyba jakieś obajwy choroby sierocej pocovidowej i koniecznie chcesz zaistnieć jak okrągły.
zeniu73 (6483 punktów)
>>azeriwarcr(*)f-war-by-azerbaijani-soldiers/
>>Azerscy "żołnierze" rozstrzeliwują rozbrojonych Armeńców.
>>No ale jak to farmer pisze, Armenia to sąsiad z ulicy dalej (w przeciwieństwie do sąsiada zza
>>ściany) więc po co się rozpisywać i żądać sankcji.
>Bredzisz.
>Ja mam qrwa sankcje nałożyć na nich?

Nie. Wystarczyla by wzmianka jak twoje glodne kawalki o bombach w Ukrainie.
Ale kiedys wytlumaczyles, ze spojrzenie na koflikt zalezy od odleglosci konfliktu.

>I jeszcze na kogo na tym świecie?
>Miałeś mi rozpisać wszystkie konflikty światowe. Brakuje ci czasu czy huja masz do powiedzenia bo ci ludzie co dgdzies tam cierpią to nawet nie wiesz o tym?

To raczej o tobie, no nie? Bo o Ukrainie piszesz glodne kawalki a o inne konflikty porownujesz do sasiada zza sciany.

>Masz chyba jakieś obajwy choroby sierocej pocovidowej.

Mozliwe. Jestem tylko jedna dawka potraktowany wiec szczepienie juz niewazne
05-10-2022 10:40 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>azeriwarcr(*)f-war-by-azerbaijani-soldiers/
>>>Azerscy "żołnierze" rozstrzeliwują rozbrojonych Armeńców.
>>>No ale jak to farmer pisze, Armenia to sąsiad z ulicy dalej (w przeciwieństwie do sąsiada zza
>>>ściany) więc po co się rozpisywać i żądać sankcji.
>>Bredzisz.
>>Ja mam qrwa sankcje nałożyć na nich?
>Nie. Wystarczyla by wzmianka jak twoje glodne kawalki o bombach w Ukrainie.

Bredzisz.
Wytłumaczyłem ci a ty miałeś rozpisać wszystkie konflikty światowe
Odległość nie ma zanaczenia. Więc do dzieła.

.
>Ale kiedys wytlumaczyles, ze spojrzenie na koflikt zalezy od odleglosci konfliktu.
>>I jeszcze na kogo na tym świecie?
>>Miałeś mi rozpisać wszystkie konflikty światowe. Brakuje ci czasu czy huja masz do powiedzenia bo ci ludzie co dgdzies tam cierpią to nawet nie wiesz o tym?
>To raczej o tobie, no nie? Bo o Ukrainie piszesz glodne kawalki a o inne konflikty porownujesz do sasiada zza sciany.
>>Masz chyba jakieś obajwy choroby sierocej pocovidowej.
>Mozliwe. Jestem tylko jedna dawka potraktowany wiec szczepienie juz niewazne
>

Więc kim się jeszcze przejmujesz? Wiesz to? Czy masz to wdupie?

Zgaduje. Masz to w dupie.
zeniu73 (6483 punktów)

>Odległość nie ma zanaczenia. Więc do dzieła.

www.racjonalista.pl/forum.php/z,6/t,39037


"Wiesz czym się różni sąsiad przez ścianę a typ mieszkający dwie ulice dalej?

Może jak krzywo zaparkuje którys to zrób test i zwróć uwagę jednemu i drugiemu.

Zadajesz pytania jak dziecko. Ktoś ci broni być empatyczny dla wszystkich?"

Ewidentnie podales przyklad sasiada dwie ulice dalej, ze sasiadowi mieszkajacemu dwie ulice dalej (w tym przypadku Azerbejdzan) nie zwrocisz uwagi a sasiadowi zza sciany (Ukraina) zwrocisz.
05-10-2022 10:56 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Odległość nie ma zanaczenia. Więc do dzieła.
>www.racjonalista.pl/forum.php/z,6/t,39037
>"Wiesz czym się różni sąsiad przez ścianę a typ mieszkający dwie ulice dalej?
>Może jak krzywo zaparkuje którys to zrób test i zwróć uwagę jednemu i drugiemu.
>Zadajesz pytania jak dziecko. Ktoś ci broni być empatyczny dla wszystkich?"
>Ewidentnie podales przyklad sasiada dwie ulice dalej, ze sasiadowi mieszkajacemu dwie ulice dalej (w tym przypadku Azerbejdzan) nie zwrocisz uwagi a sasiadowi zza sciany (Ukraina) zwrocisz.

Ale wiesz? Bo widzę że tych rozpisanych przez ciebie konfliktów światowych się niedoczekam jak szarley odpowiedzi od Hamerlika.
zeniu73 (6483 punktów)
>>>Odległość nie ma zanaczenia. Więc do dzieła.
>>www.racjonalista.pl/forum.php/z,6/t,39037
>>"Wiesz czym się różni sąsiad przez ścianę a typ mieszkający dwie ulice dalej?
>>Może jak krzywo zaparkuje którys to zrób test i zwróć uwagę jednemu i drugiemu.
>>Zadajesz pytania jak dziecko. Ktoś ci broni być empatyczny dla wszystkich?"
>>Ewidentnie podales przyklad sasiada dwie ulice dalej, ze sasiadowi mieszkajacemu dwie ulice dalej (w tym przypadku Azerbejdzan) nie zwrocisz uwagi a sasiadowi zza sciany (Ukraina) zwrocisz.
>Ale wiesz? Bo widzę że tych rozpisanych przez ciebie konfliktów światowych się niedoczekam jak szarley odpowiedzi od Hamerlika.
>

www.naukow(*)zbrojnych-na-swiecie_3221.html
05-10-2022 19:18 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>>Odległość nie ma zanaczenia. Więc do dzieła.
>>>www.racjonalista.pl/forum.php/z,6/t,39037
>>>"Wiesz czym się różni sąsiad przez ścianę a typ mieszkający dwie ulice dalej?
>>>Może jak krzywo zaparkuje którys to zrób test i zwróć uwagę jednemu i drugiemu.
>>>Zadajesz pytania jak dziecko. Ktoś ci broni być empatyczny dla wszystkich?"
>>>Ewidentnie podales przyklad sasiada dwie ulice dalej, ze sasiadowi mieszkajacemu dwie ulice dalej (w tym przypadku Azerbejdzan) nie zwrocisz uwagi a sasiadowi zza sciany (Ukraina) zwrocisz.
>>Ale wiesz? Bo widzę że tych rozpisanych przez ciebie konfliktów światowych się niedoczekam jak szarley odpowiedzi od Hamerlika.
>>
>www.naukow(*)zbrojnych-na-swiecie_3221.html

Co tam w Jemenie bo na twojej liście go nie ma?
Już wszystko Ok tam?
Ale.xhyba nie.


Broń używana przez saudyjską koalicję doprowadziła do śmierci tysięcy niewinnych osób.

Uwaga pytanie jakim trollem będziesz w tej kwestii. jak powyższa?
noizz-pl.c(*)ane-prosto-na-smierc/kl35jmw
zeniu73 (6483 punktów)
>>>>>Odległość nie ma zanaczenia. Więc do dzieła.
>>>>www.racjonalista.pl/forum.php/z,6/t,39037
>>>>"Wiesz czym się różni sąsiad przez ścianę a typ mieszkający dwie ulice dalej?
>>>>Może jak krzywo zaparkuje którys to zrób test i zwróć uwagę jednemu i drugiemu.
>>>>Zadajesz pytania jak dziecko. Ktoś ci broni być empatyczny dla wszystkich?"
>>>>Ewidentnie podales przyklad sasiada dwie ulice dalej, ze sasiadowi mieszkajacemu dwie ulice dalej (w tym przypadku Azerbejdzan) nie zwrocisz uwagi a sasiadowi zza sciany (Ukraina) zwrocisz.
>>>Ale wiesz? Bo widzę że tych rozpisanych przez ciebie konfliktów światowych się niedoczekam jak szarley odpowiedzi od Hamerlika.
>>>
>>www.naukow(*)zbrojnych-na-swiecie_3221.html
> Co tam w Jemenie bo na twojej liście go nie ma?
>Już wszystko Ok tam?
>Ale.xhyba nie.
>Broń używana przez saudyjską koalicję doprowadziła do śmierci tysięcy niewinnych osób.
>Uwaga pytanie jakim trollem będziesz w tej kwestii. jak powyższa?
>noizz-pl.c(*)ane-prosto-na-smierc/kl35jmw

O Jemenie pisałem na niemieckim forum. Zieloni rok temu w programie wyborczym krzyczeli o Arabii Saudyjskiej, że to zbrodniarze a dziś sprzedają im ciężką broń. Taka sama moralność jak twoja i romaro 😂

Jako, że oficjalne stanowisko Niemiec jest jasne (skoro zaopatrują Arabów w broń) to pewnie będę jemeńskim trollem, bo nie rozumiem złożonego problemu.

No chyba że dwóch koryfeuszy ( jeden stetryczały a drugi z tourettem) ex cathedra oznajmi jakie stanowisko trzeba mieć aby być po tej dobrej stronie.
05-10-2022 19:42 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>>>>Odległość nie ma zanaczenia. Więc do dzieła.
>>>>>www.racjonalista.pl/forum.php/z,6/t,39037
>>>>>"Wiesz czym się różni sąsiad przez ścianę a typ mieszkający dwie ulice dalej?
>>>>>Może jak krzywo zaparkuje którys to zrób test i zwróć uwagę jednemu i drugiemu.
>>>>>Zadajesz pytania jak dziecko. Ktoś ci broni być empatyczny dla wszystkich?"
>>>>>Ewidentnie podales przyklad sasiada dwie ulice dalej, ze sasiadowi mieszkajacemu dwie ulice dalej (w tym przypadku Azerbejdzan) nie zwrocisz uwagi a sasiadowi zza sciany (Ukraina) zwrocisz.
>>>>Ale wiesz? Bo widzę że tych rozpisanych przez ciebie konfliktów światowych się niedoczekam jak szarley odpowiedzi od Hamerlika.
>>>>
>>>www.naukow(*)zbrojnych-na-swiecie_3221.html
>> Co tam w Jemenie bo na twojej liście go nie ma?
>>Już wszystko Ok tam?
>>Ale.xhyba nie.
>>Broń używana przez saudyjską koalicję doprowadziła do śmierci tysięcy niewinnych osób.
>>Uwaga pytanie jakim trollem będziesz w tej kwestii. jak powyższa?
>>noizz-pl.c(*)ane-prosto-na-smierc/kl35jmw
>O Jemenie pisałem na niemieckim forum.

Nie wiedziałem że gdzieś piszesz .
Miałeś wstawić listę. A ty co wystawiłeś?
Nawet nie masz pojęcia co

>Zieloni rok temu w programie wyborczym krzyczeli o Arabii Saudyjskiej, że to zbrodniarze a dziś sprzedają im ciężką broń. Taka sama moralność jak twoja i romaro 😂

Hipokryto. Musiałem ci przypomnieć co się dzieje na świecie a to ty miałeś to zrobić

I nie licytuj się na moralność.
>Jako, że oficjalne stanowisko Niemiec jest jasne (skoro zaopatrują Arabów w broń) to pewnie będę jemeńskim trollem, bo nie rozumiem złożonego problemu.

Nie roumiesz? pied0*lisz mi coś o moralności a tu się zasłaniasz niezrozumieniem ? Jesteś kretynem czy takim cwaniaczkiem jak Hamerlik?

>No chyba że dwóch koryfeuszy ( jeden stetryczały a drugi z tourettem) ex cathedra oznajmi jakie stanowisko trzeba mieć aby być po tej dobrej stronie.

Nie. Pokaż swoją moralność i się wypowoedz...i zrób wkoncu ta listę bo ile można czekać.
zeniu73 (6483 punktów)
.
>Nie. Pokaż swoją moralność i się wypowoedz...i zrób wkoncu ta listę bo ile można czekać.

Przecież ci o żadną listę nie chodzi.

www.statis(*)s-with-armed-clashes-reported/

Tu masz wszystkie informacje. Pewnie źle bo nie w formie listy a przecież miała być lista.

Masz technikę dyskusji Elaspa po pijaku 😂
90% to bełkot nastolatka, który pozjadał wszystkie rozumy i myśli, że system rozjebał 😂
05-10-2022 20:26 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>.
>>Nie. Pokaż swoją moralność i się wypowoedz...i zrób wkoncu ta listę bo ile można czekać.
>Przecież ci o żadną listę nie chodzi.
>www.statis(*)s-with-armed-clashes-reported/
>Tu masz wszystkie informacje. Pewnie źle bo nie w formie listy a przecież miała być lista.
>Masz technikę dyskusji Elaspa po pijaku 😂
>90% to bełkot nastolatka, który pozjadał wszystkie rozumy i myśli, że system rozjebał 😂

Wstawiłes wcześniej mi jakąś listę na odpierdol.
W ta nawet już nie klikam.
To jest dokładnie to o czym pisze. Bo gdybyś się czyms przejmował w równym stopniu to nie pomninąłbyś niczego.

>90% to bełkot nastolatka, który pozjadał wszystkie rozumy i myśli, że system rozjebał 😂

Ciebie na pewno. Pytam o listę konfliktów a te nie masz pojęcia o co chodzi.

Bo jesteś hipokrytą. Ja wyraźnie napisałem co i jak odbieram.

A ty podajes coś na odjeb. Nawet nie wiesz co i jeszcze przypierdlasz się do mnie bo raczę zwrócić uwagę.

Tak hiporycie wytknę jego bełkot. Ty mi nie potrafisz prócz adpersonam nic.
zeniu73 (6483 punktów)
>>.
>>>Nie. Pokaż swoją moralność i się wypowoedz...i zrób wkoncu ta listę bo ile można czekać.
>>Przecież ci o żadną listę nie chodzi.
>>www.statis(*)s-with-armed-clashes-reported/
>>Tu masz wszystkie informacje. Pewnie źle bo nie w formie listy a przecież miała być lista.
>>Masz technikę dyskusji Elaspa po pijaku 😂
>>90% to bełkot nastolatka, który pozjadał wszystkie rozumy i myśli, że system rozjebał 😂
>Wstawiłes wcześniej mi jakąś listę na odpierdol.
>W ta nawet już nie klikam.
>To jest dokładnie to o czym pisze. Bo gdybyś się czyms przejmował w równym stopniu to nie pomninąłbyś niczego.
>>90% to bełkot nastolatka, który pozjadał wszystkie rozumy i myśli, że system rozjebał 😂
>Ciebie na pewno. Pytam o listę konfliktów a te nie masz pojęcia o co chodzi.
>Bo jesteś hipokrytą. Ja wyraźnie napisałem co i jak odbieram.
>A ty podajes coś na odjeb. Nawet nie wiesz co i jeszcze przypierdlasz się do mnie bo raczę zwrócić uwagę.
>Tak hiporycie wytknę jego bełkot. Ty mi nie potrafisz prócz adpersonam nic.
>

Ja nie jestem hipokrytą bo mi konflikty koło pompki latają. To nie ja latam po świecie i moralizuje.

To między innymi ty z głosem nieznoszącym sprzeciwu moralizowałeś między innymi mnie, jak ja się pytałem o kumpla oligarcha Selekskiego, regiment Asowa czy korupcję w Ukrainie. To ty histerycznie każde pytanie gasiłeś głodnymi kawałkami o bombach.

I dlatego wtedy zapytałem się co z innymi konfliktami i wojnami. Co z twoim wątkami czy wypowiedziami w innych konfliktach. Co z Czeczenią. Co z Gruzją.

I wiem, że dyskusji z tobą prowadzić się nie da bo albo nie łapiesz ironii, cynizmu i zwykłego rozwoju dyskusji albo specjalnie (jak chętnie racjonalistka) łapiesz za słówka i wykaz konfliktów w postaci akapitów nie jest lista, więc oznajmiasz, że " wygrałeś" dyskusję .

Elasp 2.0 😂
05-10-2022 20:48 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>.
>>>>Nie. Pokaż swoją moralność i się wypowoedz...i zrób wkoncu ta listę bo ile można czekać.
>>>Przecież ci o żadną listę nie chodzi.
>>>www.statis(*)s-with-armed-clashes-reported/
>>>Tu masz wszystkie informacje. Pewnie źle bo nie w formie listy a przecież miała być lista.
>>>Masz technikę dyskusji Elaspa po pijaku 😂
>>>90% to bełkot nastolatka, który pozjadał wszystkie rozumy i myśli, że system rozjebał 😂
>>Wstawiłes wcześniej mi jakąś listę na odpierdol.
>>W ta nawet już nie klikam.
>>To jest dokładnie to o czym pisze. Bo gdybyś się czyms przejmował w równym stopniu to nie pomninąłbyś niczego.
>>>90% to bełkot nastolatka, który pozjadał wszystkie rozumy i myśli, że system rozjebał 😂
>>Ciebie na pewno. Pytam o listę konfliktów a te nie masz pojęcia o co chodzi.
>>Bo jesteś hipokrytą. Ja wyraźnie napisałem co i jak odbieram.
>>A ty podajes coś na odjeb. Nawet nie wiesz co i jeszcze przypierdlasz się do mnie bo raczę zwrócić uwagę.
>>Tak hiporycie wytknę jego bełkot. Ty mi nie potrafisz prócz adpersonam nic.
>>
>Ja nie jestem hipokrytą bo mi konflikty koło pompki latają. To nie ja latam po świecie i moralizuje.
>To między innymi ty z głosem nieznoszącym sprzeciwu moralizowałeś między innymi mnie, jak ja się pytałem o kumpla oligarcha Selekskiego, regiment Asowa czy korupcję w Ukrainie. To ty histerycznie każde pytanie gasiłeś głodnymi kawałkami o bombach.

Wex hipokryto. W tych Niemczech co siedzisz to też ci lecą bomby na głowę czy tylko sufit ci spadł?



>I dlatego wtedy zapytałem się co z innymi konfliktami i wojnami. Co z twoim wątkami czy wypowiedziami w innych konfliktach. Co z Czeczenią. Co z Gruzją.

Ile razy mam ci tłumaczyć?
Tyle razy aż zaskoczysz?
Nie o pojmujesz czym jest napaść zbrojna na sąsiada Polski?

Ale chyba nie bo muszę ci przypomnieć co się na świecie dzieje.

A dlaciebie to bez różnicy.a jednak jak się okazuje jest różnica więc nie pierd0l

>I wiem, że dyskusji z tobą prowadzić się nie da bo albo nie łapiesz ironii, cynizmu i zwykłego rozwoju dyskusji albo specjalnie (jak chętnie racjonalistka) łapiesz za słówka i wykaz konfliktów w postaci akapitów nie jest lista, więc oznajmiasz, że " wygrałeś" dyskusję .
>Elasp 2.0 😂

Tak tak. Piszesz co ci ślina na język przyniesie a jak co to rakie do tyłu i pierdoły o łapaniu zaslowoka.

Nie Hamerliku. Ja wyraźnie pisze co ja i jak odbieram
A ty się teraz motasz. Udowadniałem że jestes hipokryta.
Proste. Jak drut. Brnij dalej w fantazje jak Hamerlik z Okrągłym
zeniu73 (6483 punktów)
.
>Wex hipokryto. W tych Niemczech co siedzisz to też ci lecą bomby na głowę czy tylko sufit ci spadł?

No nareszcie! Jest!!! Jest argumentum ad miejscum zamieszkanium. To zamyka dyskusję 😂😂
Argument finalny. W Niemczech jest lepiej więc nie masz racji 😂😂😂

To przejdzie do historii tego forum jako ruch farmera 😂😂😂
05-10-2022 21:01 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>.
>>Wex hipokryto. W tych Niemczech co siedzisz to też ci lecą bomby na głowę czy tylko sufit ci spadł?
>No nareszcie! Jest!!! Jest argumentum ad miejscum zamieszkanium. To zamyka dyskusję 😂😂
>Argument finalny. W Niemczech jest lepiej więc nie masz racji 😂😂😂
>To przejdzie do historii tego forum jako ruch farmera 😂😂😂

Tak. Dlatego pytam o listę konfliktów.

Dałes na odjeb jakaś listę. Jesteś hipokrytą.
Ale nie dziwne. Jemen czy Ukraina jeden pies.

W twoim przypadku akurat Jemen jakoś wypadł ci zglowy.
To pewnie jak z tym sąsiadem Innej ulicy.

Sam się zaorales no prawie Ja ci tylko trochę pomogłem....farmer.

Teraz skup się na mnie. Na nic więcej nie dasz rady.
zeniu73 (6483 punktów)
.
>W twoim przypadku akurat Jemen jakoś wypadł ci zglowy.

www.racjonalista.pl/forum.php/s,889397#w889405

No. Nie wspominałem o Jemenie w świetle hipokryzji tych pokazowo przejętych Ukrainą.
05-10-2022 21:21 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>.
>>W twoim przypadku akurat Jemen jakoś wypadł ci zglowy.
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,889397#w889405
>No. Nie wspominałem o Jemenie w świetle hipokryzji tych pokazowo przejętych Ukrainą.

Ja ci udowodniłem że nie masz racji. Każdy fikoł to już gra na czas.
Nic z tego nie wyniknie. Bo i co. Równie dobrze mogę się zapytać co to takiego Armia Bożego Oporu.
Pewnie każdy słyszał tak jak o napaści Rosji Na Ukrainę. Bo słyszales? Czy może jesteś przejety pokazowo?

Niech zgadnę znów będziesz zdziwiony.
zeniu73 (6483 punktów)
>>.
>>>W twoim przypadku akurat Jemen jakoś wypadł ci zglowy.
>>www.racjonalista.pl/forum.php/s,889397#w889405
>>No. Nie wspominałem o Jemenie w świetle hipokryzji tych pokazowo przejętych Ukrainą.
>Ja ci udowodniłem że nie masz racji. Każdy fikoł to już gra na czas.
>Nic z tego nie wyniknie. Bo i co. Równie dobrze mogę się zapytać co to takiego Armia Bożego Oporu.
>Pewnie każdy słyszał tak jak o napaści Rosji Na Ukrainę. Bo słyszales? Czy może jesteś przejety pokazowo?

Oczywiście, że nie wyniknie bo ruchem farmera wygrałeś.
05-10-2022 21:37 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>.
>>>>W twoim przypadku akurat Jemen jakoś wypadł ci zglowy.
>>>www.racjonalista.pl/forum.php/s,889397#w889405
>>>No. Nie wspominałem o Jemenie w świetle hipokryzji tych pokazowo przejętych Ukrainą.
>>Ja ci udowodniłem że nie masz racji. Każdy fikoł to już gra na czas.
>>Nic z tego nie wyniknie. Bo i co. Równie dobrze mogę się zapytać co to takiego Armia Bożego Oporu.
>>Pewnie każdy słyszał tak jak o napaści Rosji Na Ukrainę. Bo słyszales? Czy może jesteś przejety pokazowo?
>Oczywiście, że nie wyniknie bo ruchem farmera wygrałeś.

Oczywiście. Mam klęknąć przed tobą i choć mam rację i logicznie wykazałem twoja nie rację.
Nie jest możliwe żeby tak to zakończyć

Bo jak to. Farmer miałby rację??
A huj napiszę co potrafię i niech to będzie ruch farmera.

Nie Zeniu. Nie potrafisz sprostać w dyskusji.
A ja tobie tak.

Jesteś hipokrytą. Wiesz co to ta armia Bożego Oporu czy za daleko....daleko jak sąsiad z innej ulicy

Brnij dalej. To ty się osmieszasz nie ja.
zeniu73 (6483 punktów)

>A ja tobie tak.

Argumentem z miejscem zamieszkania za każdym razem? Oczywiście 😂😂
05-10-2022 21:52 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>A ja tobie tak.
>Argumentem z miejscem zamieszkania za każdym razem? Oczywiście 😂😂

Jest jak najbardziej na miejscu w tej rozmowie. Ale nie jest osią. Więc za jakim każdym razem?
Osią są konflikty które są obce dla ciebie jak sąsiad z innej ulicy.

Muszę ci je przypominać. Dawać przyklady. Mimo tego dzieje ci się krzywda bo straciłeś grunt....a więc lepiej przyjebac się do farmera.

Mam cie przeprosić za to że nie potrafisz sprostać temu co pisze?
Ja wyraźnie pisze jakie mam stanowisko i udowodniłem jakim jesteś hiporytą.

Armia Bożego Oporu? Słyszał tam w Niemczech bo ja nie słyszał .

Ale że Rosja napadła na Ukrainę to słyszał.
Paolo Monstro (6146 punktów)
>azeriwarcr(*)f-war-by-azerbaijani-soldiers/
>Azerscy "żołnierze" rozstrzeliwują rozbrojonych Armeńców.
>No ale jak to farmer pisze, Armenia to sąsiad z ulicy dalej (w przeciwieństwie do sąsiada zza
>ściany) więc po co się rozpisywać i żądać sankcji.
>Lepiej żyć w błogim przekonaniu, że jest się moralnym nadludziem i pokrzyczeć trochę o putinowskich
>trollach lib spłodzić grafomanię o muzyce, przeczytanej książce czy innym ważnym wydarzeniu.
>No i gaz z Azerbejdżanu jest taki jakby smaczniejszy, moralniejszy.

Zeniu,

Po pierwsze,
zakładając, że ten film jest prawdziwy, nadal trudno porównać skalę wydarzeń na Ukrainie z tym co się odbywa na granicy Azersko-Armeńskiej. Co oczywiście nie oznacza, że Azerowie są OK,

Po drugie,
Większość państw na świecie, w tym wszystkie, które przetrwały więcej niż 50 lat, włączajac w to Watykan stosują zasadę 'wróg mojego wroga jest moim przyjacielem'. Zgodnie z tą zasadą Amerykanie wspierali Czerwonych Kmerów w Azji czy Saudyjczyków przeciwko Iranowi a nawet Talibów przeciwko Rosji. Watykan wspierał Musoliniego czy Ustaszy w Chorwacji a po wojnie pomagał SSmanom. Jak deklaruje partia rządząca otwierając linie kolejowe i biorac pieniądze oraz nasz prezydent otwierający instytuty Konfucjusza 'nasz naród jest przyjacielem', znacznie mniej sympatycznego niż Azerowie i znacznie groźniejszego niż Władimir, reżimu w Chinach. Więc szkoda czasu na dyskusje o Azerach. Rozmawialiśmy o tym już wielokrotnie - nie ma narodu, który ma jakąś wyższość moralną nad innymi. No, może poza Polakami i Żydami

Po trzecie,
W tym dosyć skomplikowanym świecie wspólnych i sprzecznych interesów nie da się funkcjonować bez pobrudzenia sobie rąk. Na szczycie siedzą bardzo nieprzyjemni ludzie - czy to w rządach, czy w korporacjach. Kupując większość produktów międzynarodowych korporacji przyczyniasz się do wykorzystywania ludzi, korupcji, upadku słabszych państw, wojen, niszczenia planety a nawet do plajty własnego kraju ... wiesz o tym, ale przymykasz na to oczy, bo chcesz wymienić telefon co roku czy kupić nowe buty co 6 miesięcy.

Podsumowując
Masz rację mówiac, że świat nie jest czarnobiały i wytykając hipokryzję - Rosja rozpoczynająca wojnę na Ukrainie i przyznajmy mordująca zdecydowanie ponadprzeciętną liczbę cywili jest najgorszym zbrodniarzem godnym wygnania ze społeczności narodowej a Chińczycy, którzy zaatakowali Tybet i ostrzą zęby na Tajwan oraz gnębią rozliczne grupy ludzi wewnątrz swojego kraju są ... przyjacielem naszej partii i Polaków.

Dlaczego tak się dzieje?
Na pewno nie ma prostego wyjaśnienia, ale moja teza jest taka:
Pomijając fakt, że 99% społeczeństwa nie ma pojęcia o tym co dzieje się dalej niż 1 kraj od nich, myślę, że ludzie zapomniają o dużych problemach, na małe przymykają oko a na koniec wiedzą, że sami nie są święci więc o ile jakiś reżim gra w przewidywaną grę i stwarza chociaż pozory ludzie gotowi są wybaczyć. W przypadku Chińczyków czy Azerów wszyscy łudzą się, że ten kraj stanie się lepszy, że te narody są przewidywane, stabilne, że konflikt/sankcje tylko zradykalizuje i pogłębi problem a do tego konflikt oznaczałby duże straty w porównaniu ze skalą problemów. Z Rosją było tak samo - po 2014 business as usual w nadziei, że Putin nie posunie się dalej, że będzie już przewidywalny itd.. W 2022 jednak Putin zaatakował Ukrainę w dosyć irracjonaly sposób, zakręcił kurek z gazem i wszyscy zastanawiają się co mu jeszcze strzeli do głowy? Nadzieja, że da się przeczekać i dogadać prysła. Nie da się już zamykać oczu. Teraz można sobie pozwolić na eskalację, bo Putin zeskalował pierwszy. Ponadto realnie zagroził egzystencjonalnym interesom Europy, pytanie co zrobi Putin po Ukrainie nie brzmi już jak majaczenie paranoika.

Rosja wybrała drogę typu Korea Północna - z Kimem nikt nie chce gadać nie dlatego, że zabija Koreańczyków i ma fatalną prasę na Zachodzie - ten facet jest po prostu nieprzewidywalny i nie da się z nim robć interesów.

Pozdrawiam
Paolo Monstro
Thoter (6650 punktów)

>Większość państw na świecie, w tym wszystkie, które przetrwały więcej niż 50 lat, włączajac w to >Watykan stosują zasadę 'wróg mojego wroga jest moim przyjacielem'. Zgodnie z tą zasadą >Amerykanie wspierali Czerwonych Kmerów w Azji czy Saudyjczyków przeciwko Iranowi a nawet Talibów >przeciwko Rosji.

I znowu mamy stek bzdur pisany przez schizofrenika osłuchanego propagandy.
06-10-2022 21:07 
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)
Mi chodzi o podwójne standarty tych najbardziej moralnych krzykaczy.
Kupujesz gaz od Rosji - jesteś współwinny za wojnę.
Kupujesz gaz od Arabii Saudyjskiej - wszytko o.k. Nie jesteś współwinny za wojnę w Jemenie.

Gdyby ci krzykacze od początku byli normalni a nie nadmoralni i nie wyzywali by każdego od putinowskich trolli to nie byłoby problemu.

Z nimi na początku ( zresztą do dziś) nie ma dyskusji na ten temat. Albo jesteś z nimi albo putinowskim trollem.

Tylko i wyłącznie o to mi chodzi.

Notabene tak jakby temat się nadmoralnym znudził bo od tygodni nie udzielają się na temat wojny.
qwery (2864 punktów)
>Mi chodzi o podwójne standarty tych najbardziej moralnych krzykaczy.
>Kupujesz gaz od Rosji - jesteś współwinny za wojnę.
>Kupujesz gaz od Arabii Saudyjskiej - wszytko o.k. Nie jesteś współwinny za wojnę w Jemenie.
>Gdyby ci krzykacze od początku byli normalni a nie nadmoralni i nie wyzywali by każdego od putinowskich trolli to nie byłoby problemu.
>Z nimi na początku ( zresztą do dziś) nie ma dyskusji na ten temat. Albo jesteś z nimi albo putinowskim trollem.
>Tylko i wyłącznie o to mi chodzi.
>Notabene tak jakby temat się nadmoralnym znudził bo od tygodni nie udzielają się na temat wojny.
>

Nowisz o pozytwcznych idiotach. Ale to ludzkie zachowanie. Ludzie chca być częścia społeczenstwa i leplaja to co slyszą. Przekaz dnia. W moim przekonaniu to pomijajac cyników, przoduja w tym kobiety.
06-10-2022 21:41 
 Ocena 1 na 1
Paolo Monstro (6146 punktów)
>Mi chodzi o podwójne standarty tych najbardziej moralnych krzykaczy.
>Kupujesz gaz od Rosji - jesteś współwinny za wojnę.
>Kupujesz gaz od Arabii Saudyjskiej - wszytko o.k. Nie jesteś współwinny za wojnę w Jemenie.
>Gdyby ci krzykacze od początku byli normalni a nie nadmoralni i nie wyzywali by każdego od putinowskich trolli to nie byłoby problemu.
>Z nimi na początku ( zresztą do dziś) nie ma dyskusji na ten temat. Albo jesteś z nimi albo putinowskim trollem.
>Tylko i wyłącznie o to mi chodzi.
>Notabene tak jakby temat się nadmoralnym znudził bo od tygodni nie udzielają się na temat wojny.
>
Rozumiem Twoje powody. Zrozum jednak też swoich adwersarzy - zwróć uwagę na poziom emocji, które towarzyszą wojnie na Ukrainie. W Polsce, zwł. przez pierwsze miesiące wojny, nawet jak otwierałeś lodówkę to słyszałeś o wojnie. Teraz temat stał się standardem i emocje opadły, ale nadal poziom emocji w Polsce jest znacznie większy niż w Niemczech czy w Europie Zachodniej w ogóle. Ludziom puszczają nerwy.

Pozdrawiam
Paolo Monstro
zeniu73 (6483 punktów)
>>Mi chodzi o podwójne standarty tych najbardziej moralnych krzykaczy.
>>Kupujesz gaz od Rosji - jesteś współwinny za wojnę.
>>Kupujesz gaz od Arabii Saudyjskiej - wszytko o.k. Nie jesteś współwinny za wojnę w Jemenie.
>>Gdyby ci krzykacze od początku byli normalni a nie nadmoralni i nie wyzywali by każdego od putinowskich trolli to nie byłoby problemu.
>>Z nimi na początku ( zresztą do dziś) nie ma dyskusji na ten temat. Albo jesteś z nimi albo putinowskim trollem.
>>Tylko i wyłącznie o to mi chodzi.
>>Notabene tak jakby temat się nadmoralnym znudził bo od tygodni nie udzielają się na temat wojny.
>>
>Rozumiem Twoje powody. Zrozum jednak też swoich adwersarzy - zwróć uwagę na poziom emocji, które towarzyszą wojnie na Ukrainie. W Polsce, zwł. przez pierwsze miesiące wojny, nawet jak otwierałeś lodówkę to słyszałeś o wojnie. Teraz temat stał się standardem i emocje opadły, ale nadal poziom emocji w Polsce jest znacznie większy niż w Niemczech czy w Europie Zachodniej w ogóle. Ludziom puszczają nerwy.

No tak. Ale od tzw. racjonalistów powinno się wymagać więcej niż nieopanowanie nad emocjami.

Jeden z nich spłodził wczoraj wątek z kłamstwem/, manipulacją.

Pokazał filmik z nielegalnym uciekinierem, który przy pokonywaniu płotu zaplątał się nogą w drucie kolczastym i zawisł głową w dół.

Tytuł wątku brzmiał "Oprawcy" a w tekście widniał fragment " wieszają uciekinierów".

Zacząłem odpisywać z zapytaniem czy go naprawdę powiesili wplątając nogę w drut ale wątek został usunięty.

Żałosna agitka dla własnego, rozbuchanego ego i poczucia własnej, absolutnej nadmoralności.
07-10-2022 16:39 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>Mi chodzi o podwójne standarty tych najbardziej moralnych krzykaczy.
>Kupujesz gaz od Rosji - jesteś współwinny za wojnę.
>Kupujesz gaz od Arabii Saudyjskiej - wszytko o.k. Nie jesteś współwinny za wojnę w Jemenie.

Fajne masz fantazje.
Ale dobrze że ci o tym Jemenie przypomniałem to możesz sobie farmazony pisać.

Ale wsumie to nie dziwne że ci przypomniałem.
Napaśc na sąsiada Polski nie wypadnie ci z głowy tak jak konflikt gdzieś tam.


.
>Notabene tak jakby temat się nadmoralnym znudził bo od tygodni nie udzielają się na temat wojny.
>

Znudzic to się może tobie. Bo ty mieszkasz w Niemczech i ten konflikt to widzisz w telewizji.
Równie dobrze możesz pisać o konflikcie "Eskimosów"
Jak myślisz.
Na kogo są wycelowane rakiety
Na moje miasto gdzie stacjonują wojska amerykańskie czy na twoje niemieckie miasteczko.

Ja się zastanawiałem czy.. bo .znając jak Rosjanie się niejebia wtancu strzelają do cywilnych obiektów a ty się zastawiałeś czy ostrzelaja ci dom?

Nie p*****l więc człowieku bo jesteś śmieszny.

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365