>>Ot, pilnował w nocy i teraz odsypia... >Niby co miał pilnować w nocy ten bezdomny?
A skąd wiemy, że jest bezdomny? Skąd wiemy, że śpi?
Chyba, że nie ujawniłeś nam całej prawdy, czyli chcesz zmanipulować nasze/moje przypuszczenia?
(domniemywam iż pilnował, ten ów domniemamy bezdomny (w domniemanym śnie), co by Mazowieckiemu(domniemanemu bo słabo widzę) wąsów nie domalowano w celu "uwałęsowienia" go!)
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
|