 |
Szatan podczas Światowych Dni Młodzieży?! Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
| Napisano | Autor | Tytuł | | 21-08-2011 10:01 | TheRaV (318 punktów) | Szatan podczas Światowych Dni Młodzieży?!
9 na 9 | Ostatnio kilka zjawisk atmosferycznych mających miejsce podczas uroczystości kościelnych zostało uznanych za przejaw "boskiej interwencji" czy też wstawiennictwu polskiego nieżyjącego papieża... Ciekawe czy to co stało się wczoraj również zostanie uznane za "znak od boga".  A może należy przypisać te ciemne sprawki szatanowi? Czyżby miał on kontrolę nad pogodą na równi z wszechmogącym?!  Wiem że pewnie zostanie to bez większych komentarzy... Drażni mnie jedynie fakt, że gdyby zamiast wichury była to tęcza znalazłyby się tysiące krzykaczy przekonujących o obecności boga na obchodach... | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
7 na 7 | asmodai (2845 punktów) | "Silny wiatr, który zerwał się gwałtownie, przewrócił słup wysokiego napięcia i Krzyż Młodych, podarowany młodzieży świata przez Jana Pawła II, oraz zerwał z głowy Benedykta XVI piuskę".O tak zaiste to sam sejtan nawiedził dni młodzieży i bezpardonowo, aczkolwiek dość subtelnie rzekł do zgromadzonych owiec bożych "wypier... z mojego podwórka" (wybaczcie moją łacinę. A hordy jego sług protestowały przeciw całej tej imprezie. Tak to był niewątpliwie znak.
|
|
14 na 14 | Manian (950 punktów) | A na Przystanku Woodstock narkotyki, seks grupowy w błocie (i co tam sobie jeszcze wymyślą) i żadnej ingerencji z Nieba, ani Piekła. Widać po drugiej stronie wolą dobrą muzę niż drętwą gadkę Benedykta. Ot, cała zagadka wyjaśniona.
|
|
 | 2 na 2 | Piękny Lolo (2082 punktów) | > A na Przystanku Woodstock narkotyki, seks grupowy w błocie (i co tam sobie jeszcze wymyślą) i żadnej ingerencji z Nieba, ani Piekła. Widać po drugiej stronie wolą dobrą muzę niż drętwą gadkę Benedykta. Ot, cała zagadka wyjaśniona.  Błądzisz synu, Bóg doświadcza tych, których kocha. Oblepieni błotem, naćpani, oczadziali grzeszną muzyką łudstokowi popaprańcy są mu obojętni. Co innego ładnie uczesani, czysto ubrani pobożni katolicy, ci są mili Panu, który okazując im swoją miłość, wysłał do nich znak w postaci silnego wiatru, który kilku wprawdzie połamał i potłukł, ale jest to niewątpliwie świadectwem siły miłości Pana.
|
|
4 na 4 | coreless (16088 punktów) |
Wodnik się zbliża, rybki wydusi. (?) 
Transluminacja czaszki często daje wyniki fałszywie ujemne.
|
|
 | 2 na 2 | zupełna (2507 punktów) | > Wodnik się zbliża, rybki wydusi. (?)  > <Wodnik własnie jest
|
|
|  | 4 na 4 | coreless (16088 punktów) |
> Wodnik własnie jest  Dlatego też widzę w tych wydarzeniach głęboki Sens. W końcu Wodnik, choć jest znakiem kojarzonym z wodą, to w astrologii jest głównie znakiem powietrznym, a Benedykta chciała za pomocą wiatru załatwić chmura, czyli tyle co woda unosząca się w powietrzu.  I jeszcze to (za Wikipedią): Cytat:Wodnika stać na to, aby być sobą i robić to, co uważa za stosowne, a to powoduje, że trudno go ani jego działań nie zauważyć. Lew stara się odpowiadać na społeczne zapotrzebowanie, uzyskać popularność, być docenionym, zyskać rozgłos. Wodnik ma to w nosie, "olewa" to - wodą ze swojego dzbana. Jego maksymą jest "jeżeli to, co robię ci się nie podoba, to ty masz problem". Często trafia w społeczne zapotrzebowanie w ogóle się o to nie starając. Częściej jednak bulwersuje społeczność swoją działalnością, łamiąc rozmaite tabu, mówiąc głośno to, o czym inni nie maja odwagi pomyśleć, eksperymentując z życiem. Często bywa nieakceptowany, bo wyraża sobą to, co inni by może i chcieli, ale się boją nawet tego bać. TAJEMNICA, GROZA, SZOK! (Szatan?) 
Transluminacja czaszki często daje wyniki fałszywie ujemne.
|
|
| | |  | | farmer (22440 punktów) | > Ja jestem spod znaku Wodnika.  > DEMONICON dusiciel ryb.  > Wystarczy spojrzeć na samochody i już widać kto zajmuje się wędkarstwem, a kto nie.  > "Lubię łowić ryby. Są bardzo smaczne i zdrowe."  > Pozdrawiam  Mi to jakoś wygląda na oko ozyrysa tylko jakieś takie wydłubane.
|
|
| | | |  | 6 na 6 | Meretseger (61860 punktów) |
> Mi to jakoś wygląda na oko ozyrysa tylko jakieś takie wydłubane.Matko Izydo. Horusa, nie Ozyrysa!!!  A że wydłubane, to fakt...
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
|
|
| |  | | zupełna (2507 punktów) | > Dlatego też widzę w tych wydarzeniach głęboki Sens. .... >TAJEMNICA, GROZA, SZOK! (Szatan?)  No przecież Sens przez duże S
|
|
4 na 4 | Grzegorz (5685 punktów) | > Ciekawe czy> to> co stało się wczoraj również zostanie uznane za "znak od boga".  Oczywiście, nie wiedziałeś że powiewy i wiaterki to domena Ducha Świętego? A skor zgromadziło się tylu wyznawców to jak widać miał do dyspozycji pewien nadmiar mocy
|
|
6 na 6 | IllusiveMan (2786 punktów) | Ja bym to nazwał boskimi manewrami. Taki poligon sobie zrobili i testowali różne siły - jak podziałali ciepłem to 900 osób padło, a ulewa dopadła tylko 7 osób. Widać stare sposoby (potop) odchodzą do lamusa, a ich miejsce zajmie globalne ocieplenie.
A tak na poważnie to ludzie widzą to co chcą zobaczyć, ale problem jest w tym że tylko jedna opinia może być prawdziwa. Pamiętam tą sprawę z efektem halo, które zostało uznane za cud JP2. Tłumaczysz matołom, że to znany efekt widoczny często w niektórych miejscach na ziemi, a w innych rzadko i po prostu zdarzyło im się zobaczyć coś ładnego, a ci muszą przypisywać temu cudowność.
For a long time now, I thought I was just a survivor, but I'm not. I'm the winner. That's who I am.
|
|
 | 2 na 2 | Orvudo (214 punktów) | Hmh, nie wiem, czy to tylko u mnie księżulo straszył krwistoczerwonym niebem, które miało zwiastować wybuch II WŚ no i oczywiście podobnie będzie przy kolejnej. Jak słyszę takie rzeczy, to się zastanawiam, czy w szkołach nie powinno być więcej godzin fizyki, skoro ksiądz z wyższym wykształceniem typowe zjawisko obserwowane po wybuchu wulkanu nazywa przed setką matołów "Znakiem".
|
|
|  | 2 na 2 | DyktaFon (9281 punktów) | >Hmh, nie wiem, czy to tylko u mnie księżulo straszył krwistoczerwonym niebem, które miało zwiastować wybuch II WŚ no i oczywiście podobnie będzie przy kolejnej. Jak słyszę takie rzeczy, to się zastanawiam, czy w szkołach nie powinno być więcej godzin fizyki, skoro ksiądz z wyższym wykształceniem typowe zjawisko obserwowane po wybuchu wulkanu nazywa przed setką matołów "Znakiem".
Mówisz, że z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM? Ot ciekawostka... zapewne ksiądz doktor, do tego habilitowany... z biblioznawstwa i wszystkich świętych zapewne...
Proszę zwracać uwagę na znaczenie słów! To jest portal racjonalista.pl a nie katolik.pl
|
|
| |  | 2 na 2 | Grzegorz (5685 punktów) | > Mówisz, że z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM? Ot ciekawostka...Formalnie jest jak najbardziej osobą z wyższym wykształceniem. Jakość tego wykształcenia to już zupełnie inna para kaloszy, co zresztą widać na przykładach niektórych pracowników naukowych fakultetów teologicznych (choćby posiadający bezpośrednią linię do Boga ks. dr hab. Natanek  ).
|
|
| | |  | 5 na 5 | DyktaFon (9281 punktów) | > >Mówisz, że z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM? Ot ciekawostka...> Formalnie jest jak najbardziej osobą z wyższym wykształceniem. Jakość tego wykształcenia to już zupełnie inna para kaloszy, co zresztą widać na przykładach niektórych pracowników naukowych fakultetów teologicznych (choćby posiadający bezpośrednią linię do Boga ks. dr hab. Natanek ).Kolejna rzecz niemożliwa: "pracowników naukowych fakultetów teologicznych". To jakby w CV (aplikując o stanowisko Głównego Kasjera banku) napisać, że jedyną moją wadą jest chorobliwa kleptomania, a tak poza tym mam doskonałe predyspozycje do tej roli....
|
|
2 na 2 | TheRaV (318 punktów) | Po pewnym czasie od napisania tego posta naszła mnie taka myśl, że zamiast zajmować się czymś konkretnym, znowu czepiam się religii, zamiast kompletnie ignorować takie rzeczy...  Ech... Człowiek to jednak nie może żyć bez wszechmogącego...
|
|
 | 4 na 4 | yaspis (112 punktów) | > Po pewnym czasie od napisania tego posta naszła mnie taka myśl, że zamiast zajmować się czymś konkretnym, znowu czepiam się religii, zamiast kompletnie ignorować takie rzeczy...  > Ech... Człowiek to jednak nie może żyć bez wszechmogącego... Bo to przez te bodźce podprogowe emitowane przez Natanka na całą naszą Ojczyznę (posiadł jakieś sztuki tajemne nie wiem czy to nie przypadkiem Lord Sith!). Ma szybki internet i robi z narodem co chce. Ja dla ochrony zawsze jak siadam do kompa zakładam na głowę taki kask tytanowy,proponuje zaopatrzyć się w taki.
|
|
|  | | TheRaV (318 punktów) | > Ja dla ochrony zawsze jak siadam do kompa zakładam na głowę taki kask tytanowy,proponuje zaopatrzyć się w taki.Hm... Kasku tytanowego nie posiadam, ale od razu idę sobie takowy sprawić przy pomocy aluminiowej folii spożywczej, popularnie zwanej sreberkiem...  A świstak siedzi i zawija w sreberka...
|
|
| |  | 2 na 2 | yaspis (112 punktów) |
> Hm... Kasku tytanowego nie posiadam, ale od razu idę sobie takowy sprawić przy pomocy aluminiowej folii spożywczej, popularnie zwanej sreberkiem...  Niestety ale z badań mongolskich naukowców wynika ,iż sreberko nieskuteczne jest a poza tym wybacz, ale jak Ty byś wyglądał siedząc przy kompie ze sreberkiem na głowie? Gdzieś wyczytałam że folia bąbelkowa jest efektywniejsza ale niestety ma ogromny efekt uboczny ,uzależnia.
|
|
| |  | 2 na 2 | asmodai (2845 punktów) |
> A jeżeli ja nie radzę sobie od poniedziałku do piątku bez porannej kawy i swojego roweru to czyż nie można tym dwóm materialnym rzeczom nadać w wymiarze subiektywnym statusu wszechmocnych?>  > A można. Jak zombie (Jezus) może mieć takowy status, to czemu nie kawa?
|
|
| | |  | 1 na 1 | yaspis (112 punktów) | > >A jeżeli ja nie radzę sobie od poniedziałku do piątku bez porannej kawy i swojego roweru to czyż nie można tym dwóm materialnym rzeczom nadać w wymiarze subiektywnym statusu wszechmocnych?> > > >> A można. Jak zombie (Jezus) może mieć takowy status, to czemu nie kawa?Właśnie dopadła mnie refleksja, przyszła z nienacka(źródło chcianego, niechcianego, w każdym bądź razie nieoczekiwanego) muszę zastanowić się nad sobą bo chyba zaczynam stawać się własnością rzeczy jakie posiadam.
|
|
Nietsche (4548 punktów) (zablokowany) | "Der Standard" /at/ podpisał zdjęcie z tej burzy następująco;"Papież mówi,niebo płacze".
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|