Dzień dobry,
Ostatnio zastanawiam się nad kwestią czy dusza człowieka (jeśli tak owa istnieje) może odczuwać ból i mękę która jest pisana duszy zesłanej do piekła. Co wy o tym myślicie ??
Jak dla mnie dusza nie może odczuwać bólu bo nie jest zmaterializowana wiec cale piekło i niebo w takim razie nie maja sensu i nie ma sensu straszenie piekłem wierzących.
|