Tyle modlitw jak krew w piach ? deser.pl/d(*)odkryli__ze_modlili_sie_w.htmlTrochę uspakajam: Pan kacyk Ridwan podkreśla, że "Muzułmanie nie muszą się obawiać, że ich modlitwy nie zostały wysłuchane, bo wznosili je w złym kierunku. - Ich modlitwy były wysłuchane przez Allacha.". Czy on wie, bo ma kontakt z centralą ? Tylko pytanie, to po jakiego grzyba wszyscy modlą się kierunkowo, skoro w bok też słyszy ? Odpowiedź: Jak może wszechmogący czegoś nie słyszeć!? Ta sugestia zasługuje na ukamienowanie. Pytanie, to po co przestawiać dywaniki ? Odpowiedź: Bo tak! Indonezja to największy kraj muzułmański na świecie. Istnieje prawdopodobieństwo, że większość modlitw do Allacha szła w bok i przechwytywał je ktoś w Kenii lub Somalii, może nawet piraci. Uprasza się znalazcę o odprowadzenie osieroconych modlitw do Mekki. PS. Proszę, tylko nie za bardzo na północny zachód, bo to by oznaczało na Toruń  |