>Życząc gładkiego myślenia pozostaję >w labiryncie mózgu.
Jeden profesor od mózgu (Rafał Ohme, ale może kogoś cytował) powiedział, że nasza znajomość ludzkiego mózgowia sięga: według pesymistów pięciu procent, według optymistów - piętnastu. Tak więc nawet przy hurraoptymizmie jeszcze dużo dalej, niż bliżej.
|