Witam chciałam wam opowiedzieć pewną historię mojej znajomej.Moja przyjaciółka jest ateistką ma syna w wieku przedszkolnym który nie chodzi na religie nie odprawia mu świąt itp, przedszkolanki które uczą jej syna traktują gorzej dyskryminują,ciągle na te dziecko krzyczą,itd nie rozumie dla czego tak się dziej że inni cierpią dla tego że nie należą do żadnej religii?Polska nie jest krajem tolerancyjnym a dyskryminującym inność człowieka.
Mod.: Zwróć, proszę, uwagę na pisownię. |