Racjonalista - Strona głównaDo treści
ZLOT 2015

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
31-10-2015 15:07Mano (1060 punktów)ZLOT 2015
Ocena 2 na 2
Cytat:
PS może by tak przenieść te posty, od ogórka zaczynając, do nowego wątku, żeby tego nie zaśmiecać? Czy jest mod na sali?
www.racjonalista.pl/forum.php/s,682903#w683236

Nie jestem wprawdzie moderatorem, ale uważam pomysł za tak dobry, że założyłem tu nowy wątek.

Tu możemy zgłaszać chęć udziału i ewentualnie datę i miejsce zlotu (Poznań?).

Resztę proponuję załatwić przez bezpośrednie maile.

Osoby, które zgłosiły już chęć udziału na "Siła religii, a 'poczucie sensu'", oraz osoby tu się zgłaszające, dostaną ode mnie wiadomość.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
W tym roku moge być w Poznaniu jedynie 10-11 listopada i proponuję jeden z tych dni. Miejsce- jakaś przytulna kanjpka na Starym Rynku.
Do zobaczenia
Christos (2696 punktów)
O.K. Jestem 'za', podpisuję się obiema rękami itp. itd. Prawdę mówiąc nie mam dużego "ciśnienia" w pracy, więc dostosuję się to terminu dowolnego. Mam nadzieję, że projekt dojdzie do skutku. Jeśli tak, to do zobaczenia.



No gods, no masters...I am who I am.
01-11-2015 21:59 
 Ocena 1 na 1
Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
Trzy sztuki to już grupa
Liczy się jako zlot.
01-11-2015 22:18 
 Ocena 1 na 1
Christos (2696 punktów)

>Trzy sztuki to już grupa


Było nas trzech, w każdym z nas inna krew.
Ale jeden przyświecał nam cel.
...
Alpagi łyk i dyskusje po świt...

Ech..


No gods, no masters...I am who I am.
01-11-2015 22:22 
 Ocena 1 na 1
Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
>Alpagi łyk i dyskusje po świt...
I dlateto własnie optuję za datą 10.11
01-11-2015 22:30 
 Ocena 2 na 2
Drobner (19539 punktów)
>>Alpagi łyk i dyskusje po świt...
>I dlateto własnie optuję za datą 10.11

W Warszawie, na Krakowskim Przedmieściu, przed Pałacem Prezydenckim...
I pod prąd...

Drobner, ryzykant.
01-11-2015 23:06 
 Ocena 1 na 1
Christos (2696 punktów)

>W Warszawie, na Krakowskim Przedmieściu, przed Pałacem Prezydenckim...
>I pod prąd...

Jak szaleć, to szaleć.

No i wdzianko odpowiednie do miejsca i czasu.




No gods, no masters...I am who I am.
01-11-2015 23:26 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
Jesienny chłód dokuczałby jedynie chwileczkę...
Już by nas tam 'ogrzali' 'miłością'.

Drobner, bez niedoborów emocjonalnych
02-11-2015 08:19 
 Ocena 1 na 1
Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
>W Warszawie, na Krakowskim Przedmieściu, przed Pałacem Prezydenckim...
>I pod prąd...
>Drobner, ryzykant.

Poznaniacy są normalni. Parada, koncerty i rogale.
Drobner (19539 punktów)
>...Parada, koncerty i rogale.

Nudy, moja pani, nudy - "jak w polskim filmie" (inż. Mamoń)

Drobner, miłośnik czeskich filmów
Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
>Nudy, moja pani, nudy - "jak w polskim filmie" (inż. Mamoń)
>Drobner, miłośnik czeskich filmów

No już nie płacz. Jak ci sie ta łechtaczka zagoi to zrobimy następny zlot i utulimy.
Drobner (19539 punktów)
>No już nie płacz. Jak ci sie ta łechtaczka zagoi to zrobimy następny zlot i utulimy.

Jeśli masz utulać, to może niech się nie goi tak szybko...

Drobner, z pretekstem
Mano (1060 punktów)
>>Alpagi łyk i dyskusje po świt...
>I dlateto własnie optuję za datą 10.11

Zwlekałem z odpowiedzią, ale teraz już wiem, że na 10.11. nie dam rady.

ZT i Christos, jak wygląda u Was 11.11. ?

Odnośnie czasu, to wyobrażam sobie coś między godz. 13:00 i 20:00.

?
Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
Może być 11.11 ale wieczorem. 19 00 pod Koziołkami pasuje?
Mano (1060 punktów)
>Może być 11.11 ale wieczorem. 19 00 pod Koziołkami pasuje?

Mnie pasuje.

A Christos?
Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
>>Może być 11.11 ale wieczorem. 19 00 pod Koziołkami pasuje?
>Mnie pasuje.
>A Christos?

Czekamy na odpowiedź.
Christos (2696 punktów)
>>>Może być 11.11 ale wieczorem. 19 00 pod Koziołkami pasuje?
>>Mnie pasuje.
>>A Christos?
>Czekamy na odpowiedź.

Ups, będzie problem. Na 12-ego mam nieprzekładalne plany.

No gods, no masters...I am who I am.
Mano (1060 punktów)
>>>>Może być 11.11 ale wieczorem. 19 00 pod Koziołkami pasuje?
>>>Mnie pasuje.
>>>A Christos?
>>Czekamy na odpowiedź.
>Ups, będzie problem. Na 12-ego mam nieprzekładalne plany.

Przykro mi!

Więc będzie nas dwoje. Bilety na podróż mam kupione a hotel zarezerwowany.

W przyszłym roku na pewno się dogadamy.
06-11-2015 21:11 
 Ocena 1 na 1
Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
>Ups, będzie problem. Na 12-ego mam nieprzekładalne plany.

he he ja to mam szczęście. Jestem w Poznaniu 10.11 i wygląda na to, że się zlecę dwa razy.

Uwaga ogłoszenie dla wszystkich

ze względu na róznorakość planów i możliwości Wielki Zlot Racjonalistów (to tylko nazwa, proszę się nie przejmować) odbędzie się podwójnie a mianowicie
10.11 o godz 20.00 na Starym Rynku pod Koziołkami
11.11 o godz 19.00 w tym samym miejscu
Mano (1060 punktów)
Serdecznie dziękuję uczestnikom zlotu za niezwykle udany wieczór.

A dla tych, którzy nie mogli przyjechać, przywiozłem karton Rogali Świętomarcińskich:



Proszę się częstować!

Christos (2696 punktów)

>Proszę się częstować!

Palce lizać! Dziękuję.


No gods, no masters...I am who I am.
12-11-2015 21:52 
 Ocena 1 na 1
Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
Był też nocny spacer po mieście, koncert Lecha Janerki, stragany z pysznym jedzonkiem i piwem, pokaz fajerwerków i mnóstwo uśmiechniętych, dobrze bawiących się ludzi. Akcenty patriotyczne też były oczywiście ale w wydaniu radosno-przyjaznym a nie agresywno-bojowym.
W przyszłym roku 11 listopada wypada w piątek, może taki weekendowy termin będzie dogodniejszy dla zlatywania się i więcej chętnych się zleci.
Christos (2696 punktów)
>Był też nocny spacer po mieście, koncert Lecha Janerki, stragany z pysznym jedzonkiem i piwem, pokaz fajerwerków i mnóstwo uśmiechniętych, dobrze bawiących się ludzi. Akcenty patriotyczne też były oczywiście ale w wydaniu radosno-przyjaznym a nie agresywno-bojowym.

Buuu...


No gods, no masters...I am who I am.

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365