Racjonalista - Strona głównaDo treści
gęś nie jest głupia

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
26-10-2022 18:24okragly (21676 punktów)gęś nie jest głupia
czemu gęsi chodzą gesiego, a my libki, chcemy by każdy chodził indywidualnie, wolny, zgodnie z naszą wiarą w boga zwanego liberalizm (narzuconą nam przez patoelity)
ja bym chciał sie zsynchronizować z moim stadem, życ w komunie i chodzić gesiego, ale patoelity powiedziały, że to niezgodne z naszym bogiem (ba, kto szerzy komunizm podlega karze więzienia do lat 5)

gęś nie jest głupia, głupi byłem ja, libek niedorozwojek, który uwierzył w brednie patoelit, i ich tzw liberalizm- indywidualizm, wolność, własność- celem mnie zniewolenia
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>ja bym chciał sie zsynchronizować z moim stadem,
A po co?

cr
26-10-2022 20:18 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>ja bym chciał sie zsynchronizować z moim stadem,
>A po co?
zajdziesz dalej
popatrz piesze pielgrzymki do Częstochowy, tam czesto chodzą babcie, ich jakby niesie. Same, indywidualne, wolne (liberalnie) nie ujdą 7 km i "zgon" a razem chodza 400
27-10-2022 18:01 
 Ocena 2 na 2
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>ja bym chciał sie zsynchronizować z moim stadem,
>>A po co?
>zajdziesz dalej
>popatrz piesze pielgrzymki do Częstochowy, tam czesto chodzą babcie, ich jakby niesie. Same, indywidualne, wolne (liberalnie) nie ujdą 7 km i "zgon" a razem chodza 400
'Przejść kawał drogi' to nie to samo co 'zajść daleko'.

cr
27-10-2022 18:38 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>ja bym chciał sie zsynchronizować z moim stadem,
>>>A po co?
>>zajdziesz dalej
>>popatrz piesze pielgrzymki do Częstochowy, tam czesto chodzą babcie, ich jakby niesie. Same, indywidualne, wolne (liberalnie) nie ujdą 7 km i "zgon" a razem chodza 400
>'Przejść kawał drogi' to nie to samo co 'zajść daleko'.
indywidualnie można iść szybciej ale w zażyłym stadzie ludzkim zajdziemy dalej
para ludzi (to nie jest stado ludzkie) nawet obciążona dziećmi, zajdzie dalej (też indywiualnie) niż singiel
Arminius(czemu go niema?) pisał, że Einstein swoje odrycia miał dzięki kobiecie z która był blisko, Newton, inny geniusz, mieszkał z jakimś mężczyzną

mafia vatowska, czy inna, może sterroryzować całe duże miasto, nawet panstwo, dlatego elity bardzo surowo karzą działania w grupie, są duzo groźniejsze niż indywidualisty, wolnego

zorganizowana grupa, np partie, czesto kanapowe,doją nas wszystkich
czasem wystarczy dwóch co ukradli księżyc
pozdrawiamnaokrągło
29-10-2022 00:20 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>indywidualnie można iść szybciej ale w zażyłym stadzie ludzkim zajdziemy dalej
Jak Ci zależy na pokonaniu dystansu to jedź autem.

> elity bardzo surowo karzą działania w grupie
Co czynią działając w grupie... Jesteśmy w raju?

cr
29-10-2022 09:37 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>indywidualnie można iść szybciej ale w zażyłym stadzie ludzkim zajdziemy dalej
>Jak Ci zależy na pokonaniu dystansu to jedź autem.
będzie nas dwoje (moje pierwsze auto psuło sie w najmniej oczekiwanym miejscu np w tunelu, czesto z nim o tym rozmawialem, prosiłem, auto było bogiem)
dzisiaj 'rozmawiam' z monitorem, dobrze że odpowiada (auto i bóg nie chciało)

>> elity bardzo surowo karzą działania w grupie
>Co czynią działając w grupie.
dla jednej mafii najgroźniejsza jest inna mafia

>Jesteśmy w raju?
my indywidualni, wolni, jesteśmy niewolnikami zorganizowanych grup, dlatego jedyną, obowiązującą religią dla masnas (niewolnikow) jest liberalizm (indywidualizm, wolność, własność)

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>jesteśmy niewolnikami zorganizowanych grup
Tu nie zaryzykuję negowania.


cr
29-10-2022 20:44 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>jesteśmy niewolnikami zorganizowanych grup
>Tu nie zaryzykuję negowania.
w raju zorganizowane były kobiety, dlatego były przez nas mężczyzn czczone, uwielbiane, wznoszone na piedestał (dzisiaj też, ale inaczej) był matriarchat




Duch Prawdy (14787 punktów)
>ja bym chciał sie zsynchronizować z moim stadem, życ w komunie i chodzić gesiego
www.youtube.com/watch?v=jkqdaodEcGM


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365