Racjonalista - Strona głównaDo treści
Sokółka kontratakuje

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
28-09-2011 19:07Jakub Żmiejko (184 punktów)Sokółka kontratakuje
Ocena 2 na 2
W tę niedzielę w Sokółce finał słynnego tzw. cudu eucharystycznego:
media.wp.p(*)37,wiadomosc.html?ticaid=1d1b3

Świętujecie?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

KORIUS (14106 punktów)
(zablokowany)
>W tę niedzielę w Sokółce finał słynnego tzw. cudu eucharystycznego:
>media.wp.p(*)37,wiadomosc.html?ticaid=1d1b3
>Świętujecie?

-A może po prostu zacząć korzystać z tej Sokółki. Przywozimy opłatki z mąki owsianej, a po cudownej przemianie mamy całą lodówkę podrobów. Tylko poprosiłbym (zapewne w specjalnej modlitwie) o wieprzowe, a nie ludzkie. Kanibalizm pozostawiam katolikom.


"Smutne to czasy gdy łatwiej rozbić atom niż pokonać przesąd" - Albert Einstein
28-09-2011 21:01 
 Ocena 2 na 2
astrotaurus (12445 punktów)
>Kanibalizm pozostawiam katolikom.
Jaki kanibalizm? Jaki kanibalizm?
Bóg nie jest z tego samego gatunku co katolik.
A tym bardziej pałeczka krwawa.

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.
28-09-2011 21:38 
 Ocena 1 na 1
KORIUS (14106 punktów)
(zablokowany)
>>Kanibalizm pozostawiam katolikom.
>Jaki kanibalizm? Jaki kanibalizm?
>Bóg nie jest z tego samego gatunku co katolik.
>A tym bardziej pałeczka krwawa.
-Może nie uważałem na katechezie, boże bądź miłościw mnie grzesznemu, ale Jezus mówił; bierzcie i jedzcie, oto ciało moje i krwawił tak po ludzku...i napisano też, że stał się człowiekiem. No i poza tym, przecież Bóg jet katolikiem!

"Smutne to czasy gdy łatwiej rozbić atom niż pokonać przesąd" - Albert Einstein
TyDraniu (6569 punktów)
Jest co świętować, w końcu proboszcz kaplicę wyremontował.



28-09-2011 20:58 
 Ocena 1 na 1
Jakub Żmiejko (184 punktów)
>Jest co świętować, w końcu proboszcz kaplicę wyremontował.

Za pieniądze od pielgrzymów wyremontuje cały kościół.

Jakub
Z ambony - moja koncepcja na antybloga
28-09-2011 21:58 
 Ocena 1 na 1
Tomek Fiedorek (5805 punktów)
>>Jest co świętować, w końcu proboszcz kaplicę wyremontował.
>Za pieniądze od pielgrzymów wyremontuje cały kościół.
I plebanię nową zbudują...


www.youtube.com/watch?v=i3cs0coz1CM
29-09-2011 07:38 
 Ocena 1 na 1
Meretseger (61860 punktów)

>Za pieniądze od pielgrzymów wyremontuje cały kościół.
To całkiem niezły biznesplan
Jestem pewna, że sponsorów mu nie zabraknie.

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
Złotek (867 punktów)
(zablokowany)
A co w sprawie pochodzenia gatunkowego tkanki i ew. dochodzenie po potwierdzeniu, że jest ludzka?
28-09-2011 20:21 
 Ocena 1 na 3
maruda (5550 punktów)
>A co w sprawie pochodzenia gatunkowego tkanki i ew. dochodzenie po potwierdzeniu, że jest ludzka?

Według pewnych źródeł Jezus nie był człowiekiem, a boskiej tkanki nie umiemy rozpoznać z powodu braku materiału porównawczego. Dlatego badania nie mogą dać rozstrzygających wyników.
Jakub Żmiejko (184 punktów)
>A co w sprawie pochodzenia gatunkowego tkanki i ew. dochodzenie po potwierdzeniu, że jest ludzka?

Prokuratura chyba śpi...

Jakub
Z ambony - moja koncepcja na antybloga
28-09-2011 21:03 
 Ocena 4 na 4
astrotaurus (12445 punktów)

>Prokuratura chyba śpi...
Spokojna Twoja rozczochrana!
Nie śpi tylko pielgrzymuje do Sokółki!

Napisałem to i nawet się nie uśmiechnąłem, bo to może być prawda.


Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.
Grzegorz (5685 punktów)
"Tysiąc lat wiary w cud
biedny naród, ciemny lud"


(podsumowanie z komentarzy)
diogenes (42753 punktów)
>W tę niedzielę w Sokółce finał słynnego tzw. cudu eucharystycznego:

Cytat:
Na przyjęcie Chrystusa do naszych serc będziemy się przygotowywać przez cały tydzień podczas spotkań misyjnych.


I tak cichcem, praktycznie bez kosztów, powstał nowy dział medycyny ludowej: kardioreligia. Po tygodniowych modłach aplikuje się pacjentowi rozrusznik serca marki Jezus. Czekamy na dalsze dobre nowiny.

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
hubin (2274 punktów)

>Świętujecie?

Żeby wyciąć taki numer, koleś musi być cynicznym ateistą w sutannie, może to i sposób.
Zawsze miło się pośmiać, zatem chyba świętuję...

Parafrazując: Ideologia śmierdzi!

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365