Czytelnik z Mielca przesłał nam zdjęcie opatrzone następującym komentarzem: Zdjęcie mówi samo za siebie i zostało zrobione przez hej.mielec.pl 4 września br. podczas oficjalnego otwarcia Rynku w Mielcu. Jak każe zwyczaj w 1. rzędzie siedzą najważniejsi obywatele...   |