 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 24-09-2013 07:10 | Szczurmistrzuniu (1 punktów) (zablokowany) | Paranoja to zagrożenie | Najgorszym zagrożeniem dla ludzkości jest paranoja , to trzeba wiedzieć. No bo jak tu sądzić inaczej, skoro tylko paranoja może doprowadzić człowieka do ostrego groźnego szaleństwa, więc? Oczywiście najlepszy sposób ochrony to. unikać paranoi. A w tych czasach co jest największym źródłem paranoi? Sieć! To tak działa.. Dawniej paranoją i spiskologią jarały się małe grupy, sekty czy pseudonaukowe grupy, mało liczebny niegroźny syf. oraz chore psychicznie jednostki. A jaki jest najgorszy podzespół paranoi? - strach. W interneciku można znaleźć sporo stron paranoików. Jednak niepokoi mnie pewna tendencja.. Różni zakładają takie strony dla żartu. Jednak wydźwięk tych stron stylizują na pseudo-poważny i to sprawia, że pewne jednostki łykają to, i mają mocny sajgon w głowie. . 1. Czy uważacie, że paranoja w sieci to zagrożenie dla cywilizacji? 2. Z moich obserwacji wynika że dwie takie najgorsze strony to zmianynaziemi pl oraz innemedium pl One bazują na plotkach i sensacyjnych tytułach, ktoś klika a autor za to zarabia kase. Czy wiecie, kto tworzy te chore dwie strony? Może warto podjąć interwencje.. ? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
4 na 4 Jan Werbiński (11380 punktów) (zablokowany) | >paranoi? Sieć! To tak działa.. Dawniej paranoją i spiskologią jarały się małe grupy, sekty czy
Internet ma w przeciwieństwie do TV taką zaletę, że wyświetla głównie to, czego się szuka. Pozwala selekcjonować informacje. Szukałeś paranoi, to znalazłeś.
>1. Czy uważacie, że paranoja w sieci to zagrożenie dla cywilizacji?
Nie.
>2. Z moich obserwacji wynika że dwie takie najgorsze strony to zmianynaziemi pl oraz innemedium pl
Nigdy na nie nie wchodziłem i nie widzę powodu, aby to zrobić.
|
|
 | 3 na 3 | grzmot (741 punktów) | > Internet ma w przeciwieństwie do TV taką zaletę, że wyświetla głównie to, czego się szuka. Pozwala selekcjonować informacje. Szukałeś paranoi, to znalazłeś.Oj tam. Jesteś po prostu jeszcze w mroku, błądzisz po omacku, nic nie wiesz. Tak naprawdę ONI sterują nami ze wszystkich stron. Google podsuwa Ci takie strony, jakie ONI chcą, żebyś czytał. I podglądają cały czas przez kamerkę, podsłuchują przez komórkę. Jesteśmy zgubieni, żyjemy w matrixie, ONI są wszędzie, buuuuuuuuuuuuuu  .
|
|
|  | 6 na 6 Jan Werbiński (11380 punktów) (zablokowany) | > Oj tam. Jesteś po prostu jeszcze w mroku, błądzisz po omacku, nic nie wiesz. Tak naprawdę ONI sterują nami ze wszystkich stron. Google podsuwa Ci takie strony, jakie ONI chcą, żebyś czytał. I podglądają cały czas przez kamerkę, podsłuchują przez komórkę. Jesteśmy zgubieni, żyjemy w matrixie, ONI są wszędzie, buuuuuuuuuuuuuu .Sprzedaję dostęp do Internetu, więc chyba należę do "onych"? Skoro wszystko się wydało, to powiem prawdę. Cały dzień steruję tym co moi abonenci oglądają. Podsuwam im takie strony, jakie chcę, żeby czytali i podglądam cały czas przez kamerkę i podsłuchuję. Jestem wszędzie, a Wy żyjecie w matrixie. Jeszcze nie wiem po co to robię i jaki jest odgórny plan, ale Prawdziwi Polacy z pewnością mi to uświadomią. Tak jak kiedyś mi uświadomili, że jestem nasłany przez wiadome środowiska.
|
|
| | |  | 3 na 3 | baszarteg (2319 punktów) |
> chemtrailsOd dawna nosiłem się z zamiarem zdemaskowania na forum "Racjonalista" tego procederu. Niestety ...wracając dziś do domu usłyszałem odgłos "Błękitnego 24" nad głową i poczułem jak moje płuca wypełniają się dwuglicynianem sceptycylu i kromoglikanem racjonalu ,wszystko okraszone duża ilością podtleneku azotu (gaz rozweselający  Tak więc akcje demaskatorską odłożyłem póki co ad acta ... (przynajmniej do czasu detoksykacji
|
|
| | |  | 3 na 3 Jan Werbiński (11380 punktów) (zablokowany) | > Łał. Przekazy do podświadomości też wysyłasz? I z samolotów te takie... no, smugi kondensacyjne... a, już wiem, chemtrails to też Twoja robota  Poddaję się. Mam licencję pilota co jest miażdżącym dowodem na słuszność Twoich zarzutów.  Chemtrailsy rozpylamy głównie nad Jasną Górą zatrutenie(*)-chemtrails-o-stanislaw-tomon/samotnywil(*)/o-chemtrails-na-jasnej-gorze/Po co to robię? Nie wiem. Myślę, że jest to część jakiegoś większego (boskiego?) planu...
|
|
| | | |  | 4 na 4 | Meretseger (61860 punktów) | Wiedziałam  > zatrutenie(*)-chemtrails-o-stanislaw-tomon/ Cytat:to co jest rozpowszechniane to wysoce szkodliwe dla człowieka i organizmów żywych pierwiastki. Że są to: Glin (Al), Bar (Ba), Bor (B), Wapń (Ca), Chrom (Cr), Miedź (Cu), Żelazo (Fe), Potas (K), Magnez (Mg) Mangan (Mn), Sód (Na), Nikiel (Ni), Ołów (Pb), Krzem (Si), Stront (Sr), Wanad (V), Cynk (Zn). Do licha. Wypada uciekać czym prędzej z tej planety. Ona cała składa się z tych wysoce szkodliwych pierwiastków. Zapomnieli jeszcze dodać azot, tlen i wodór. Też są szkodliwe. Jak mi ktoś nie wierzy, to niech spróbuje pooddychać wodorem. Mogę się założyć, że fatalnie skończy. > Po co to robię? Nie wiem. Myślę, że jest to część jakiegoś większego (boskiego?) planu...To dowód na prześladowanie katolików. Ateista Jan Werbiński rozsiewa glin, krzem i potas nad Jasną Górą
|
|
 | | Frank Holman (5897 punktów) |
>Internet ma w przeciwieństwie do TV taką zaletę, że wyświetla głównie to, czego się szuka. Pozwala selekcjonować informacje.
To jest jednocześnie wada - szybciej powoduje uzależnienie, ponieważ wciąga i o wiele dłużej się nie nudzi. I ta cecha uzależniająca jest jak najbardziej realnym zagrożeniem, ale chyba jedynym...
|
|
|  | | Dariusz Godyń (2403 punktów) |
>To jest jednocześnie wada - szybciej powoduje uzależnienie, ponieważ wciąga i o wiele dłużej się nie nudzi. >I ta cecha uzależniająca jest jak najbardziej realnym zagrożeniem, ale chyba jedynym... > Czy możliwość wyboru treści jest czymś złym w Twoim rozumieniu?? Uzależnienie, jak to rozumieć, każdy z nas jakieś ma nie każdy potrafi się do tego przyznać.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|