Racjonalista - Strona głównaDo treści
mamy tylko 12 lat

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
05-11-2022 08:30okragly (21676 punktów)mamy tylko 12 lat
Ocena 1 na 1
Komisja Europejska, Rada Unii Europejskiej oraz Parlament Europejski osiągnęły porozumienie w sprawie norm emisji CO2 dla pojazdów osobowych i dostawczych, potwierdzony został cel 100% redukcji emisji, a to oznacza, że od 2035 r. będzie można rejestrować wyłącznie samochody z napędem elektrycznym lub wodorowym. Zeroemisyjne
Mamy tylko 12 lat
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>od 2035 r. będzie można rejestrować wyłącznie samochody z napędem elektrycznym lub wodorowym. Zeroemisyjne
>Mamy tylko 12 lat
Taki sam czas na dostosowanie się do zmienionego nagle rynku mają też producenci tych zeroemisyjnych aut. I chyba zacierają ręce.

cr
08-11-2022 11:53 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>od 2035 r. będzie można rejestrować wyłącznie samochody z napędem elektrycznym lub wodorowym. Zeroemisyjne
>>Mamy tylko 12 lat
>Taki sam czas na dostosowanie się do zmienionego nagle rynku mają też producenci tych zeroemisyjnych aut. I chyba zacierają ręce.
chyba że u nas będą Chiny Ludowe
www.racjonalista.pl/forum.php/s,890665#w890904
w tym samym czasie wchodzi obowiązek zapewnienia miejsc parkingowych na dwa rowery na każde mieszkanie
mam gdzie zaparkowac auto, ale dla roweru (elektrycznego) nie ma miejsca
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>mam gdzie zaparkowac auto, ale dla roweru (elektrycznego) nie ma miejsca
W miejsce auta.


cr
08-11-2022 14:50 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)
>>mam gdzie zaparkowac auto, ale dla roweru (elektrycznego) nie ma miejsca
>W miejsce auta.
w miejsce parkingowe jednego auta powinni postawić wiatę, kontener, celem zaparkowania roweru, ba, 12 rowerów
Wacław (1038 punktów)
> Mamy tylko 12 lat

Mamy aż 12 lat na odłożenie na wymarzony samochód, jego zakup i zarejestrowanie
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>> Mamy tylko 12 lat
>Mamy aż 12 lat na odłożenie na wymarzony samochód, jego zakup i zarejestrowanie

Nie jest to prawda.
Mamy 13 lat na odłożenie i zakup nowego samochodu, który chcemy kupić w 2036 r.
Mamy 12 lat na odłożenie i zakup nowego samochodu, który chcemy kupić w 2035 r.
Mamy 11 lat na odłożenie i zakup nowego samochodu, który chcemy kupić w 2034 r.
itd.

Na eksploatację używanych dotąd samochodów mamy czas do ich śmierci klinicznej.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
10-11-2022 08:45 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>> Mamy tylko 12 lat
>Na eksploatację używanych dotąd samochodów mamy czas do ich śmierci klinicznej.
będzie jak na Kubie?
prędzej ich wykończy cena benzyny

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365