Racjonalista - Strona głównaDo treści
u nas też będą Chiny Ludowe

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
22-10-2022 10:00okragly (21676 punktów) u nas też będą Chiny Ludowe
miałem taki sen, w moim mieście tysiące rowerów na ulicach, jak w obrazkach z dawnych chin ludowych, ale będą to rowery elektryczne. Współczesne rowery elektryczne są niesamowite i skomplikowane, mają np amortyzatory, tempomaty, czujniki zmierzchu, nawigację, liczniki km, pedałujemy ile chcemy reszte uzupełnia prąd w akumulatorze i "gaz"-jedzie nawet 50km/godzine, zasieg 60 km na samym prądzie a hybrydowo (pedałując) nawet 120km, sa składane (nasi parszywi komunisci produkowali tzw skladaki, chinczycy to sciągneli)
miałem komarek, naszej komunistycznej produkcji, tez na pedały,

niestety te wszystkie rowery na ulicach będą produkowane w Chinach Ludowych, bo my sa libki niedorozwojki, ucznie balcerowicza, naszym hitem eksportowym sa małe jednoosobowe domki z deski sosnowej. Balcerowicz to genialny ekonomista, profesor. mamy tylko takich profesorów no i dr petru, zeby tylko ich można bylo wyeksportowac, tak jak oni wyeksportowali miliony rodakow
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>w moim mieście tysiące rowerów na ulicach, jak w obrazkach z dawnych chin ludowych, ale będą to rowery elektryczne
O ile aura pozwoli. Bo na razie mamy - jednak - zimy, prócz nich listopady i przedwiośnia, czyli arcy nierowerowy klimat.

cr
22-10-2022 13:03 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>w moim mieście tysiące rowerów na ulicach, jak w obrazkach z dawnych chin ludowych, ale będą to rowery elektryczne
>O ile aura pozwoli.
dzięki że jesteś auro

>Bo mamy zimy, listopady
kto sie urodził w listopadzie, powstań!
dlatego zakaz rodzenie dzieci w listopadzie!
z tego samo cierpienie

>i przedwiośnia, czyli arcy nierowerowy klimat.
na przed wiosniu, wtedy rodzą się zdrowe byczki

ubranie rowerowe (chodniki ścieżki rowerowe odśnieżają) i organizacji (np w nie pogodę 2 x wiecej autobusów)
coś wymyślimy, potrzeba matką wynalazków
np opony zimowe dla rowerów (coś znowu razem wymyśliliśmy , tylko nie znikaj)
22-10-2022 14:33 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

> ubranie rowerowe (chodniki ścieżki rowerowe odśnieżają) i organizacji (np w nie pogodę 2 x wiecej autobusów)
>coś wymyślimy, potrzeba matką wynalazków
Już wymyślono i nazwano: samochód osobowy.

cr
22-10-2022 15:07 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>> ubranie rowerowe (chodniki ścieżki rowerowe odśnieżają) i organizacji (np w nie pogodę 2 x wiecej autobusów)
>>coś wymyślimy, potrzeba matką wynalazków
>Już wymyślono i nazwano: samochód osobowy.
zobacz np www.youtube.com/watch?v=P6dMB6c-Fn4
na takim rowerze elektrycznym w bagarzniku można przewieźć nawet dziewczynę
kosztuje 3tys a auto 150tys
takim rowerem dojedziesz szybciej niż autem, taniej, zdrowiej i gdzie chcesz

może jako dziewczynka nie miałaś rowerku? stąd ten brak entuzjazmu, widać jesteś z miasta
U mnie, na wsi rodzinnej, rower to podstawowy środek komunikacji, oprócz konia
wolałabyś jeździć na koniu czy na rowerze?
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>> samochód osobowy
>wolałabyś jeździć na koniu czy na rowerze?
Z tej trójki najwygodniejszy jest samochód.

Z pozostałych pierwszy jest rower: ma mniejszy koszt, regulowane siodło, pewniejszą sterowność no i jest stuprocentowo humanitarny, wszak koniowi krzywda, że nim jadą.

cr
23-10-2022 21:05 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>> samochód osobowy
>>wolałabyś jeździć na koniu czy na rowerze?
>Z tej trójki najwygodniejszy jest samochód.
wygoda kierunkowskazem, choć nie zawsze korzystna dla jednostki czy wspólnoty

>Z pozostałych pierwszy jest rower: ma mniejszy koszt, regulowane siodło, pewniejszą sterowność no i jest stuprocentowo humanitarny,
i ruch to zdrowie
np zwiedzając okolice na nogach, to za wolno, autem za szybko i nie wszystko widac a rowerem i to elektrycznym (maja b wygodne siodelka i dobre amortyzatory) to sama przyjemność

>wszak koniowi krzywda, że nim jadą.
jak oglądam na yt programy o koniach to zawsze prowadzącymi są dziewczyny, kobiety, ostatnio jedna popularna spadła z konia i uszkodziła mózg
Niektórzy hodują konie tylko dla obornika, jego kupa jest "jajkiem", który sprzedają

rower elektryczny jest lepszym rozwiązaniem do miasta ale sie nie przyjmie, nikomu nie zależy a wielu by straciło (panstwo na podatkach, mechanicy na naprawach, drogowcy na budowie dróg, lekarze na pacjentach, same straty,
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>rower elektryczny jest lepszym rozwiązaniem do miasta ale sie nie przyjmie, nikomu nie zależy a wielu by straciło (panstwo na podatkach, mechanicy na naprawach, drogowcy na budowie dróg, lekarze na pacjentach
Akurat lekarze i państwo dadzą radę: lekarze się odkują na tych, co się na rowerach poprzeziębiają, a państwo po prostu ustanowi podatki gdzie indziej.

cr
23-10-2022 23:12 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>rower elektryczny jest lepszym rozwiązaniem do miasta ale sie nie przyjmie, nikomu nie zależy a wielu by straciło (panstwo na podatkach, mechanicy na naprawach, drogowcy na budowie dróg, lekarze na pacjentach
>Akurat lekarze i państwo dadzą radę: lekarze się odkują na tych, co się na rowerach poprzeziębiają, a państwo po prostu ustanowi podatki gdzie indziej.
znaczy, kobiety nie lubią rowerów, choć wiele młodych pomyka
www.youtube.com/watch?v=cISSc-jCRbw
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>znaczy, kobiety nie lubią rowerów, choć wiele młodych pomyka
Samochód wygrywa z rowerem, gdyż lepsze jest wrogiem dobrego.


cr
haish (2905 punktów)
>>znaczy, kobiety nie lubią rowerów, choć wiele młodych pomyka
>Samochód wygrywa z rowerem, gdyż lepsze jest wrogiem dobrego.

No nie wiem, zwłaszcza w dużych miastach i aglomeracjach najlepiej sprawdza się komunikacja miejska, - odpada problem z parkowaniem.
To co zawsze wygrywa to grecka koncepcja samo chodu - para-kulos ( bardzo popularny już w czasach biblijnych ).
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Samochód wygrywa z rowerem, gdyż lepsze jest wrogiem dobrego.
>No nie wiem, zwłaszcza w dużych miastach i aglomeracjach najlepiej sprawdza się komunikacja miejska, - odpada problem z parkowaniem.
Odpada też komfort jazdy gdzie i kiedy się chce i zbytnie nieprzejmowanie się aurą.

>To co zawsze wygrywa to grecka koncepcja samo chodu - para-kulos
Jest na odwrót, z tą "koncepcją" wygrywa każde jej usprawnienie.


cr
24-10-2022 00:10 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>znaczy, kobiety nie lubią rowerów, choć wiele młodych pomyka
>Samochód wygrywa z rowerem, gdyż lepsze jest wrogiem dobrego.
tu jest potrzeba zadziałac na wasze emocje, wykazać że rower to koń
a wiec rower ma kopać, gryźć, brykać, rżyć i przychodzić do niej, jak ją zobaczy, jeść z ręki cukierki i pachniec jak kon, no i mieć tego konia w sobie (1km=750W), ten rower z linku ma tyle

Jakbyś miala takiego "konia", tego z linku, czułabyś sie jak księżniczka Anna, wszyscy by sie oglądali, każdy chcialby sie zbliżyć, pogadac, Tak, że nie wiesz co tracisz
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Jakbyś miala takiego "konia", tego z linku, czułabyś sie jak księżniczka Anna, wszyscy by sie oglądali, każdy chcialby sie zbliżyć, pogadac, Tak, że nie wiesz co tracisz
Zabawić się można, jasne, ale jakby ktoś miał do wyboru albo do końca życia tylko samochód, albo tylko rower, to głupi by wybrał rower.


cr
24-10-2022 08:29 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Jakbyś miala takiego "konia", tego z linku, czułabyś sie jak księżniczka Anna, wszyscy by sie oglądali, każdy chcialby sie zbliżyć, pogadac, Tak, że nie wiesz co tracisz
>Zabawić się można, jasne, ale jakby ktoś miał do wyboru albo do końca życia tylko samochód, albo tylko rower, to głupi by wybrał rower.
ale,jakby taki rower pomalować w Twój ulubiony kolor np róż tobyś się nie oparła
i tylko szukala pretekstu zeby na niego wsiąść i popedałować
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>tylko samochód, albo tylko rower, to głupi by wybrał rower.
>ale,jakby taki rower pomalować w Twój ulubiony kolor np róż tobyś się nie oparła

Nie tylko rower można pomalować.


cr
24-10-2022 19:43 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>tylko samochód, albo tylko rower, to głupi by wybrał rower.
>>ale,jakby taki rower pomalować w Twój ulubiony kolor np róż tobyś się nie oparła
>

>
Nie tylko rower można pomalować.

w kraju arabskim jest rozdzielnośc w środkach komunikacji publicznej, na "dla kobiet", sa pomalowane na różowo, facet zobaczy i staje, z automatu, dalej nie pójdzie, jakby było niewidzialne ogrodzenie pod prądem
różowego nikt by Ci nie ukradł, chyba że inna kobieta
a że w sklepie nie ma różowych, to proponuje ten kolor



to jest SUV, wysokie zawieszenie, grube opony, solidna konstrukcja, elektronika pokładowa, klimatyzacja, wygodny fotel, moc jednego konia, wjedziesz tam gdzie żaden SUV nie wjedzie

mysle że takim SUV-em moglabyś spokojnie jeździć gdziekolwiek
jako gwiazda
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>to jest SUV, wysokie zawieszenie, grube opony, solidna konstrukcja, elektronika pokładowa, klimatyzacja...
Klimatyzacja? Grzech nie wypróbować... W lipcu.

cr
28-10-2022 15:21 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>to jest SUV, wysokie zawieszenie, grube opony, solidna konstrukcja, elektronika pokładowa, klimatyzacja...
>Klimatyzacja? Grzech nie wypróbować... W lipcu.

tak, ale sama widzisz, w Łodzi nie ma juz miejsca


morze rowerów

zawsze wszystko centrujesz, jaka estetka
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>morze rowerów
A auta dają radę.

>zawsze wszystko centrujesz, jaka estetka
Zacytowanego roweru nie wycentrowałam.


cr
29-10-2022 09:58 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>morze rowerów
>A auta dają radę.
bo są królami

>>zawsze wszystko centrujesz, jaka estetka
>Zacytowanego roweru nie wycentrowałam.
bo to był 'mój' rower, a Ty jesteś grzeczna

ciekawe czy jest program, gdzie na podstawie tego co, jak, kiedy, gdzie, pisze autor, będzie mozna go zwizualizować, napisac notkę biograficzną
a jak nie ma to trzeba go stworzyć, fR może być polem doświadczalnym
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>ciekawe czy jest program, gdzie na podstawie tego co, jak, kiedy, gdzie, pisze autor, będzie mozna go zwizualizować, napisac notkę biograficzną
>a jak nie ma to trzeba go stworzyć,
Ludzie nierzadko sami się wizualizują awatarami, pytanie po co.

cr
29-10-2022 21:00 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>ciekawe czy jest program, gdzie na podstawie tego co, jak, kiedy, gdzie, pisze autor, będzie mozna go zwizualizować, napisac notkę biograficzną
>>a jak nie ma to trzeba go stworzyć,
>Ludzie nierzadko sami się wizualizują awatarami, pytanie po co.
zobaczysz mężczyznę (nie powie ani słowa) i wiesz jaki jest (treść z formy)
tu byłoby odwrotnie, wiesz jaki jest, znasz treść, ale jak wygląda? forma?

proponowany program na podstawie tego jaka jesteś by wygenerował formę
forma z tresci, treść z formy
ale byśmy zarobili
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>wiesz jaki jest, znasz treść, ale jak wygląda?
Powiedzmy, że się dowiesz. Co z tym zrobisz?

cr
30-10-2022 08:48 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>wiesz jaki jest, znasz treść, ale jak wygląda?
>Powiedzmy, że się dowiesz. Co z tym zrobisz?
lepiej nie
wiadomo, że to pierwszy stopień do piekieł
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Ty jesteś grzeczna
Przez grzeczność nie zaprzeczę.

cr
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>>zawsze wszystko centrujesz, jaka estetka
>>Zacytowanego roweru nie wycentrowałam.
>bo to był 'mój' rower, a Ty jesteś grzeczna
www.racjonalista.pl/forum.php/s,891109#w891161

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
08-11-2022 15:53 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>zawsze wszystko centrujesz, jaka estetka
>>>Zacytowanego roweru nie wycentrowałam.
>>bo to był 'mój' rower, a Ty jesteś grzeczna
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,891109#w891161
farmer gdy wyczuje cr od razu zaczyna szczekać (jak go zobacze wiem że cr tam jest ) czasem dołączasz
to jest głupie, nieracjonalne

> (Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
a z taką stopką to już w ogóle
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>>bo to był 'mój' rower, a Ty jesteś grzeczna
>>www.racjonalista.pl/forum.php/s,891109#w891161
>farmer gdy wyczuje cr od razu zaczyna szczekać
Jesteś równie grzeczny.
>> (Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
>a z taką stopką to już w ogóle
Co już w ogóle?

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
08-11-2022 16:21 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>bo to był 'mój' rower, a Ty jesteś grzeczna
>>>www.racjonalista.pl/forum.php/s,891109#w891161
>>farmer gdy wyczuje cr od razu zaczyna szczekać
>Jesteś równie grzeczny.
farmer ogłosił na fR że mnie zablokował, jestem dla niego niewidoczny, przezroczysty, nie pisze zemną, a cr odpowiada na każdyjegopost, jest grzeczna, ja bym go zablokował jak on mnie

poza tym chciałbym być pieskiem cr
taka jest prawda, psy to mają klawe życie, wszystko bym widział, wiedział, poza tym kobiety lubią spać z psami, bardziej niż z facetami
a farmer jest pieskiem kogo innego, woli z pieskami, u pieskow to jest normalne
>>> (Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
>>a z taką stopką to już w ogóle
>Co już w ogóle?
bo życie to jest teatr (nie masz na nic wpływu, realizujemy scenariusz)
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>>> (Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
>>>a z taką stopką to już w ogóle
>>Co już w ogóle?
>bo życie to jest teatr (nie masz na nic wpływu, realizujemy scenariusz)
www.youtube.com/watch?v=8AW8aHimMnk

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
romaro (25211 punktów)
>miałem taki sen, w moim mieście tysiące rowerów na ulicach, jak w obrazkach z dawnych chin ludowych, ale będą to rowery elektryczne.
We śnie wszystko możliwe (z obecną władzą).

Sprawa Przemysława C. nabiera rozpędu. Okazuje się, że poseł PiS uciekał z gejowskiej imprezy po rynnie razem z członkiem węgierskiego Fideszu. Pijany stracił równowagę i runął z rynny na wiatę przystankową na warszawskim Wilanowie. Funkcjonariusze Policji znaleźli przy Przemysławie C. torbę z Biedronki, w której znajdowała się puszka Warki Radler, kilogram węgla oraz notatnik z zapiskami pisanymi cyrylicą. Na miejscu zdarzenia widziano wcześniej Donalda Tuska, smarującego rynnę smarem.
Posł na razie został zawieszony do czasu aż nie pójdzie sladem ministra Kuchcinskiego, bowiem czeka na niego teka ministra ds Wychowania w Trzeźwości (będzie to ciosem dla jego wyborców).
Thoter (6650 punktów)

> We śnie wszystko możliwe (z obecną władzą).

Władza nie wybiera sobie kim będzie rządzić. Ta czy inna zawsze odziedziczy stan po poprzednikach.
Jaki mamy stan po poprzednikach??
Dalej mamy towarzyszy tęskniących za władzą roboli.
Tschosncovaty (211 punktów)
>miałem taki sen, w moim mieście tysiące rowerów na ulicach, jak w obrazkach z dawnych chin
>ludowych, ale będą to rowery elektryczne. Współczesne rowery elektryczne są niesamowite i
>skomplikowane, mają np amortyzatory, tempomaty, czujniki zmierzchu, nawigację, liczniki km,
>pedałujemy ile chcemy reszte uzupełnia prąd w akumulatorze i "gaz"-jedzie nawet 50km/godzine, zasieg
>60 km na samym prądzie a hybrydowo (pedałując) nawet 120km, sa składane (nasi parszywi komunisci
>produkowali tzw skladaki, chinczycy to sciągneli)
> miałem komarek, naszej komunistycznej produkcji, tez na pedały,
>niestety te wszystkie rowery na ulicach będą produkowane w Chinach Ludowych, bo my sa libki
>niedorozwojki, ucznie balcerowicza, naszym hitem eksportowym sa małe jednoosobowe domki z deski
>sosnowej. Balcerowicz to genialny ekonomista, profesor. mamy tylko takich profesorów no i dr petru,
>zeby tylko ich można bylo wyeksportowac, tak jak oni wyeksportowali miliony rodakow

A kogo to obchodzi, co ci sie przysniło?
Zapraszam do psychiatry.
Thoter (6650 punktów)

>A kogo to obchodzi, co ci sie przysniło?
>Zapraszam do psychiatry.

Mnie obchodzi.
Prostactwa i chamstwa psychiatra nie wyleczy.
Zapraszam do genetyka klinicznego.
23-10-2022 10:28 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>miałem taki sen, w moim mieście tysiące rowerów na ulicach, jak w obrazkach z dawnych chin
>>ludowych, ale będą to rowery elektryczne.
>A kogo to obchodzi, co ci sie przysniło?
nie, no, rowery mi sie nie śnią, nie jestem pedałem, dziewczyny, to tak
>Zapraszam do psychiatry.
już byłem, ale nic nie pomaga

rowery jako komunikacja miejska są ciekawym rozwiazaniem, demokratycznym, ekonomicznym, ekologicznym, zdrowotnym, wszystkie rowery powinny byc takie same, o nazwie ukraina (taki miałem, mam do niego sentyment, woziłem nim worki kartofli, bańki z mlekiemi czy pasażera
23-10-2022 17:05 
 Ocena 2 na 2
DyktaFon (9281 punktów)

>>Zapraszam do psychiatry.
>już byłem, ale nic nie pomaga

Próbuj dalej, całe forum będzie wdzięczne...

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365