 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Sprawy portalu
| Napisano | Autor | Tytuł | | 28-02-2005 13:22 | św.Marek | Odp: Nadużywanie nicków | Forum Racjonalisty jest otwarte, a więc każdy może nań zabrać głos. Nie oznacza to jednak, iżby miały być tolerowane dowolne zachowania, o czym już kilka osób przekonało się na własnej skórze, gdy zniknęły ich posty. Zauważyłem, że niektóre osoby z zamiłowaniem godnym dziesięciolatka pragnącego coś napsocić, żeby zobaczyć jak ludzie będą reagowali na ich pomysły, używają na naszym forum czasem wielu nicków. Ukrywanie swojej tożsamości pod inną nazwą zawsze budzi podejrzenie o intencje użytkownika wobc pozostałych. To jest sprzeczne z zasadami kulturalnego zachowania wobec innych, a więc sprzeczne z zasadami naszego forum. Nie możemy tolerować faktu używania różnych nicków przez te same osoby, więc proszę ich, by z tego zrezygowali. Aby unaocznić o czym mówię, wymienię osoby nadużywające nicków:
Joanna, joanna, Bożena Radosław, TajemniczyR katolik, misiek6-22 Yaotzin, yaotzin Walgard, Dziub., Bociek., Czubek George prosto z drzewa, Tatanaka Otaka Srataka Chojnacki, chojnacki Pavel Starsky, Pavel Z-many-erowana, Triumph?, Twor kobieco- meski Money'ka, Padam (wanka) Alon, math scorp, scor Sylwester Głowacki, Pawlaczka, Karol W. Lynx, lim (1/4)^n Drobner, Grzyb, Fireman, Klusek, Mucha, Kluska, Azor-baal, Piotrek, Droibner, Lolek Smutny, Czas dorosnąć!, Mason Zły_jeż, żły_jeż Cieślański, Filozofia Walentynek jako demokracji przyczynek Edward W. Anderlton, Edward Anderlton
Zestawienie sporządzone jest z okresu od 27 stycznia 2005 do 28 lutego 2005 |
| gooa (746 punktów) | Odp: Nadużywanie nicków |
Moze to cos z dziedziny psychiatrii...
|
|
| Roman (1901 punktów) | No to moze ranking najbardziej oryginalnych (najglupszych ?) nickow uzytych w Racjonaliscie? Moj jak to tej pory niekwestionowany faworyt: Pies imieniem GustawKtos przebija ?  -- RG
|
|
| MaLk__ (77 punktów) | Ta, dopisz jeszcze mnie. Kilka razy system automatycznie wrzucił mi mój nick z małej litery i zamiast MaLk__ podpisany jestem malk__
Nie uważasz, że pisanie tego samego nicka z dużej i małej litery bądź z literówką nie uzasadnia przypisania chęci ukrywania tożsamości czy naruszenia zasad kulturalnego zachowania?
Poza tym czasami przez nick też można próbować coś wyrazić...
|
|
 | | św.Marek | >Ta, dopisz jeszcze mnie. Kilka razy system automatycznie wrzucił mi mój nick z małej litery i zamiast MaLk__ podpisany jestem malk__
Mój wykaz dotyczy okresu, w którym przejąłem opiekę nad forum. Taki wypadek musiał być wcześniej, bo go w mojej ewidencji nie ma.
>Nie uważasz, że pisanie tego samego nicka z dużej i małej litery bądź z literówką nie uzasadnia przypisania chęci ukrywania tożsamości czy naruszenia zasad kulturalnego zachowania?
Zważywszy, że skrypt forum nie rejestruje czyichś dobrych lub złych chęci czy zamiarów, fakt pisania z różnych liter jest naruszeniem naszych zasad. Zarejestrowane osoby ne mają takich problemów, bo oni nie potrzebują pisania za każdym razem nicka. Wystarczy więc dobra wola.
>Poza tym czasami przez nick też można próbować coś wyrazić...
Można też coś wyrazić zrzucając komuś cegłówkę na głowę, a jakoś nikt rozsądny tego nie robi. Osoba inteligentna nie potrzebuje oszustwa do wyrażania czegokolwiek.
___________ Pozdrawiam
|
|
|  | | MaLk__ (77 punktów) | > Zważywszy, że skrypt forum nie rejestruje czyichś dobrych lub złych chęci czy zamiarów, fakt pisania z różnych liter jest naruszeniem naszych zasad.
Ale Ty w swoich wypowiedziach sugerujesz chęć oszustwa.
Swoją drogą - od kiedy jest to naruszeniem zasad?
>Zarejestrowane osoby ne mają takich problemów, bo oni nie potrzebują pisania za każdym razem nicka.
Akurat moje przypadki dotyczyły wlaśnie kwestii pisania dłuższych odpowiedzi i wstawiania w miejsce nicka zalogowanego loginu.
>Osoba inteligentna nie potrzebuje oszustwa do wyrażania czegokolwiek.
Osoba inteligentna potrafi też docenić adekwatność bądź oryginalność nicka zastosowanego na potrzeby doraźnej dyskusji.
|
|
| yaotzin (257 punktów) | >Yaotzin, yaotzin
Dlaczego moj nick zostral umieszczony na tej liscie????? Jeden jedyny raz uzylem nicku "yaotzin" zamiast "Yaotzin" gdyz korzystalem z innego komputera i odpowiedzialem jako gosc. Wiec pochopne umieszczanie mnie na tej liscie jest bezpodstawne i CHAMSKIE.
Apo pantos kakodaimonos
|
|
 | | św.Marek | >Dlaczego moj nick zostral umieszczony na tej liscie????? Jeden jedyny raz uzylem nicku "yaotzin" zamiast "Yaotzin" gdyz korzystalem z innego komputera i odpowiedzialem jako gosc. Wiec pochopne umieszczanie mnie na tej liscie jest bezpodstawne i CHAMSKIE.
Czy ja gdzieś napisałem, że jesteś przestępcą i trzeba odesłać Cię do więzienia? Nie. Stwierdzam tylko fakt, przez Ciebie teraz potwierdzony, że jesteś jedną z osób, które użyły więcej niż jednego nicka i proszę, żeby tego nie czynić. Twoje stwierdzenie, że jest to chamskie, powinieneś więc skierować pod swoim adresem, bo wyłącznie do siebie możesz mieć pretensje o swój błąd.
___________ Pozdrawiam
|
|
jeyes (2281 punktów) (zablokowany) | Na forum pojawiają się wpisy, które sam dla siebie nazywam "jednorazowymi". Wyjaśniam: ktoś inicjuje nowy wątek, ale nie odpowiada na komentarze do tego wątku. Nie odpowiada, bo wcale nie zależy mu na dyskusji, wymianie poglądów, a jedynie na... no właśnie - na czym? "Zepsuciu krwi" wstrętnym ateistom - racjonalistom? Wsypaniu paru ziarenek religianckiego, brudnego piasku w lśniące tryby pięknej maszyny rozumu ludzkiego?
|
|
 | | yaotzin (257 punktów) | > Na forum pojawiają się wpisy, które sam dla siebie nazywam "jednorazowymi". Wyjaśniam: ktoś inicjuje nowy wątek, ale nie odpowiada na komentarze do tego wątku. Nie odpowiada, bo wcale nie zależy mu na dyskusji, wymianie poglądów, a jedynie na... no właśnie - na czym? "Zepsuciu krwi" wstrętnym ateistom - racjonalistom? Wsypaniu paru ziarenek religianckiego, brudnego piasku w lśniące tryby pięknej maszyny rozumu ludzkiego?  > Takze zauwazylem ze wiele osob inicjuje tylko jeden watek a nastepnie znika. To jest po prostu prowokacja. Apo pantos kakodaimonos
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|