Racjonalista - Strona głównaDo treści
Pomoc 2002

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
07-03-2009 22:54Madman (7811 punktów)Pomoc 2002
Ocena 2 na 2
"Potrzebuję kasy na leczenie! Nie chcę już być gejem!"
Może założymy jakiś fundusz, na który można będzie wpłacać pieniądze na leczenie nas z ateizmu? Leczenie oczywiście metodą 3+4 (3 dni picia, 4 trzeźwienia, potem odwrotnie i tak na zmianę). Rzecz jasna nie gwarantuję skuteczności, ale spróbować zawsze można...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

rudyment (3233 punktów)
>"Potrzebuję
>kasy na leczenie! Nie chcę już być gejem!"

>Może założymy jakiś fundusz, na który można będzie wpłacać pieniądze na leczenie nas z ateizmu?
>Leczenie oczywiście metodą 3+4 (3 dni picia, 4 trzeźwienia, potem odwrotnie i tak na zmianę). Rzecz
>jasna nie gwarantuję skuteczności, ale spróbować zawsze można...

Jeśli to przeczyta jakiś katabas, to podsunąłeś pasterzom jeszcze jedne nożyce do strzyżenia owieczek

"Człowiek siądzie, pomyśli i wymyśli" (N. Dyzma)
08-03-2009 20:44 
 Ocena 1 na 1
Madman (7811 punktów)
>Jeśli to przeczyta jakiś katabas, to podsunąłeś pasterzom jeszcze jedne nożyce do strzyżenia owieczek
A Ty myślisz, że oni już tego nie robią? Przeczytaj sobie np. Kodeks Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich
5. W człowieku można wyróżnić trzy współdziałające ze sobą sfery: somatyczną,
psychiczną i duchową. Cierpienie człowieka może mieć swoje źródło w każdej z
tych sfer lub w braku zgodności między nimi. Owocne wykorzystanie cierpienia
jest czynnikiem stymulującym integralny rozwój człowieka.

Po prostu szwankuje nam jedna sfera. I oni już wiedzą, jak nas wyleczyć.
e.coli (338 punktów)

>Leczenie oczywiście metodą 3+4 (3 dni picia, 4 trzeźwienia, potem odwrotnie i tak na zmianę). Rzecz
>jasna nie gwarantuję skuteczności, ale spróbować zawsze można...

Jeżeli KK za wszystko płaci to jestem za!

Adamiak (36436 punktów)
>"Potrzebuję
>kasy na leczenie! Nie chcę już być gejem!"

>Może założymy jakiś fundusz, na który można będzie wpłacać pieniądze na leczenie nas z ateizmu?
>Leczenie oczywiście metodą 3+4 (3 dni picia, 4 trzeźwienia, potem odwrotnie i tak na zmianę).

Więc metoda 3mp4... tzw. międzypacierz.
08-03-2009 12:52 
 Ocena 1 na 1
Ojciec Dyrektor (1704 punktów)
>Więc metoda 3mp4... tzw. międzypacierz.

Jeśli by się tym kościół zajmował metoda ta nosiłaby zapewne nazwę 3mp4/JP2.


Nie polemizuj nigdy z idiotą! Najpierw ściągnie Cię na swój poziom, a później zniszczy doświadczeniem.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365