hej, Chyba wszyscy słyszeliśmy o wieży Babel ? Jeśli wczytamy się w tekst dowiadujemy się , że ludzie potrafili się ze sobą porozumiewać i ze sobą współpracować . Najdoskonalsze dobro czyli Bóg uznał w swej mądrości , że tak być nie może i postanowił ludzi ze sobą skłócić aby nigdy nie potrafili , mogli zagrozić jego potędze . Wydaje mi się , że z tego można wyciągnąć wniosek jeden : Zostaliśmy stworzeni wyłącznie po to aby naszym istnieniem satysfakcjonować owo "najdoskonalsze dobro " ... !!! Nawiasem mówiąc rodziców którzy w podobny sposób traktują swe dzieci , nie bez przesady nazywamy ... zboczeńcami ... Ale to tylko ludzie ... im ZAWSZE można wybaczyć ... Ale coś takiego wybaczyć "najdoskonalszemu dobru " ... to prosta droga do całkowitego zaniku moralności i intelektu . pozdrawiam makuś |