Racjonalista - Strona głównaDo treści
Odwirowywanie skarbu państwa

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
04-11-2011 15:17diogenes (42753 punktów)Odwirowywanie skarbu państwa
Ocena 8 na 8
Zerknijcie:

wiadomosci(*)portaz-maly.html#photo10363336

Pozostawiam to bez komentarza.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

rysiek (4593 punktów)
Rozumiem że ci czterej goście w rządku to wunderwaffe naszej armii...
Selanos (12869 punktów)
No i o co się tu czepiać? Grałem kiedyś w taką grę, co się chyba podpina pod gatunek RPG, cokolwiek to znaczy, no i tam była taka "klasa" kleryk... To był taki czarodziej, Gandalfowaty, co rzucał kolorowymi promieniami z różdżki. No i w polskiej armii mamy tak samo. Stroje trochę gandalfowate, tylko kolor nie ten, jeden z tych czarodziejów ma nawet brodę, a ten na przedzie na pewno rzuca jakieś straszliwe uroki na wroga.

My po prostu mamy magiczne siły specjalne. Widzicie te gesty? Akcesoria? Pewnikiem zaraz sprowadzą burzę na ruskich.

A tak swoją drogą: czy to pokrzykiwanie w mediach o nowej wirówce, oznacza, że wcześniej takowego sprzętu nie mieliśmy? O zgrozo...
04-11-2011 20:03 
 Ocena 1 na 1
Grzegorz (5685 punktów)
>No i o co się tu czepiać? Grałem kiedyś w taką grę, co się chyba podpina pod gatunek RPG, cokolwiek to znaczy, no i tam była taka "klasa" kleryk...
Dobra, ale nawet nastolatkowie nie traktowali gier RPG całkiem poważnie. I nawet jak się trafił "maniak" który musiał mieć wszystkie "manuale" wraz z kompletem stylowych kostek i figurkami to zamknęłoby się to pewnie w odpowiedniku dzisiejszych kilkuset PLN. A tutaj mamy 4 oficerów pobierających odpowiednie do swej szarży pensje przez kilkanaście lat, aby potem przejść na wojskową emeryturę. A ta jedna fotka to tylko wierzchołek góry lodowej.
04-11-2011 23:20 
 Ocena 3 na 3
Selanos (12869 punktów)
>A tutaj mamy 4 oficerów pobierających odpowiednie do swej szarży pensje przez kilkanaście lat, aby potem przejść na wojskową emeryturę. A ta jedna fotka to tylko wierzchołek góry lodowej.

No i widzisz jakim bogatym państwem Polska jest! Stać nas na utrzymywanie księży w wojsku!

Przecież ja nie piszę serio, bo jak można pisać na poważnie o czymś, co jest trwającym od ponad dwudziestu lat absurdem? Nie wiem czy to kwestia pogody, pory roku, czy po prostu zmęczenie po niezbyt miłym tygodniu, ale ja po prostu nie potrafię się już porządnie oburzyć. Bo jak to jest, że jak politycy mają nowe auta, to cały lud protestuje, ale jak utrzymujemy w wojsku księży-darmozjadów, to niby każdy ma coś przeciwko, ale większość siedzi cicho?
05-11-2011 09:29 
 Ocena 2 na 2
diogenes (42753 punktów)
>utrzymujemy w wojsku księży-darmozjadów...

Podczas wojny żołnierz strzela, pan bóg kule nosi. Oboje mają zajęcie. A jak pokój nastanie, to bóg idzie na zasiłek.

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
04-11-2011 23:29 
 Ocena 2 na 2
Anna Salman (16360 punktów)
>Dobra, ale nawet nastolatkowie nie traktowali gier RPG całkiem poważnie...
A ci na zdjęciu to na poważnie? Oni najmniej wierzą w te rytuały, ale business is business, a klientelizm to najskuteczniejsza droga kariery w Polsce.
coreless (16088 punktów)

Chrześcijański okultyzm kwitnie w Wojsku Polskim?
Jerzy Gralak (2861 punktów)
A gdyby tak Watykanowi wypowiedzieć wojnę!
Musieliby chyba wezwać swoich ludzi do obrony ojczyzny.
metsys (1088 punktów)
>Zerknijcie:
>wiadomosci(*)portaz-maly.html#photo10363336
>Pozostawiam to bez komentarza.

Ten jeden pan... No jakoś tak mnie się ta łapka w górze kojarzy. Tak się pozdrawiają? Ech historyczny gest, historyczny...

jestem jednym z miliardów szczęściarzy pośród bilionów pechowców, któremu udało się zobaczyć świat...
Itzhelia (26 punktów)
Chyba komuś przeciążyło mózgi w tej wirówce...
Tomek Fiedorek (5805 punktów)
>Chyba komuś przeciążyło mózgi w tej wirówce...
Empirycznie poznajemy polską rzeczywistość
Rafał Poniecki (7132 punktów)
>Zerknijcie:


06-11-2011 19:24 
 Ocena 1 na 1
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Dzięki! Gdybyś nie wkleił tej fotki, to nikt na tym forum nie wiedziałby, o co chodzi, bo przecież nikomu by nie przyszło do głowy kliknąć na odnośnik.


Ten człowiek zamiast rozumu ma dwukapuścian grochu we łbie. (Internet)
06-11-2011 20:04 
 0 na 2
DyktaFon (9281 punktów)
>Dzięki! Gdybyś nie wkleił tej fotki, to nikt na tym forum nie wiedziałby, o co chodzi, bo przecież nikomu by nie przyszło do głowy kliknąć na odnośnik.

Uważam jednak, że świętych obrazków nigdy za wiele... Jakbym umiał, to sam bym to wkleił jeszcze kilka razy w tym wątku i kilka razy w innych....

06-11-2011 20:37 
 Ocena-1 na 1
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
>>Uważam jednak, że świętych obrazków nigdy za wiele... Jakbym umiał, to sam bym to wkleił jeszcze kilka razy w tym wątku i kilka razy w innych
No i co można odpowiedzieć komuś, kto przyznaje, że jest tak tępy, że nie rozumie do czego służy opcja zamieszczania obrazków dostępna w menu odpowiedzi na post?



Ten człowiek zamiast rozumu ma dwukapuścian grochu we łbie. (Internet)
06-11-2011 20:58 
 Ocena 1 na 1
DyktaFon (9281 punktów)

>No i co można odpowiedzieć komuś, kto przyznaje, że jest tak tępy, że nie rozumie do czego służy opcja zamieszczania obrazków dostępna w menu odpowiedzi na post?

No i co można odpowiedzieć komuś, kto przyznaje, że jest tak tępy, że nie rozumie żartu?

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365