> Ale obrazek jest niesmaczny, najważniejsze że stał się dla Ciebie inspiracją do poszukiwań.  > Niemniej sam pomysł nie taki zły - może już niedługo kompy dostaną przystawki usg i będziemy mogli sobie sami własne wątpia oglądać? Może byśmy dzięki temu zaczęli prowadzić zdrowszy tryb życia? Przynajmniej internauci, co by się stało czynnikiem selekcyjnym, eliminującym tę nienowoczesną resztę ludzkości?
|