Racjonalista - Strona głównaDo treści
chirurgia fantomowa

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
20-10-2013 20:10sisi1913 (201 punktów)chirurgia fantomowa
kto mi powie co to za cudo chirurgia fantomowa ?
bo mam wrażenie że to czary-mary, a koleżanka chora na raka chce na to iść.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Borgïr (736 punktów)
Nie pij czytając bo wyplujesz.

www.chirur(*)/index.php/chirurgia-fantomowa

Parę cytatów:

"pomóc choremu poprzez bezpośrednie przetoczenie energetycznego wzoru"
"odtwarza fizycznie brakujący fragment energią płynącą z operującego"
"Stymuluje i działa uzupełniająco przy deficytach dynamiki komórek"
"Terapeuta nie ingeruje fizycznie w organizm człowieka"
"Tajemnica operacji fantomowych zawarta jest w energetycznym polu człowieka"
"Stosując te metodę odmiany bioenergoterapii..."
20-10-2013 20:29 
 Ocena 5 na 5
sisi1913 (201 punktów)

matko bosko...........ratunku.......
bez picia się poplułam, teraz już muszę się napić !!
i co ja mam Jej powiedzieć ??
Ona w to gówno uwierzyła ......

dzięki za info.
muszę się jakoś przygotować do rozmowy z Nią.
20-10-2013 21:51 
 Ocena 4 na 4
Marek okmarek Okrągły (2283 punktów)
>Nie pij czytając bo wyplujesz.
>www.chirur(*)/index.php/chirurgia-fantomowa
>Parę cytatów:
>"pomóc choremu poprzez bezpośrednie przetoczenie energetycznego wzoru"
>"odtwarza fizycznie brakujący fragment energią płynącą z operującego"
>"Stymuluje i działa uzupełniająco przy deficytach dynamiki komórek"
>"Terapeuta nie ingeruje fizycznie w organizm człowieka"
>"Tajemnica operacji fantomowych zawarta jest w energetycznym polu człowieka"
>"Stosując te metodę odmiany bioenergoterapii..."

Dlatego nigdy się łatwo nie wzbogacę, bo nie ma we mnie takiego s....a, który wykorzystuje ludzi i jedzie na efekcie placebo.

Ateizm to nie światopogląd to odpowiedź na pytanie "Czy są bogowie? Tak/Nie." I ateizm jest w pełni uzasadniony. Dowodem na nieistnienie bogów jest brak jakiegokolwiek weryfikowalnego dowodu na istnienie bogów (naprawdę bardzo mocny argument).
21-10-2013 08:30 
 Ocena 5 na 5
Meretseger (61860 punktów)
Jeszcze żeby jakiś efekt był, niechby i placebo... A tu nic, zero efektu.
Szkoda, że takie pożyteczne średniowieczne instytucje, jak dyby, kuna i pręgierz, zostały zlikwidowane...
21-10-2013 09:10 
 Ocena 1 na 1
szarley (54906 punktów)
>Szkoda, że takie pożyteczne średniowieczne instytucje, jak dyby, kuna i pręgierz, zostały zlikwidowane...

... a myślisz, że wyleczyłyby raka?
21-10-2013 09:15 
 Ocena 2 na 2
Meretseger (61860 punktów)
Raka to nie, ale może niektórych przekonałyby, że oszustwo jednak się nie opłaca.
szarley (54906 punktów)
>Raka to nie, ale może niektórych przekonałyby, że oszustwo jednak się nie opłaca.
>

Czyli to nie chorego chcesz zakuć tylko "lekarza" !
To czyni wielką różnicę!

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365