Racjonalista - Strona głównaDo treści
Profesjonalne rzucanie uroków

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
27-03-2009 17:33liliac (147340 punktów)Profesjonalne rzucanie uroków
Ocena 5 na 5
Ot, ciekawostka taka. Ktoś na forum prezentował ostatnio serwis, w którym można zamówić modlitwę, ja znalazłam firmę niejako konkurencyjną
licho.pl/eblis.html
Legalne, oficjalnie zarejestrowane przedsiębiorstwo usługowe zajmujące się profesjonalnym rzucaniem klątw Wystawia rachunki, paragony fiskalne, przyjmuje reklamacje, jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej (w Warcie bodajże), miewa promocje i rabaty (niegdyś np. klątwy na osoby publiczne z 20-procentowym rabatem).
Jak wam się podoba?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

jad11 (18783 punktów)
Jak sobie wyobraziłem, że jakiś dureń chce mi dopiec i zamawia taką usługę to mi humor wytrysnął


"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
lotrek (14275 punktów)
>Ot, ciekawostka taka. Ktoś na forum prezentował ostatnio serwis, w którym można zamówić modlitwę,
>ja znalazłam firmę niejako konkurencyjną
Za mnie modlą się bezinteresownie na portalu Fronda.Pl. Może nie do końca bezinteresownie, gdyż chcą mnie dzięki modlitwie przerobić na dobrego elfa.
fronda.pl/(*)li_by_staly_sie_dobrymi_elfami

Usiłowałem dowieść im, że wybór arcybiskupa Michalika na szefa, jest złym wyborem i że nasz krakowski Dziwisz były lepszy. W końcu to były kapciowy Wojtyły...i mu się należy.
Mój pomysł się nie podobał a finał jest taki, że teraz się za mnie modlą.
Czekam, by skrzydła mi urosły, bo ponoć elfy je mają...może wtedy uwierzę?

Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
28-03-2009 08:16 
 Ocena 1 na 1
jad11 (18783 punktów)

>Czekam, by skrzydła mi urosły, bo ponoć elfy je mają...może wtedy uwierzę?

Wszystkie elfy z jakimi się spotkałem były nieuskrzydlone. Znasz jakieś ze skrzydłami?


"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
28-03-2009 08:22 
 Ocena 2 na 2
Adamiak (36436 punktów)
>>Czekam, by skrzydła mi urosły, bo ponoć elfy je mają...może wtedy uwierzę?
>Wszystkie elfy z jakimi się spotkałem były nieuskrzydlone. Znasz jakieś ze skrzydłami?

   Proszsz.


28-03-2009 08:35 
 Ocena 3 na 3
jad11 (18783 punktów)
Zagłębiłem się w zagadnienie i faktycznie- są skrzydlate. Ale twoje fotki mnie nie przekonują, bo skąd wiadomo, że to elfy a nie wampirzyce?

"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
28-03-2009 08:55 
 Ocena 6 na 6
Adamiak (36436 punktów)
>Zagłębiłem się w zagadnienie i faktycznie- są skrzydlate. Ale twoje fotki mnie nie przekonują, bo skąd wiadomo, że to elfy a nie wampirzyce?
   Eh, te ateistyczne niedowiarki...eh!


28-03-2009 11:33 
 Ocena 2 na 2
lotrek (14275 punktów)
Znasz jakieś ze skrzydłami?
Nasz przyjaciel Jurek Adamiak w myśl zasady "mówisz i masz" już się postarał o piękną elfice....a może elfitkę? Dzięki mu za to, obawiam się jednak, że z elfami to tak samo jak z aniołami:
Ksiądz na lekcji religii kazał narysować dzieciom aniołka.
Zobaczył, że Jasio narysował aniołka z trzema skrzydełkami,
więc pyta.
- Widziałeś Jasiu aniołka z trzema skrzydłami?
- A ksiądz widział z dwoma?

Kto pyta, nie błądzi....zadałem pytanie na frondzie.pl...oni powinni to wiedzieć.
Teraz czekam na odpowiedz

forum.fronda.pl/?akcja=pokaz&id=2413092
No...to już po mnie....a może się mylę?

Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
28-03-2009 11:39 
 Ocena 2 na 2
liliac (147340 punktów)
>Kto pyta, nie błądzi....zadałem pytanie na frondzie.pl...oni powinni to wiedzieć.
>Teraz czekam na odpowiedz
> forum.fronda.pl/?akcja=pokaz&id=2413092
>No...to już po mnie....a może się mylę?

Odpowiadają Powołują się na Tolkiena.
lotrek (14275 punktów)

>Odpowiadają Powołują się na Tolkiena.
Wiedziałem, że to ich specjalność


Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>Jak wam się podoba?
Świetne! Oparli swój biznes na zdrowym fundamencie sprawdzonej krzepkiej niezawodnej zawiści społeczeństwa. A nie jak Kościół - na udawanym miłosierdziu.

Trzymam za nich swoje ateistyczne kciuki.
.
Adam Wojtkiewicz (3958 punktów)
>Ot, ciekawostka taka. Ktoś na forum prezentował ostatnio serwis, w którym można zamówić modlitwę,
>ja znalazłam firmę niejako konkurencyjną
>licho.pl/eblis.html
>Legalne, oficjalnie zarejestrowane przedsiębiorstwo usługowe zajmujące się profesjonalnym rzucaniem
>klątw Wystawia rachunki, paragony fiskalne, przyjmuje reklamacje, jest ubezpieczone od
>odpowiedzialności cywilnej (w Warcie bodajże), miewa promocje i rabaty (niegdyś np. klątwy na osoby
>publiczne z 20-procentowym rabatem).
>Jak wam się podoba?
>

chyba się nie skuszę, na ich stronie głównej widnieje komunikat:

"W związku z dużym zainteresowaniem nastąpiły opóźnienia w realizacji zleceń. Przepraszamy"

Adam

Rzeczy nie są takie, jakimi wydają się być. Nie są też inne.
Vytautas (4394 punktów)
>Legalne, oficjalnie zarejestrowane przedsiębiorstwo usługowe zajmujące się profesjonalnym rzucaniem
>klątw Wystawia rachunki, paragony fiskalne, przyjmuje reklamacje, jest ubezpieczone od
>odpowiedzialności cywilnej (w Warcie bodajże), miewa promocje i rabaty (niegdyś np. klątwy na osoby
>publiczne z 20-procentowym rabatem).
>Jak wam się podoba?
>
   W zasadzie w porządku, ale powinno istnieć prawo, które zezwala na zaskarżenie zaklinaczy przez klientów, jeżeli klątwa okaże się nieskuteczna, a także przez przeklinanych, gdy klątwa okaże się skuteczna.
michiko (596 punktów)
Dobre, dobre, Vytautasie. I ja pod tym sie podpisuję.
liliac (147340 punktów)
>Dobre, dobre, Vytautasie. I ja pod tym sie podpisuję.

Prawda- co do pierwszej opcji- przyjmują reklamacje, drugą kwestią powinna się zająć Warta, która ich ubezpiecza
Adam Gliniany (398 punktów)
>   W zasadzie w porządku, ale powinno istnieć prawo, które zezwala na zaskarżenie zaklinaczy przez klientów, jeżeli klątwa okaże się nieskuteczna, a także przez przeklinanych, gdy klątwa okaże się skuteczna.
>
Kodeks Cywilny oraz wszelkie regulacje prawne dotyczące świadczenia usług.
Inna sprawa, to udowodnienie właściwym organom, że ma się rację.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365