>spot reklamowy z Jarkiem, żartownisie, co?
Podaj link do tego, bo nie widzę tego spotu. Pisałem już wielokrotnie: jak zauważycie jakąś reklamę, którą należy zablokować ze względu na profil Racjonalisty - przesyłajcie do redakcji LINK tej reklamy. Nie ma potrzeby robić z tego nowego wątku ani wrzucać screenów. Potrzebny jest mi LINK.
|