Racjonalista - Strona głównaDo treści
pytanie do racjonalistki i racjonalistów

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
26-01-2023 16:07okragly (21676 punktów) pytanie do racjonalistki i racjonalistów
ten blok mieszkalny wybudowano w Moskwie



mam pomysł jak sprawić by nowo budowany obracał sie wokół osi
czy to byłoby racjonalne? (przyjmując koszty większe o 13% i brak piwnicy)
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Duch Prawdy (14788 punktów)
>ten blok mieszkalny wybudowano w Moskwie
>mam pomysł jak sprawić by nowo budowany obracał sie wokół osi
>czy to byłoby racjonalne? (przyjmując koszty większe o 13% i brak piwnicy)
W Moskwie tak.

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
26-01-2023 16:58 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>ten blok mieszkalny wybudowano w Moskwie
>>mam pomysł jak sprawić by nowo budowany obracał sie wokół osi
>>czy to byłoby racjonalne? (przyjmując koszty większe o 13% i brak piwnicy)
>W Moskwie tak.
Twoja odpowiedź jest inna od tego co głosisz; (Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
Duchu Prawdy, nie jesteś racjonalistą
pytanie nie dotyczy,
26-01-2023 17:07 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14788 punktów)
>>>ten blok mieszkalny wybudowano w Moskwie
>>>mam pomysł jak sprawić by nowo budowany obracał sie wokół osi
>>>czy to byłoby racjonalne? (przyjmując koszty większe o 13% i brak piwnicy)
>>W Moskwie tak.
>Twoja odpowiedź jest inna od tego co głosisz; (Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
Jesteś debilem (debilką?) czy trollujesz?


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
26-01-2023 17:10 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>Jesteś debilem (debilką?) ?
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
26-01-2023 18:18 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14788 punktów)
>>Jesteś debilem (debilką?) ?
> (Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
Co ma stopka do tego, że debile są na świecie?


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
27-01-2023 05:21 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>Jesteś debilem (debilką?) ?
>> (Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
>Co ma stopka do tego, że debile są na świecie?
racjonalni debile to przyszłość (i znamienita przeszłość)
maurice_ (747 punktów)

>czy to byłoby racjonalne? (przyjmując koszty większe o 13% i brak piwnicy)

Większe koszty (nie tylko budowy, ale i energii niezbędnej codziennego funkcjonowania) i brak piwnicy. Po co komu taki obrotowiec?
26-01-2023 17:37 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>czy to byłoby racjonalne? (przyjmując koszty większe o 13% i brak piwnicy)
>Większe koszty (nie tylko budowy, ale i energii niezbędnej codziennego funkcjonowania) i brak piwnicy. Po co komu taki obrotowiec?
obrotowiec, stworzyłeś nowe słowo
koszty energi porównywalne, nawet mniejsze
plusem zmieniajace sie widoki za okna, jak na statku
26-01-2023 17:51 
 Ocena 1 na 1
maurice_ (747 punktów)

>koszty energi porównywalne, nawet mniejsze
>plusem zmieniajace sie widoki za okna, jak na statku

Technologia pozwalająca na budowę obrotowca jest świeżej daty i nie należy do tanich. Nie wyobrażam sobie, aby była rentowna w przypadku starego bloku z wielkiej płyty. To raczej ciekawostka dobra dla wieżowców w Dubaju.
27-01-2023 05:14 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>koszty energi porównywalne, nawet mniejsze
>>plusem zmieniajace sie widoki za okna, jak na statku
>Technologia pozwalająca na budowę obrotowca jest świeżej daty
widziałeś obrotowca w kształcie koła? tak jak na zdjęciu?

>i nie należy do tanich.
ta wymyslona przezemnie jest tania (jestem racjonalistą!)

>Nie wyobrażam sobie, aby była rentowna w przypadku starego bloku z wielkiej płyty.
nowy blok i nie z wielkiej płyty

>To raczej ciekawostka dobra dla wieżowców w Dubaju.
ten jest dla racjonalistów chcacych w mieszkaniu płynąć przez zycie
27-01-2023 13:46 
 Ocena 1 na 1
haish (2905 punktów)
>>>koszty energi porównywalne, nawet mniejsze
>>>plusem zmieniajace sie widoki za okna, jak na statku
>>Technologia pozwalająca na budowę obrotowca jest świeżej daty
>widziałeś obrotowca w kształcie koła? tak jak na zdjęciu?
>>i nie należy do tanich.
>ta wymyslona przezemnie jest tania (jestem racjonalistą!)
>>Nie wyobrażam sobie, aby była rentowna w przypadku starego bloku z wielkiej płyty.
>nowy blok i nie z wielkiej płyty
>>To raczej ciekawostka dobra dla wieżowców w Dubaju.
>ten jest dla racjonalistów chcacych w mieszkaniu płynąć przez zycie

Na taki sposób na życie na pewno znaleźliby się chętni, ważne jednak jest to z jaką prędkością kręciłaby się ta karuzela, widok za oknem to jedna sprawa, a intensywność docierającego światła słonecznego z uwzględnieniem pór roku to sprawa inna.
Ale tak swoją drogą przypomina to trochę panoptikon, - to takie analogowe oko 'wielkiego brata' opracowane na potrzeby dozoru penitencjarnego.
27-01-2023 14:37 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>>>>plusem zmieniajace sie widoki za okna, jak na statku
>>ten jest dla racjonalistów chcacych w mieszkaniu płynąć przez zycie
>Na taki sposób na życie na pewno znaleźliby się chętni, ważne jednak jest to z jaką prędkością kręciłaby się ta karuzela,
predkość i kierunek ustalona w drodze potrzeby, może się obracac za słońcem, przeciw, wolniej (też stać) i szybciej (max 15km/h)

> intensywność docierającego światła słonecznego z uwzględnieniem pór roku to sprawa inna.
słońce sprawą podstawową, latem mamy go za dużo, zima za mało, dlatego obrót
DyktaFon (9281 punktów)
>>>>>plusem zmieniajace sie widoki za okna, jak na statku
>>>ten jest dla racjonalistów chcacych w mieszkaniu płynąć przez zycie
>>Na taki sposób na życie na pewno znaleźliby się chętni, ważne jednak jest to z jaką prędkością kręciłaby się ta karuzela,
>predkość i kierunek ustalona w drodze potrzeby, może się obracac za słońcem, przeciw, wolniej (też stać) i szybciej (max 15km/h)
>> intensywność docierającego światła słonecznego z uwzględnieniem pór roku to sprawa inna.
>słońce sprawą podstawową, latem mamy go za dużo, zima za mało, dlatego obrót

Idzie ocieplenie klimatu, więc będzie w sam raz... Tylko niektórzy nie lubią słońca i dlatego protestują. Ciekawe, jakby zapytać mieszkańców Syberii czy bardzo im przeszkadza to ocieplenie (nie mylić z ocipieniem!).
27-01-2023 15:20 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>>>plusem zmieniajace sie widoki za okna, jak na statku, chcacych w mieszkaniu płynąć przez zycie Predkość i kierunek ustalona w drodze potrzeby, może się obracac za słońcem, przeciw, wolniej (też stać) i szybciej (max 15km/h)
>>słońce sprawą podstawową, latem mamy go za dużo, zima za mało, dlatego obrót
>Idzie ocieplenie klimatu, więc będzie w sam raz...
jest sterowany, można zaprogramować, latem będzie się odwracał od słońca, zima odwrotnie
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>mam pomysł jak sprawić by nowo budowany obracał sie wokół osi
>czy to byłoby racjonalne? (przyjmując koszty większe o 13% i brak piwnicy)
Racjonalność zależy od tego jak ma się pomysł do celów, które sobie wytyczamy.

A że chcemy wszystkiego próbować: i nowych technologii, i alternatywnych siedlisk, to jest racjonalny.

Oby tylko obyło się bez takiej choroby:


cr
30-01-2023 11:37 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>mam pomysł jak sprawić by nowo budowany obracał sie wokół osi
>>czy to byłoby racjonalne? (przyjmując koszty większe o 13% i brak piwnicy)
>Racjonalność zależy od tego jak ma się pomysł do celów, które sobie wytyczamy.
-jedni inwestorzy budują wysoko żeby przejść do potomności, w naszym przypadku dom uzyska jeden stopień swobody (wiecej wolności?), też raczej żeby przejść do potomności
-jest potencjalnie sprawiedliwy, poprzez obrót kazdy zyska taki sam dostep do swiatła, widoków
-poprzez obrót za oknem zmienne widoki
-jesli będzie sie obracał z jednostajną prędkością, w budynku nie bedzie czuć ruchu

>A że chcemy wszystkiego próbować: i nowych technologii, i alternatywnych siedlisk, to jest racjonalny.
to raczej w stylu ulubieńca Konopki, bankiera z Wrocławia, który wybudował budynek w formie penisa z przyległościami

>Oby tylko obyło się bez takiej choroby:
>
w budynkach wysokich np 300m, a smukłych, na wysokich pietrach, podczas wiatru odchodzi od pionu o 2m, tam maja ww chorobę
tu, jesli będzie sie obracał z jednostajną prędkością, w budynku nie bedzie czuć ruchu, to świat za oknem będzie wirował
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>A że chcemy wszystkiego próbować: i nowych technologii, i alternatywnych siedlisk, to jest racjonalny.
>to raczej w stylu ulubieńca Konopki, bankiera z Wrocławia, który wybudował budynek w formie penisa z przyległościami
Nieważne kto, jeśli jest amator, dzieło ma sens.

>świat za oknem będzie wirował
Mnie się to nawet widzi, np. teraz nie widuję tęczy, bo jakoś częściej wiem o tej, która poowstaje na wschodnim niebie.

cr
30-01-2023 12:42 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>A że chcemy wszystkiego próbować: i nowych technologii, i alternatywnych siedlisk, to jest racjonalny.
>>to raczej w stylu ulubieńca Konopki, bankiera z Wrocławia, który wybudował budynek w formie penisa z przyległościami
>Nieważne kto, jeśli jest amator, dzieło ma sens.
to znajdź amatora, podzielimy się zyskiem 50/50

>>świat za oknem będzie wirował
>Mnie się to nawet widzi, np. teraz nie widuję tęczy, bo jakoś częściej wiem o tej, która poowstaje na wschodnim niebie.
to raczej ma płynąć jak statek transoceaniczny a nie jak motorówka
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Nieważne kto, jeśli jest amator, dzieło ma sens.
>to znajdź amatora
Założyłeś, że jestem amatorką takich poleceń?

cr
31-01-2023 02:49 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>Nieważne kto, jeśli jest amator, dzieło ma sens.
>>to znajdź amatora
>Założyłeś, że jestem amatorką takich poleceń?
ze jesteś amatorka pieniędzy , ale skoro nie, to będę musiał sam je podnosić z ulicy
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>>Nieważne kto, jeśli jest amator, dzieło ma sens.
>>>to znajdź amatora
>>Założyłeś, że jestem amatorką takich poleceń?
>ze jesteś amatorka pieniędzy
Ale zaproponowałeś mi robotę.

>będę musiał sam je podnosić z ulicy
Opatentuj to swoje unikalne rozwiązanie.


cr
31-01-2023 11:45 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>>Nieważne kto, jeśli jest amator, dzieło ma sens.
>>>>to znajdź amatora
>>>Założyłeś, że jestem amatorką takich poleceń?
>>ze jesteś amatorka pieniędzy
>Ale zaproponowałeś mi robotę.
to nie robota, a zbieranie poziomek
i to Ty, dawałabyś mi robotę

>>będę musiał sam je podnosić z ulicy
>Opatentuj to swoje unikalne rozwiązanie.
najwiekszym wyzwaniem jest znaleźć amatora

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>>>>Nieważne kto, jeśli jest amator, dzieło ma sens.
>>>>>to znajdź amatora
>>>>Założyłeś, że jestem amatorką takich poleceń?
>>>ze jesteś amatorka pieniędzy
>>Ale zaproponowałeś mi robotę.
>to nie robota, a zbieranie poziomek
Piszesz trybem rozkazującym "znajdź".

>>>będę musiał sam je podnosić z ulicy
>>Opatentuj to swoje unikalne rozwiązanie.
>najwiekszym wyzwaniem jest znaleźć amatora
Jak się taki znajdzie, to sam opatentuje.


cr
31-01-2023 18:42 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>>>>Nieważne kto, jeśli jest amator, dzieło ma sens.
>>>>>>to znajdź amatora
>>>>>Założyłeś, że jestem amatorką takich poleceń?
>>>>ze jesteś amatorka pieniędzy
>>>Ale zaproponowałeś mi robotę.
>>to nie robota, a zbieranie poziomek
>Piszesz trybem rozkazującym "znajdź".
idę na poziomki, chodźmy razem
poziomek może nie być
ale podróż może być ciekawa

>>>>będę musiał sam je podnosić z ulicy
>>>Opatentuj to swoje unikalne rozwiązanie.
>>najwiekszym wyzwaniem jest znaleźć amatora
>Jak się taki znajdzie, to sam opatentuje.
idei nie można opatetowac, trzeba w Urzedzie Pat ujawnić, zobrazować, by znawca mógł to zrealizować. Wiem jak zbudować obrotowca
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>>>>>>Nieważne kto, jeśli jest amator, dzieło ma sens.
>>>>>>>to znajdź amatora
>>>>>>Założyłeś, że jestem amatorką takich poleceń?
>>>>>ze jesteś amatorka pieniędzy
>>>>Ale zaproponowałeś mi robotę.
>>>to nie robota, a zbieranie poziomek
>>Piszesz trybem rozkazującym "znajdź".
>idę na poziomki, chodźmy razem
>poziomek może nie być
>ale podróż może być ciekawa
Na fR jesteśmy na tych poziomkach. I bywa ciekawie.

>>>>>będę musiał sam je podnosić z ulicy
>>>>Opatentuj to swoje unikalne rozwiązanie.
>>>najwiekszym wyzwaniem jest znaleźć amatora
>>Jak się taki znajdzie, to sam opatentuje.
>idei nie można opatetowac, trzeba w Urzedzie Pat ujawnić, zobrazować, by znawca mógł to zrealizować. Wiem jak zbudować obrotowca
To im narysuj jak.


cr
01-02-2023 10:42 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>>idę na poziomki, chodźmy razem
>>poziomek może nie być
>>ale podróż może być ciekawa
>Na fR jesteśmy na tych poziomkach. I bywa ciekawie.
może ktoś z racjonalistów przeczyta i podejdzie racjonalnie do tematu, znajdzie amatora, dzięki czemu zarobi 1mln

>>>>>Opatentuj to swoje unikalne rozwiązanie.
>>>>najwiekszym wyzwaniem jest znaleźć amatora
współcześnie jest ogrom pomysłów na swiecie, problemem jest sprzedaż
kiedys byl program w TV, mam pomysł? czy jakos tak, ciekawe czy jeszcze istnieje, bym wystąpił
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>idę na poziomki, chodźmy razem
>>>poziomek może nie być
>>>ale podróż może być ciekawa
>>Na fR jesteśmy na tych poziomkach. I bywa ciekawie.
>może ktoś z racjonalistów przeczyta i podejdzie racjonalnie do tematu, znajdzie amatora, dzięki czemu zarobi 1mln
No właśnie.

>>>>>>Opatentuj to swoje unikalne rozwiązanie.
>>>>>najwiekszym wyzwaniem jest znaleźć amatora
>współcześnie jest ogrom pomysłów na swiecie, problemem jest sprzedaż
>kiedys byl program w TV, mam pomysł? czy jakos tak, ciekawe czy jeszcze istnieje, bym wystąpił
A nie masz wrażenia, że takie ujawnianie, a właściwie nagłaśnianie pomysłów zrobieniu na nich interesu nie służy?

Widzę, że na stacji Biznes 24 chodzi cykliczny program "Biznesmania", który opisany jest jako "program o start-upach przeznaczony dla ich twórców, młodych przedsiębiorców i inżynierów, a także osób poszukujących okazji inwestycyjnych na rynku prywatnym"; nigdy go nie oglądałam, a najbliższe wydania są jutro o 5:00 i o 14:00, to nad ranem to pewnie powtórka.


cr
01-02-2023 15:01 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>>>>>>>Opatentuj to swoje unikalne rozwiązanie.
>>>>>>najwiekszym wyzwaniem jest znaleźć amatora
>>współcześnie jest ogrom pomysłów na swiecie, problemem jest sprzedaż
>>kiedys byl program w TV, mam pomysł? czy jakos tak, ciekawe czy jeszcze istnieje, bym wystąpił
>A nie masz wrażenia, że takie ujawnianie, a właściwie nagłaśnianie pomysłów zrobieniu na nich interesu nie służy?
nie dotyczy
my, czytający po polsku, jesteśmy libkami niedorozwojkami, łykamy tylko kamyczki kolorowe usażyda

>Widzę, że na stacji Biznes 24 chodzi cykliczny program "Biznesmania", który opisany jest jako "program o start-upach przeznaczony dla ich twórców, młodych przedsiębiorców i inżynierów, a także osób poszukujących okazji inwestycyjnych na rynku prywatnym"; nigdy go nie oglądałam, a najbliższe wydania są jutro o 5:00 i o 14:00, to nad ranem to pewnie powtórka.
dzieki za informacje
nie mam telewizji, może przez internet coś zobaczę
wpierw zlecę wizualizacje, dam Tobie do oceny
02-02-2023 11:25 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>wpierw zlecę wizualizacje, dam Tobie do oceny
wizualizacja może by była piękna, ale weź taki ogromny blok wpraw w ruch, ile to trzeba koni, albo zatrzymaj
dlatego na początek obrotowiec powinienen być lekki (np parterowy, wykonany z drzewa dla ośrodka wypoczynkowego)
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>dlatego na początek obrotowiec powinienen być lekki (np parterowy, wykonany z drzewa dla ośrodka wypoczynkowego)
Obrotowa dacza?

cr
02-02-2023 14:34 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>dlatego na początek obrotowiec powinienen być lekki (np parterowy, wykonany z drzewa dla ośrodka wypoczynkowego)
>Obrotowa dacza?
to jest obrotowa dacza www.youtube.com/watch?v=wECSFNPapF8
tez mogę Ci taka wybudować, tylko dużo lepszą i dużo tańszą i pierwszą na swiecie
uzyskasz jeden stopien swobody a wiec zostaniesz racjonalistką (bez chętnie)
02-02-2023 15:06 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)

>tez mogę Ci taka wybudować, tylko dużo lepszą i dużo tańszą i pierwszą na swiecie
>

Najprościej to posadzić blisko siebie drzewa na okręgu np. o średnicy 20 m.
Jak drzewa będą rosły to formujemy ściany, okna i dach.
Topole szybko rosną, po dziesięciu latach mamy "dom w stanie surowym".
02-02-2023 15:16 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>tez mogę Ci taka wybudować, tylko dużo lepszą i dużo tańszą i pierwszą na swiecie
>>
>Najprościej to posadzić blisko siebie drzewa na okręgu np. o średnicy 20 m.
>Jak drzewa będą rosły to formujemy ściany, okna i dach.
>Topole szybko rosną, po dziesięciu latach mamy "dom w stanie surowym".
mam na fR bibliotekę obrazków i w niej


też

Thoter (6650 punktów)

>mam na fR bibliotekę obrazków i w niej

>

Za kilka lat do za wejście do unijnego lasu będziesz musiał płacić.

tvrepublik(*)byly-polskie-wideo,144594.html

"Unia Europejska chce zawłaszczyć polskie lasy. Na Niezależna.pl napisano, że we wtorek została wydana pozytywna opinia o zmianie traktatów, które przeniosą leśnictwo z kompetencji krajowych do unijnych. Muszą się zgodzić wszystkie kraje członkowskie. Czy to oznacza odebranie nam naszych lasów? "Każda uchwała KE czy też decyzja PE, zmiany traktatów, sprawiają, że polskie lasy nie będą polskie. Przecież tu chodzi też o tożsamość... To jest 1/3 naszego terytorium. Jeśli oddamy to w ręce biurokratów w Brukseli, to skończy się to fatalnie. Na chwilę obecną, jako Lasy Państwowe, jako Polska sprzeciwiamy się temu pomysłowi. To zagrożenie dla lasów w całej UE"

www.money.(*)-o-lasy-6861111037287104a.html

Partia Piraci zamierza anulować prawo VETA w UE. Ich przywódca w Parlamencie Europejskim, Mikuláą Peksa, oznajmił: "Od dawna Piraci stoją na stanowisku, że obecne prawo weta pozwala jedynie pojedynczym oligarchom zasiadającym w radzie państw członkowskich szantażować całą społeczność i tym samym żądać łapówki. Uchylenie jest jedynym rozsądnym rozwiązaniem, aby przywrócić władzę ludziom !

UE przejmie lasy i zlikwiduje prawo weta.
Po tym jak zachowują się partie: Zieloni i Piraci widać, że mają tego samego właściciela.
Jest to temat zastępczy mający przysłonić wciągnięcie wasali amerykańskich do finansowania napaści na BRICS.
05-02-2023 12:01 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

> Za kilka lat do za wejście do unijnego lasu będziesz musiał płacić.
>tvrepublik(*)byly-polskie-wideo,144594.html
za panowania libkowego PO był projekt prywatyzowania lasów, za uzyskane pieniądze spłacić Żydów
W USA uchwalili, że mamy im zapłacić (sprawa przycichła, bo jesteśmy dobrym psem usażyda, walczymy na Ukrainie, rozbijamy UE)

>"Unia Europejska chce zawłaszczyć polskie lasy.
mam większe zaufanie do UE niz naszych patoelit
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>to jest obrotowa dacza www.youtube.com/watch?v=wECSFNPapF8
Wygląda o wiele lepiej od większości innych krągłych konstrukcji.
Tylko ciekawe czy jest budynkiem wedle naszego prawa budowlanego.
Jak nie, to można takie coś legalnie zainstalować bez zezwolenia.

cr
03-02-2023 18:29 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>to jest obrotowa dacza www.youtube.com/watch?v=wECSFNPapF8
>Wygląda o wiele lepiej od większości innych krągłych konstrukcji.
nie znasz się, ja lubie krągłe

>Tylko ciekawe czy jest budynkiem wedle naszego prawa budowlanego.
ma fundament, jest trwale związany z gruntem, więc raczej jest

jak nie chodzisz na poziomki, to gdzie Cię nosi
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Widzę, że na stacji Biznes 24 chodzi cykliczny program "Biznesmania", który opisany jest jako "program o start-upach przeznaczony dla ich twórców, młodych przedsiębiorców i inżynierów, a także osób poszukujących okazji inwestycyjnych na rynku prywatnym"; nigdy go nie oglądałam, a najbliższe wydania są jutro o 5:00 i o 14:00, to nad ranem to pewnie powtórka.
>dzieki za informacje
>nie mam telewizji
OK, ale sam napisałeś "kiedys byl program w TV, mam pomysł? czy jakos tak, ciekawe czy jeszcze istnieje, bym wystąpił".

cr
02-02-2023 14:25 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>wpierw zlecę wizualizacje, dam Tobie do oceny
znalazłem youtube.com/shorts/1OeMJS4sKuo?feature=share

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365