 |
Przegląd wątków w dziale ABC Racjonalisty
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 23 (przedawniony) | | 26-02-2023 | okragly | pytanie na niedziele |
wszyscy jesteśmy mądrzy, więc zapytam -kiedy się skończy wojna na Ukrainie? (z dokładnością do 6 m-cy) -czy zmieni się jej terytorium? jak? -my, jako poddani patoelit znad Wisły, stracimy czy zyskamy?
kto z nas jest jasnowidzem racjonalnym? dostanie nagrodę | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 15 (przedawniony) | | 22-02-2023 | okragly | mieć kobietę |
w raju nie było własności, w tym kobiet (nie było małżeństw) własność to nasz, (patriarchalnych patoelit) pomysł
męski umysl jest narcystyczny, indywidualistyczny, nie może się obejść bez hierarchii, własności, dzieli zamiast łączyć, dlatego tyle cierpienia, męski umysł nie może być bogiem, uniemożliwia powstanie raju. nasz bóg uniemożliwia powstanie raju
zrzućmy maski, niech zostanie sama biologia, tak było w raju. Lepiej chodzic na pasku biologii niż cudzych (patriarchalnych patoelit) pomysłów na życie. Nasza zwierzęca natura dobra strona człowieczeństwa. Powinniśmy z natury (źródła) budować naszą kulturę, wyzbyc się najbardziej szkodliwych memów by zastąpić je wlasnymi, dla nas (jako wspólnota) korzystnymi
| Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 48 (przedawniony) | | 21-02-2023 | chętnie racjonalistka | Logika do Konstytucji! |
. Konstytucyjnymi gwarancjami objęte są rozmaite wobec nas prawa, z taką oczywistością jak wolność osobista na czele, przemilczano jednak inną powszechnie uznawaną wartość, mianowicie prawo, by postanowienia wobec nas nie naruszały logiki.
A gdyby takie prawo zawarto w Konstytucji, byłoby się na co - w razie uznanego za krzywdzący nas absurdu - powołać.
Zgoda, że taka gwarancja jest obywatelom potrzebna, czy nie? . | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 9 (przedawniony) | | 10-02-2023 | okragly | pożyteczna wojna |
u owadów społecznych (mrówki, pszczoły) na ryzykowne ekspedycje ida najstarsze, tak i u nas, wojna dziadków, 50+. Babć nie dotyczy, sa do wychowywania wnuków
-nie ma znaczenia czy biją się 20 latkowie czy 60, wynik będzie taki sam (jeśli po obu stronach same dziadki) -jak zginie dziadek, nie ma straty (jak stare auto), uwolni miejsce dla mlodych, prężnych, ambitnych, nowoczesnych -wyginią patoelity, czym kto ważniejszy tym bardziej na czele, daje przykład
owady nie są głupie zysków jest więcej | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 0 (przedawniony) | | 09-02-2023 | romaro | Czy jest sposób by napisy czytała AI? |
Pożyteczne narzędzie, translator, który po odpowiednim skonfigurowaniu pomoże zrozumieć nie tylko słowo pisane, ale i audycje dźwiękowe w innych językach. Wystarczy pobrać dodatek dla przeglądarki, a niemal każdy obcojęzyczny film będziecie wstanie rozumieć. Language Reactor doda tłumaczenie maszynowe w Twoim języku i przeczyta tekst za pomocą syntezatora mowy o realistycznym głosie (już wkrótce). www.langua(*)/catalogue/youtube#language=enPrzykład ustawienia napisów Youtube z pomocą Reactora  |
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 39 (przedawniony) | | 05-02-2023 | okragly | pytanie do racjonalistki i racjonalistów |
ten blok mieszkalny wybudowano w Moskwie  mam pomysł jak sprawić by nowo budowany obracał sie wokół osi czy to byłoby racjonalne? (przyjmując koszty większe o 13% i brak piwnicy) | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 0 (przedawniony) | | 03-02-2023 | Pawelek19641964 | Proszę o pomoc |
Postawa wyraża więcej niż tysiąc słów 🙏 Dołóż swoją złotówkę jeśli chcesz pomóc 🥺 Dzień dobry jestem Paweł mam 10 lat i od urodzenia choruję ,mam dziecięce porażenie mózgowe z powodu niedokrwienia.Zmagam się również z choroba genetyczną rybiej łuski z mutacja STSdel zlokalizowana na chromosomie X. 14grudnia 2022r odbyła się moja operacja na ścięgna Achillesa teraz czeka mnie długa rehabilitacja będę uczyć się na nowo chodzić,jestem też po operacji prawego ucha gdzie czeka mnie kolejny zabieg ponieważ nie mam błony bębenkowej.Jednak najgorszym problemem są torbiele pajęczynówki które mam w głowie i które rosną . Bardzo proszę o wsparcie dobrych ludzi ❤️ zrzutka.pl/rzgd8y |
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 0 (przedawniony) | | 26-01-2023 | Pawelek19641964 | Proszę o pomoc nie omijaj proszę |
Postawa wyraża więcej niż tysiąc słów 🙏 Dołóż swoją złotówkę jeśli chcesz pomóc 🥺 Dzień dobry jestem Paweł mam 10 lat i od urodzenia choruję ,mam dziecięce porażenie mózgowe z powodu niedokrwienia.Zmagam się również z choroba genetyczną rybiej łuski z mutacja STSdel zlokalizowana na chromosomie X. 14grudnia 2022r odbyła się moja operacja na ścięgna Achillesa teraz czeka mnie długa rehabilitacja będę uczyć się na nowo chodzić,jestem też po operacji prawego ucha gdzie czeka mnie kolejny zabieg ponieważ nie mam błony bębenkowej.Jednak najgorszym problemem są torbiele pajęczynówki które mam w głowie i które rosną . Bardzo proszę o wsparcie dobrych ludzi ❤️ zrzutka.pl/rzgd8y |
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 15 (przedawniony) | | 16-01-2023 | okragly | liberalizm bogiem głupich |
liberalizm bogiem głupich, jak katolicyzm liberalizm i jego hasło- indywidualizm, wolnośc, własność- to napis na bramie dla słowiańskich niewolników, podczas 2 wś było w obozach pracy PRACA UCZYNI CIĘ WOLNYM pracujących dla Niemiec Pracujemy (walczymy) dla usazyda, naszych patoelit i innych kulczyków i sie cieszymy jak mądry (czym kto bardziej wyksztalcony tym wiekszy liberał), że mamy wolność, indywidualizm, własność
w USA, kraju o najwiekszym zageszczeniu libkow niedorozwojkow, na dużą skalę rezygnują z pracy, w ubiegłym roku 50 milionów, zrezygnowali z wejścia do bramy z napisem PRACA UCZYNI CIĘ WOLNYM
amerykańskie libki niedorozwojki nie chcą dłużej tolerować ubogich płac i warunków pracy. Pandemia dała im wiele czasu na refleksję i przewartościowanie priorytetów w obszarach pracy i życie osobiste.
czy być niewolnikami i nie mieć nic, czy być wolnym nędzarzem i mieć czas dla siebie i nie tuczyć właścicieli niewolników, oto jest pytanie dla ABC racjonalisty | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 1 (przedawniony) | | 12-01-2023 | Pawelek19641964 | Witaj proszę o pomoc |
Szczęść Boże i dzień dobry Mam na imię Paweł mam 26 lat jestem w bardzo ciężkiej sytuacji, Świąt nie miałem, ale proszę bardzo o pomoc na jedzenie i środki czystości lub prosił bym o paczkę żywnościową ♥️ niemam chwilowo pracy, szukam pracy , mieszkam na wsi , ciężko jest tu coś zarobić, bardzo was proszę o każdy grosz, żebym mógł kupić sobie coś do jedzenia, 6 km od mojej wsi jest market, jest tam w miarę tanio, bardzo był bym wdzięczny kochani za pomoc, dobro wróci Jeśli nie możesz pomóc proszę udostępnij Bóg jest sprawiedliwy i dobro napewno wróci www.pomagam.pl/3wchwc lub nr konta 41160014621822001520148727 | Zobacz wypowiedzi..
Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] Pokaż nowsze wątki Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów
|
 |