Racjonalista - Strona głównaDo treści
 Przegląd wątków w dziale ABC Racjonalisty

« Wróć do działów Forum
Pokaż starsze wątki  /  Pokaż nowsze wątki

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
14-02-2022ArminiusŻydzi kradli i rabowali tak samo jak inni
Dwa miesiące po powstaniu Izraela, jego pierwszy premier Dawid Ben Gurion w reakcji na wieść o tym, iż żołnierze żydowscy rabują palestyńskie domy i wynoszą z nich perskie dywany - stwierdził: "większość Żydów to złodzieje". www.racjonalista.pl/forum.php/s,871793.
Warto bezwzględnie o tym pamiętać. Albowiem ze strony żydowskiej bardzo często prócz oskarżeń o mordy na Żydach - wysuwane pod adresem strony polskiej czy ogólnie chrześcijańskiej padają także oskarżenia o rabunek ich mienia. Jednakże jak widać na zaprezentowanym przykładzie, Żydzi - uważający się za kulturowo wyższych od otaczających ich chrześcijan (zdublowana talmudyczno - starotestamentowa etyka - mająca swoje źródła w koncepcie Żydów jako narodu wybranego prze jedynego boga) w identycznych warunkach zachowywali się...identycznie. Gdy więc znów się pojawią i zażądają od Polski zwrotu zagrabionego mienia, należy im odpowiedzieć podobnym żądaniem, naprzód zwróćcie co zagrabione Palestyńczykom.

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
14-02-2022ArminiusŻydzi kradli i rabowali tak samo jak inni
Dwa miesiące po powstaniu Izraela, jego pierwszy premier Dawid Ben Gurion w reakcji na wieść o tym, iż żołnierze żydowscy rabują palestyńskie domy i wynoszą z nich perskie dywany - stwierdził: "większość Żydów to złodzieje". www.racjonalista.pl/forum.php/s,871793.
Warto bezwzględnie o tym pamiętać. Albowiem ze strony żydowskiej bardzo często prócz oskarżeń o mordy na Żydach - wysuwane pod adresem strony polskiej czy ogólnie chrześcijańskiej padają także oskarżenia o rabunek ich mienia. Jednakże jak widać na zaprezentowanym przykładzie, Żydzi - uważający się za kulturowo wyższych od otaczających ich chrześcijan (zdublowana talmudyczno - starotestamentowa etyka - mająca swoje źródła w koncepcie Żydów jako narodu wybranego prze jedynego boga) w identycznych warunkach zachowywali się...identycznie. Gdy więc znów się pojawią i zażądają od Polski zwrotu zagrabionego mienia, należy im odpowiedzieć podobnym żądaniem, naprzód zwróćcie co zagrabione Palestyńczykom.

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
14-02-2022ArminiusŻydzi kradli i rabowali tak samo jak inni
Dwa miesiące po powstaniu Izraela, jego pierwszy premier Dawid Ben Gurion w reakcji na wieść o tym, iż żołnierze żydowscy rabują palestyńskie domy i wynoszą z nich perskie dywany - stwierdził: "większość Żydów to złodzieje". www.racjonalista.pl/forum.php/s,871793.
Warto bezwzględnie o tym pamiętać. Albowiem ze strony żydowskiej bardzo często prócz oskarżeń o mordy na Żydach - wysuwane pod adresem strony polskiej czy ogólnie chrześcijańskiej padają także oskarżenia o rabunek ich mienia. Jednakże jak widać na zaprezentowanym przykładzie, Żydzi - uważający się za kulturowo wyższych od otaczających ich chrześcijan (zdublowana talmudyczno - starotestamentowa etyka - mająca swoje źródła w koncepcie Żydów jako narodu wybranego prze jedynego boga) w identycznych warunkach zachowywali się...identycznie. Gdy więc znów się pojawią i zażądają od Polski zwrotu zagrabionego mienia, należy im odpowiedzieć podobnym żądaniem, naprzód zwróćcie co zagrabione Palestyńczykom.

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony)
14-02-2022ArminiusCzy test PCR to blaga?
Co sądzić o poniższym doniesieniu? Czy rzeczywiście faktem jest, iż osławiony test PCR nie był/jest w stanie odróżnić zarazków grypy od zarazków Covid?
Zainteresownaych problemem - odsyłam do podlinkowanego materiału.


"CDC przyznaje, że pandemia Covid była wynikiem niewłaściwego testu
Po cichu, bez zainteresowania mediów, Centers for Disease Control and Prevention (CDC) wycofało technologię PCR jako oficjalny test do wykrywania i identyfikacji SARS-CoV-2.

„Po 31 grudnia 2021 roku CDC wycofa wniosek do U.S. Food and Drug Administration (FDA) o tymczasowe zezwolenie (EUA) na stosowanie panelu diagnostycznego CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) Real-Time RT-PCR Diagnostic Panel, czyli testu wprowadzonego po raz pierwszy w lutym 2020 roku do wykrywania wyłącznie SARS-CoV-2.”

www.cdc.go(*)-PCR_SARS-CoV-2_Testing_1.html

CDC przyznaje, że test PCR nie jest w stanie odróżnić SARS-CoV-2 od wirusów grypy. Kilka miesięcy temu informowałem o podjęciu tej decyzji przez „władze sanitarne”, które jednak wstrzymywały się z jej wdrożeniem do końca 2021 roku. Fałszywy test był im potrzebny do podtrzymania strachu, aby uzyskać jak najwięcej szczepień, a tym samym jak największe zyski.

To niezwykłe, że wycofanie testu przez CDC nie spotkało się z żadną uwagą ze strony mediów czy polityków.

Dr Kary Mullis, laureat Nagrody Nobla i wynalazca procesu PCR powiedział kilka lat temu, że „PCR jest procesem...
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
14-02-2022ArminiusŻydzi kradli i rabowali tak samo jak inni
Dwa miesiące po powstaniu Izraela, jego pierwszy premier Dawid Ben Gurion w reakcji na wieść o tym, iż żołnierze żydowscy rabują palestyńskie domy i wynoszą z nich perskie dywany - stwierdził: "większość Żydów to złodzieje". www.racjonalista.pl/forum.php/s,871793.
Warto bezwzględnie o tym pamiętać. Albowiem ze strony żydowskiej bardzo często prócz oskarżeń o mordy na Żydach - wysuwane pod adresem strony polskiej czy ogólnie chrześcijańskiej padają także oskarżenia o rabunek ich mienia. Jednakże jak widać na zaprezentowanym przykładzie, Żydzi - uważający się za kulturowo wyższych od otaczających ich chrześcijan (zdublowana talmudyczno - starotestamentowa etyka - mająca swoje źródła w koncepcie Żydów jako narodu wybranego prze jedynego boga) w identycznych warunkach zachowywali się...identycznie. Gdy więc znów się pojawią i zażądają od Polski zwrotu zagrabionego mienia, należy im odpowiedzieć podobnym żądaniem, naprzód zwróćcie co zagrabione Palestyńczykom.

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
14-02-2022ArminiusŻydzi kradli i rabowali tak samo jak inni
Dwa miesiące po powstaniu Izraela, jego pierwszy premier Dawid Ben Gurion w reakcji na wieść o tym, iż żołnierze żydowscy rabują palestyńskie domy i wynoszą z nich perskie dywany - stwierdził: "większość Żydów to złodzieje". www.racjonalista.pl/forum.php/s,871793.
Warto bezwzględnie o tym pamiętać. Albowiem ze strony żydowskiej bardzo często prócz oskarżeń o mordy na Żydach - wysuwane pod adresem strony polskiej czy ogólnie chrześcijańskiej padają także oskarżenia o rabunek ich mienia. Jednakże jak widać na zaprezentowanym przykładzie, Żydzi - uważający się za kulturowo wyższych od otaczających ich chrześcijan (zdublowana talmudyczno - starotestamentowa etyka - mająca swoje źródła w koncepcie Żydów jako narodu wybranego prze jedynego boga) w identycznych warunkach zachowywali się...identycznie. Gdy więc znów się pojawią i zażądają od Polski zwrotu zagrabionego mienia, należy im odpowiedzieć podobnym żądaniem, naprzód zwróćcie co zagrabione Palestyńczykom.

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony)
14-02-2022ArminiusAntyigrzyska olimpijskie w Pekinie
Igrzyska olimpijskie w Pekinie, z całym swym absurdalnym reżimem pandemicznym (eliminowanie zawodników z rozgrywek pod pretekstem zarażenia się Covidem; wielokrotne w ciągu dnia testowanie na Covid tak sportowców jak i personelu obsługi imprezy; rywalizacja odbywająca się bez widzów; geszefty jak zaprezentowany umożliwiające sportowcom biorącym doping uczestniczenie w rywalizacji) stały się de facto antyigrzyskami nie mającymi nic wspólnego z ideą sportu w tradycyjnym rozumieniu tego słowa - czyli w ujęciu barona Pierre de Coubertin. Przekształciły się w wielkie capstrzyk propagandowy mający na celu generować chińskie ideolo i transmitować go w szeroki świat. Państwa które hołdują elementarnym zasadom etyki winny jak najszybciej ogłosić ich bojkot i wycofać swoje narodowe drużyny.

"Kamila Valieva can compete again at the Winter Olympics after the Court of Arbitration for Sport (Cas) decided that no provisional suspension should be imposed on the 15-year-old after she failed a drugs test.

Cas said preventing the Russian figure skater from competing would have caused her "irreparable harm".

"The athlete should benefit from the following exceptional circumstances: She is under 16 and a protected person under the World Anti-Doping Agency (Wada) code," added Cas' Matthieu Reeb.

Cas, which is sport's highest court, said "serious issues of untimely notification of the results" of the failed test - which came during the Games and nearly six weeks after she gave the sample - had also..
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
14-02-2022ArminiusCytatów czar - CXXXII. Ben Gurion o żydowskich złodziejach
Dwa miesiące po powstaniu Izraela, jego pierwszy premier Dawid Ben Gurion w reakcji na wieść o tym, iż żołnierze żydowscy rabują palestyńskie domy i wynoszą z nich perskie dywany - stwierdził: "większość Żydów to złodzieje". Uwaga ta - wypowiedziana przez legendarnego ojca założyciela państwa Izrael - w czasach dzisiejszych jest równie - jeżeli nie bardziej - aktualna niż w 1948 roku.
Wielokrotnie przytaczałem przykłady skandalicznych afer i oszustw popełnionych przez wszelkiej maści żydowskich szrajbełe. Wracam do tematu - bo na Netflixie pojawił się i bije rekordy popularności film dokumentalny zatytułowany The tinder Swindler, traktujący o judejskim megageszefciarzu (synu rabina) nazwiskiem Shimon Hayut. Modus operandi tego gagatka polegało - w skrócie - na podszywaniu się pod syna bogatej rodziny żydowskiej z branży handlu diamentami, uwodzeniu kobiet - szczególnie skandynawskich - a następnie "popadaniu w tarapaty finansowe" i proszeniu owych kobiet o wsparcie z solenną obietnica, że po wyjściu z dołka pożyczona kwota zostanie zwrócona z obfitym zyskiem. Po wydojeniu w ten sposób łatwowiernej ofiary ( w niektórych przypadkach były to kwoty 300 - 400 tysięcy USD), szarjbełas porzucał ją i... zarzucał sieć na kolejną Skandynawkę. Geszefciarz wpadł w Grecji w 2019 roku gdy posługiwał się fałszywym paszportem. Został przekazany Izraelowi w ramach pomocy prawnej, gdzie po pięciu miesiącach spędzonych w areszcie....wyszedł z niego. Obecnie przebywa.... na wolności i żyje.... dostatnio...

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 7 (przedawniony)
14-02-2022ArminiusPandemiczny fetysz maski
Maski nie chronią. Ich noszenie jest przeciw skuteczne, szczególnie jeżeli nosi się je niechlujnie - a tak robi zdecydowana większość populacji.
Tezę o skuteczności maseczek sformułowano w oparciu przeprowadzono z pogwałceniem wszelkiej rzetelności naukowej. Zainteresowanych problemem - odsyłam do podlinkowanego materiału.


"Badania kontrolowane pokazują: maski nie chronią, lecz są szkodliwe
„To uderzające, jak bardzo CDC, gromadząc dowody uzasadniające zmienione wytyczne dotyczące masek, starannie unika wspominania o randomizowanych kontrolowanych badaniach” – kontynuował Anderson. „Zwolennicy masek często twierdzą, że nie mamy innego wyjścia, jak polegać na badaniach obserwacyjnych zamiast RCT, ponieważ RCT nie mogą nam powiedzieć, czy maski działają, czy nie. Ale tak naprawdę mają na myśli to, że nie podoba im się to, co pokazują RCT.”

Anderson ocenił 14 badań RCT przeprowadzonych na całym świecie, dotyczących skuteczności masek w ograniczaniu przenoszenia wirusa przez drogi oddechowe. Jedenaście z nich stwierdziło, że maski nie działają w celu zmniejszenia transmisji lub, co gorsza, są szkodliwe i mogą zwiększać ryzyko. Tylko trzy badania sugerują, że maski mogą być nieco przydatne.

„… stwierdzono, że połączenie masek chirurgicznych i higieny rąk było mniej skuteczne niż sama higiena rąk, stwierdzono, że połączenie masek chirurgicznych i higieny rąk było mniej skuteczne niż nic, i stwierdzono, że maski z tkaniny były mniej skuteczne..
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony)
14-02-2022romaropowołanie komisji śledczej ds. podsłuchów
PiS zaskoczone, że opozycja dogadała się z Kukizem. Nerwowe reakcje polityków

To czarny scenariusz dla PiS. Partia rządząca liczyła, że pomysł upadnie. Emisariusze obozu władzy zakulisowo próbowali rozmiękczyć kukizowców. Paweł Kukiz dogaduje się z opozycją. - Nie no, cuda opowiadacie! - mówił nam pod koniec stycznia były marszałek Sejmu Marek Kuchciński. Ale się właśnie dogadali. Wniosek o powołanie komisji śledczej do zbadania podsłuchów w latach 2005-21 został złożony. Jej szefem ma być Paweł Kukiz. Ma w niej zasiadać 5 przedstawicieli PiS i 5 z opozycji.

Komisja ws. Pegasusa. Poseł PiS: Nie będę za nią głosował i przyczyniał się do tego teatru

Próbowaliśmy zdobyć komentarz "na gorąco" rzeczniczki Prawa i Sprawiedliwości. Anita Czerwińska zapowiedziała konferencję. Po czym rzuciła do mikrofonów, że na razie PiS się do tego "nie odnosi". Nie wiadomo, "czy komisja powstanie". Współpraca Kukiza z opozycją jej "nie martwi". - Ta komisja jest niepotrzebna. Nie będę za nią głosował i przyczyniał się do tego teatru - powiedział "Wyborczej" wicepremier Henryk Kowalczyk. Według niego "materia, którą ma się zajmować, jest niejawna, więc będzie służyła tylko do tego, że będą wychodzili członkowie komisji i opowiadali, co tam nie słyszeli".

wyborcza.p(*)a_wyborcza.pl-K.C-B.5-L.1.maly
Zobacz wypowiedzi..

Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] Pokaż nowsze wątki
Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
« Wróć do działów Forum


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)