Racjonalista - Strona głównaDo treści
 Przegląd wątków w dziale ABC Racjonalisty

« Wróć do działów Forum
Pokaż starsze wątki  /  Pokaż nowsze wątki

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 28 (przedawniony)
21-06-2023okraglysiostry i bracia
W raju wszyscy mieliśmy brązowe oczy, po czym z okolic gór Hindukusz (Afganistan), 10 tys. lat temu dotarła do Europy mutacja genu, która odpowiada za niebieski kolor oczu.
My niebieskoocy o jasnej karnacji, mamy jednego, wspólnego przodka, stanowimy jedynie 4% populacji na Ziemi, głównie w Kanadzie, USA i basenie Morza Bałtyckiego, wszyscy mamy wspólną praprababkę. Osoby o niebieskich oczach są postrzegane jako atrakcyjne, mądre, utalentowane i racjonalne, czego jesteśmy dowodem

niebieskoocy wszystkich krajów łączmy sie
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
18-06-2023Ruddev1981TB#!Jeśli zdrajca to powiesić go do góry nogami za jajca!
Jeśli zdrajca to powiesić go do góry nogami za jajca!

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 104 (przedawniony)
29-05-2023pio998Próba tłumaczenia Boga
Witam .
Od jakiegoś czasu denerwuje mnie próba tłumaczenia Boga prze ludzi.Jego ciągła nie obecność , przyglądanie się biernie wszystkiemu z boku. Przyzwoleniem na zło i cierpienie własnych umiłowanych dzieci .I czytam ze to wolny wybór , wszyscy płacimy za Adama i Ewe.
.I ze nasze cierpienie jest częścią naszego życia.
A to co jest nie do wytłumaczenia jest tajemnica wiary.Do tego obłuda i wyrachowanie kościoła. Który sama w sobie zasługuje na potępienie.
Dziś kiedy historia odkrywa tajemnice zarezerwowane kiedyś tylko dla wybranych .Każe mi się zastanowić jak bardzo zostaliśmy oszukani i wykorzystani przez te cale wieki.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 3 (przedawniony)
23-05-2023okraglyczemu
czemu swobodny kajak. w rzece płynie znacznie wolniej niż ona sama?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 5 (przedawniony)
12-05-2023okraglyracjonalne pytanie
kto dłużej będzie zył, Edek na samej wodzie
czy
Jarek na mące i wodzie
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony)
10-05-2023pio998Kazirodztwo-wszyscy jesteśmy spokrewnieni.
Witam was a może was droga rodzino.
I oto jesteśmy w świecie który wierząc religiom powstał z jednego ojca i jednej matki. Ludzie na kłodach rozpłynęli się po świecie .Dryfowali wraz z ruchem płyt tektonicznych .Neo surferzy. Jadąc przez świat nie raz zadawałem sobie to pytanie ,ale jak to możliwe. To jest tak nie dorzeczne jak to ze wszytko na ziemi pochodzi z jednej bakterii.
Jedyne co mi przychodziło na myśl to ze kazirodztwo , zrobiło swoje .I jest faktem nie wszystkie geny można mieszać. Nikomu nie ujmując oczywiście. Próbowałem się zagłębić aby ten galimatias choć trochę zrozumieć .Ale się nie da. Sodoma i Gomora to przedsionek tego co się tutaj stało. I to pod okiem czujnych i trwających w cnocie kapłanów . W świetle dzisiejszej wiedzy z zakresu genetyki pogląd ten wydaje się zasadny. Badania nad dziećmi urodzonymi w związkach krewnych pierwszego stopnia wykazały, że 42% z nich rodzi się poważnymi wadami urodzeniowymi bądź umiera tuż po porodzie, a kolejne 11% zostaje dotkniętych przez łagodne upośledzenie umysłowe. Wiec jak dziś by wyglądało społeczeństwo. Absurd goni kolejny.
Najdziwniejsze jest w tym wszystkim to ze nikt szczególnie nie próbuje tego jakoś opisać na nowo. Będziemy tkwić w absurdzie Darwina aż do naszego końca.
I dziś mam wrażenie ze wracamy do korzeni czyli, ducha zabawy naszych przodków . A nasi wielebni chcą chyba wyjść na prowadzenie . Nawet obrali nowy kierunek uciech cielesnych.
Widać ze Bóg musiał wziąć urlop skoro tak harcują , zupełnie nie martwiąc..
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 46 (przedawniony)
25-04-2023okraglykomuniści potrafią budować pałace kultury
Nie ma wyższej konstrukcji niż Burdż Chalifa w Dubaju, 828 m wysokości Gdy odniesiemy wysokość budowli do wzrostu budowniczych, to nic w porównaniu z kopcami termitów sięgającymi 13 metra!



mali komuniści mierzą 7 mm.
13m ich domu odpowiada 1800 X ich wzrost (bez windy)

dla nas, wzrost 1.70m X 1800 = 3km (tak wysoko powinniśmy budowac by im dorównać)
w Polsce najwyższy budynek Varso w Warszawa ma 230 m, mimo że mamy setki tysięcy profdrinż budownictwa

w raju mieliśmy komunę, długo zyliśmy (termity nawet 50 lat), nic nie robiliśmy
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 21 (przedawniony)
07-04-2023okraglybudzikom śmierć
w raju nie było budzika, dlatego stanowi pogwałcenie praw człowieka, SEN NASZYM PODSTAWOWYM DOBREM, w naturze jest dwufazowy (w raju przebudzaliśmy sie o 2, pogadaliśmy, pośmiali sie i o 3 ponownie zasypialiśmy). To kapitalizm wymaga 8h spania ciurkiem – a potem robi wszystko, byśmy tych 7 h nie przesypiali. Jesteśmy jedynym gatunkiem, który świadomie pozbawia się snu bez zysku.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 9 (przedawniony)
30-03-2023okraglyczłowiek
Człowiek to produkt społeczny I rozwiązanie jego wszystkich problemów jest społeczne.

Oczywiście nasz libków kapłani; profbalcerowicztusk powiedzą, że człowiek jest wg naszego boga, indywidualny, wolny i ma własność (bez tego nie jest człowiekiem)
dlatego np. wszystko ma być prywatne
dlatego my libki, ich wyznawcy, są głupki, niedorozwojki (łatwo udowodnić)
nasz buk LIBERALIZM w 3 osobach-indywidualizm, wolność, własność- jest głupszy od Jezusa, choć mineło 2000 lat, mamy regres (a nazywamy to progres),
czym ważniejszy prof tym głupszy, dlatego jest profesorem (niewolnikiem patoelit)
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
27-03-2023romaroPrywatny DNS
Według najnowszego raportu Global DNS Threat Report 88% organizacji doświadczyło w zeszłym roku co najmniej jednego ataku DNS. Średnio na każdą firmę dochodziło do siedmiu ataków rocznie. Ale jeśli myślicie, że was to nie dotyczy uważacie, że waszym smartfonom tego typu ataki nie grożą, bo nie używacie ich do zadań zawodowych, to popełniacie olbrzymi błąd. W dzisiejszych czasach ludzie używają smartfonów do wszystkich stron internetowych, w tym witryn bankowych. Na całym świecie wyszukiwania mobilne stanowią większą liczbę wyszukiwań niż wyszukiwania na komputerach. Smartfony są zatem preferowanym celem hakerów.
Aby się na tym polu zabezpieczyć przed nimi należy wzmocnić bezpieczeństwo DNS. Korzystanie z prywatnego trybu DNS na smartfonie może być jednym ze sposobów osiągnięcia tego celu. Szyfrowanie wszystkich zapytań DNS pomaga chronić wyszukiwania online przed wścibskimi oczami.
DNS to skrót od "Domain Name Service" i to narzędzie jest sercem naszej sieci internetowej. DNS zapewnia, że nie musisz wpisywać adresu IP, aby dostać się tam, gdzie chcecie. Łatwiej zapamiętać "racjonalista.pl" niż zapamiętać adres taki jak 142.251.16.100 , choć jeden i drugi ciąg znaków zaprowadzi nas w to samo miejsce. Działa to w ten sposób, że przeglądarka wysyła zapytanie do serwerów DNS w celu zażądania adresu IP powiązanego z racjonalista.pl Serwery DNS wyszukują i lokalizują poprawny adres IP ze swoich rekordów na podstawie zapytania DNS otrzymanego z przeglądarki. Jeśli się powiedzie,..

Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] Pokaż nowsze wątki
Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
« Wróć do działów Forum


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)