 |
Przegląd wątków w dziale ABC Racjonalisty
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 0 (przedawniony) | | 23-01-2024 | romaro | HOMO HEYTERUS |
Kto to powiedział? "Dopóki nie założyłem konta na facebooku, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów" Klasyka gatunku. Jest z nią tylko jeden problem: trudno znaleźć dowód na to, że te słowa wypowiedział Stanisław Lem. Masa ludzi zakłada, że wypowiedział je polski pisarz, lecz nie jest w stanie wskazać, gdzie one padły. Podobnie jest z "kundelkami szarleya", w wykonaniu Farmera. On sam nie jest wstanie wskazać, kiedy został tak nazwany. Zacytuje tu klasyczny hejt Farmera, skierowany w stronę CR (pisownia orginalna) Cytat:Mega frajerka cykor i tchórz . No i kogo nazywasz kundelkiem My? Masz zaburzenia psychiczne? Jesteś zwykłym chamem bojącym się napisać wprost. Typowa postawa tchórza. chamem który nazwa innych forumowiczów kundelkami szarleya nie mając odwagi napisać o kim mowa. Tfu. Brakuje odwagi potem to pros kulturalnych ludzi żeby ci redagowali teksty. Powyższy fragment z kwietnia 2021 roku namiętnie powtarzany przez kolejne lata w tym samym pytającym i uwłaczającym tonie, kierowany w stronę CR i w podobnym tonie w stronę każdego kto się temu małemu mściwemu hejterowi naraził. Tutaj próbka tego internetowego toksycznego zakapturzonego łotra. www.racjonalista.pl/forum.php/s,841500#w841680Na tym dogorywającym forum niewiele jest wątków wartościowych. Żałuję, że musicie być świadkami moich pyskówek z hejterem i za to jestem wam winny przeprosiny. Zdaję sobie sprawę jak bardzo musicie być zniesmaczeni. Ja również jestem. Ale nie powinniśmy.. |
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 4 (przedawniony) | | 22-01-2024 | okragly | nie ma dylematu, MIEĆ czy BYĆ |
nie ma dylematu, miec czy byc jeśli coś jest trudne do zdobycia, to jest nam niepotrzebne rzeczy dla nas wartościowe są łatwe do osiągnięcia
| Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 13 (przedawniony) | | 22-01-2024 | romaro | Gdzie są te milony Polaków? |
To pytanie stawia mi farmer.
Odpowiadam Połowa Polaków odpowiada twierdząco na pytanie, czy opozycja powinna dążyć do postawienia przed sądem lub Trybunałem Stanu polityków PiS - wynika z sondażu przeprowadzonego 13 listopada 2023. Jeżeli wierzyć ostatnim sondażom, liczba ta może być wyższa. Na K15P głosowało ponad 12 milionów wyborców. Jeśli wierzyć i teraz wszystkim sondażowniom, dzisiaj ta liczba znacząco wzrosła, więc prawdopodobnie i liczba Polaków chcących widzieć za kratami pisowców zapewne również wzrosła. To jest te kilkanaście milionów, o które farmer pyta. To kilkanaście milionów Polaków - mimo kwiku wszelkiej maści pisowskich farmerów - żąda rozliczenia korupcji, by w przyszłości żaden polityk i pociotek nie czuł się bezkarny.
Wspomnę jeszce o kryształkach, które bierze w obronę Farmer.
W 2021 roku Barbara Kamińska - pracująca wcześniej w kancelarii adwokackiej - dostała nominację sędziowską do Sądu Rejonowego w podwarszawskim Piasecznie. Decyzję o powołaniu jej na to stanowisko podjęła Krajowa Rada Sądownictwa, jednak legalność tego organu była przedmiotem kontrowersji związanych z reformami przeprowadzanymi przez Prawo i Sprawiedliwość. Kamińska objęła stanowisko już po tym, jak przerwana została konstytucyjna kadencja legalnej KRS, a pracę rozpoczęła tzw. neo-KRS. Barbara Kamińska przebywa na zwolnieniu lekarskim od października 2023 roku do dnia dzisiejszego. Ale to nie wszystko Prokurator Kierepka - brat pani Kamińskiej - oskarża siostre o oszustwa, a także.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 1 (przedawniony) | | 17-01-2024 | farmer | Obleśny romaro cd. |
Obleśny romaro natomiast znów coś o dupie pisał
>To, że wsadzisz sobie w dupę trzy pióra nie znaczy, że jesteś kogutem". Wiecie gdyby ktoś teraz powiedział pogódź się podaj mu rękę to bym mu nie podał. . Z prostej przyczyny nie chce wiedzieć gdzie ten obleśny cham co gdzie wkład ta ręka. Ta częstotliwość z jaką pisze o tym co można wkładać do tyłka jest wręcz odpychająca tak jak te jego tematy na temat PiSu. Wyjątkowo bezczelny cham. A na dodatek zwyczajnie obrzydliwy. Mam nadzieję że nikt z was nie podawał mu reki. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 1 (przedawniony) | | 15-01-2024 | farmer | Zwierzęta romaro...elokwencja chama |
Skąd bierze się to chamstwo tego człowieka?
>Prawdę powiedziawszy, Sakiewicza tv od czasu do czasu włączę by sprawdzić czy z wagi nie spada jego program żywieniowy, wspomagający kaczą wściekliznę. Natomiast nie negocjuję już z nim osobiście na X, bo mnie świnia zablokowała. >"Na bezrybiu i rak ryba"... >A propos ryb. >Grube nim się rozchorowały, też mnie >poblokowały. Zostały mało ozdobne >pokraki i drobne Warch..laki. .
Tym razem bez ołówka w odbycie ale cały inwentarz jak w oborze. Swinia Ryba Rak Warchlaki Kacza wścieklizna
Publicystyka? Chyba nikt nie ma wątpliwości że nie. Więc co? Cham sobie robi rajd swawolny ku uciesze kilku osób.
I jak sam pisze "świnia" go zablokowała. Co to jest? Ktoś wie?
| Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 8 (przedawniony) | | 15-01-2024 | farmer | Obleśne życzenia. romaro cd. |
Co trzeba robić w życiu i co oglądać by formułować takie coś jak romaro.
>Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry (rozumiem, będąc żarliwym ateistą od dzieciństwa(?) modlitwy nie znasz żadnej?)
Obrzydzeniem napawa mnie ten człowiek. Ale gdy bierze się za pisanie o praworządnośći to obrzydznie wzrasta.
Jego życzenia do mnie czy też innych są wyjątkowo paskudne. Nie rozumiem tego fanatyka.
Te ciągłe nawiązania do odbytu:
>To andropauza, czy ktoś ci w dupę ołówek włożył
>Miotasz się jak by ci kto w dupę coś włożył
Czemu społeczność tego portalu przyzwala na takie coś ? Naprawdę chcecie tego? Tak ma wyglądać przejście z jednego do drugiego?
| Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 0 (przedawniony) | | 15-01-2024 | romaro | Okienko dla Farmera |
któremu mogę polecić (na priv) sklep z tanimi pampersami. Nie każdy może przemawiać u boku prezydenta Polski oraz Głównego Narodowego Kołtuna pana Jarosława. Farmer w roli rzecznika pisowskich elit? A kto mu zabroni? Oświadczenierzecznika: Kilkanaście milionów Polaków życzy sobie spokoju a nie nakręcania spirali nienawiści.Kto życzy ich żonom źle ? Ty? No to mnie akurat nie dziwi. Ale co mają do tego Polacy? Zrobiles się samozwańczym rzecznikiem?Mogę się jedynie cieszyć że w 89 roku nie było internetu. A przejsxie do demokracji obyło się bez takich życzeń jak twoje.A ty i twoje życzenia są wyjątkowo obleśne Dla jednych obleśne, dla drugich komiczne. twitter.com/i/status/1746334163450441974Tylko symetryści jak zwykle bez jaj. Komu się chce może komentować Pozdrawiam wszystkich (również rzecznika) |
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 5 (przedawniony) | | 12-01-2024 | okragly | miesiąc trzeźwości |
proponuje styczeń miesiącem trzeźwości od usażyda. W tym jednym miesiącu wprowadźmy zakaz oglądania ich filmów, czytania ksiązek, słuchania muzyki i innej propagandy, oni stanowią tylko 3% ludności świata a są 100% naszych umysłów, spytasz kobietę o najprzystojniejszego mężczyznę w pierwszej 10 będą same produkty usazyda W tym jednym, jedynym miesiącu w roku niech będzie tylko film, muzyka, książka całej reszty świata, 97% ludzi dotychczas niemych; hinduska, brazylijską, białoruską, chińska, wietnamska, bułgarska, irańska, mongolska, grecka, serbska, turecka, meksykańska, fińska, rosyjska, ...
STOP AMERYKANIZACJI POLSKI kultura usazyda jest skierowana do czynienia nas ich niewolnikami
| Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 13 (przedawniony) | | 01-01-2024 | romaro | Indeks filmów zakazanych w IVRP |
Trudno w to uwierzyć, ale jednak. W TVP była lista filmów zakazanych. Wśród zakazanych jest "Skłodowska". Film o Marii Skłodowskiej-Curie spoczywa na półce, bo noblistkę Marjane Satrapi pokazała jako "skandalistkę". Wiecie, rozumiecie...
A oto indeks filmów zakazanych w IVRP
"Obywatel Jones" Agnieszki Holland "Pestka" Krystyny Jandy "Kochankowie mojej mamy" Radosława Piwowarskiego "Człowiek z żelaza" Andrzeja Wajdy "Człowiek z marmuru" Andrzeja Wajdy "80 milionów" Waldemara Krzystka "Duże zwierzę" Jerzego Stuhra "Obywatel" Jerzego Stuhra "Pokłosie" Władysława Pasikowskiego "Fuks" Macieja Dutkiewicza "Zieja" Roberta Glińskiego "Dzień dobry, kocham cię" Ryszarda Zatorskiego "Przyjaźń bez granic" Sebastiana Schippera "Zabawa, zabawa" Kingi Dębskiej "Skłodowska" Marjane Satrapi "Wykapany ojciec" Kena Scotta "Po prostu przyjaźń" Filipa Zylbera
| Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 35 (przedawniony) | | 31-12-2023 | okragly | kto nami rządzi? |
kto nami rządzi? ten kogo nie wolno nam racjonalistom krytykować czyli? usażydzi  np afera zgaszenia świec w sejmie rp w PRL-u nie wolno było krytykowac ZSRR | Zobacz wypowiedzi..
Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] Pokaż nowsze wątki Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów
|
 |