któremu mogę polecić (na priv) sklep z tanimi pampersami. Nie każdy może przemawiać u boku prezydenta Polski oraz Głównego Narodowego Kołtuna pana Jarosława. Farmer w roli rzecznika pisowskich elit? A kto mu zabroni? Oświadczenierzecznika: Kilkanaście milionów Polaków życzy sobie spokoju a nie nakręcania spirali nienawiści.Kto życzy ich żonom źle ? Ty? No to mnie akurat nie dziwi. Ale co mają do tego Polacy? Zrobiles się samozwańczym rzecznikiem?Mogę się jedynie cieszyć że w 89 roku nie było internetu. A przejsxie do demokracji obyło się bez takich życzeń jak twoje.A ty i twoje życzenia są wyjątkowo obleśne Dla jednych obleśne, dla drugich komiczne. twitter.com/i/status/1746334163450441974Tylko symetryści jak zwykle bez jaj. Komu się chce może komentować Pozdrawiam wszystkich (również rzecznika) |