Racjonalista - Strona głównaDo treści
miesiąc trzeźwości

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
11-01-2024 13:24okragly (21676 punktów)miesiąc trzeźwości
proponuje styczeń miesiącem trzeźwości od usażyda. W tym jednym miesiącu wprowadźmy zakaz oglądania ich filmów, czytania ksiązek, słuchania muzyki i innej propagandy, oni stanowią tylko 3% ludności świata a są 100% naszych umysłów, spytasz kobietę o najprzystojniejszego mężczyznę w pierwszej 10 będą same produkty usazyda
W tym jednym, jedynym miesiącu w roku niech będzie tylko film, muzyka, książka całej reszty świata, 97% ludzi dotychczas niemych; hinduska, brazylijską, białoruską, chińska, wietnamska, bułgarska, irańska, mongolska, grecka, serbska, turecka, meksykańska, fińska, rosyjska, ...

STOP AMERYKANIZACJI POLSKI
kultura usazyda jest skierowana do czynienia nas ich niewolnikami
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Duch Prawdy (14790 punktów)
>proponuje styczeń miesiącem trzeźwości
Kamiński już drugą dobę nie pije...

DUCH


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
TyDraniu (6569 punktów)
>spytasz kobietę o najprzystojniejszego mężczyznę w pierwszej 10 będą same produkty usazyda

Potwierdzam, najprzystojniejsi są Żydzi i Indianie.

Mosze Winnetou.
12-01-2024 15:06 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>spytasz kobietę o najprzystojniejszego mężczyznę w pierwszej 10 będą same produkty usazyda
>Potwierdzam, najprzystojniejsi są Żydzi i Indianie.
Chinki masowo robią sobie operacje plastyczną, szczególnie powiek, by upodobnic się do piękności wykreowanych przez usazyda
na przekór, wole skośnookie
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>stanowią tylko 3% ludności świata a są 100% naszych umysłów [...] kultura usazyda jest skierowana do czynienia nas ich niewolnikami
Skoro procentowe kryteria, to chyba zero wszelkiej sztuki, bo artyści to znikomy odsetek ogółu!

Niech rozrywają nas prości tzw. robole, a też bezrobotni, oraz im podobni jacyś np. farmerzy.

cr
12-01-2024 15:02 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>stanowią tylko 3% ludności świata a są 100% naszych umysłów [...] kultura usazyda jest skierowana do czynienia nas ich niewolnikami
>Skoro procentowe kryteria, to chyba zero wszelkiej sztuki, bo artyści to znikomy odsetek ogółu!
w raju każdy był artystą, w PRL-u mieliśmy osiągnięcia
duży procent dzieci jest kreatywnych, bycie libkiem zabija kreatywność, walczymy indywidualnie, wolni, o przetrwanie

>Niech rozrywają nas prości tzw. robole, a też bezrobotni, oraz im podobni jacyś np. farmerzy.
robol jak prtacuje 10 godz dziennie i w sobotę 8 nie ma sił i ochoty, wypije napój energetyczny i spać
w St Grecji byli kreatywni bo nic nie robili, mieli niewolników, tak i dziś
Platon, Archimedes, Sokrates, Skłodowska, Darwin, Einstein, Chopin, ... jak by byli chłopami pańszczyźnianymi, nic by nie wymyślili

przestanmy byc niewolnikami usazyda, wymyslimy raj

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365