>>>A czego ty się chamie spodziewasz? Będę cię uczył chamie kultury na tym forum. To obywatelski obowiązek. >Normalnie cwaniaku. Normalnie? Normalnie to możesz podetrzeć sobie tyłek z użyciem papieru. Nie normalnym byłoby gdybyś go nie użył. Twoje chorobliwe trollowanie i mitygowanie tych, którzy dostrzegają wystającą słomę z twoich farmerskich, ubłoconych gnojem buciorów, na mnie nie robią wrazenia, wyobraź sobie. Tak więc mały kurwiu - w kontaktach ze mną - musisz się zebrać w sobie w szczególny sposób.
>Będzie to chamie dla ciebie nowość bycie kulturalnym? Jakoś mnie to nie dziwi.
Co prawda ja nie jestem listonoszem, a ty kundelkiem, ale nie mam nic przeciwko odgrywaniu tak przypisanych ról. Ale ok. No więc kundelku, zamiast piskliwie poszczekiwać, zacznij gryźć.
|