Racjonalista - Strona głównaDo treści
 Przegląd wątków w dziale ABC Racjonalisty

« Wróć do działów Forum
Pokaż starsze wątki  /  Pokaż nowsze wątki

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
03-05-2024PackageTourist Places to Visit & Travel Guide to Manali
Manali, a hill station located in northern India, is nestled among the Himalayas. Manali, a place of breathtaking beauty and adventure for both nature lovers and adventurers, is the perfect destination. Every corner of this charming city exudes charm and tranquility. From the lush green valleys, gushing river to the snow-capped mountains and quaint villages. Manali offers a unique experience to every traveler, whether they are looking for adrenaline-pumping adventures like river rafting and trekking or a peaceful retreat in the embrace of nature. Manali's vibrant culture, delicious cuisine and warm hospitality invites travelers to immerse themselves into its timeless allure.

For Book Your Stay Visit Here: www.atulya(*)-list/Himachal-Pradesh/Manali/

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 3 (przedawniony)
24-04-2024farmerJak naprawdę rozpoznać egocentryka znaczy chama
>.. "Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry >

>Witam ponownie małego Kurwia. Farmerku

Co robi egocentryk poza powyższym?


No pisze z błędami a zwraca uwagę innym.


Wkleja nie swoje teksty jednoczesnie wyśmiewając tematy w których jest inwencja.

Czemu tak robi? To proste buduje swój wizerunek na obcych tekstach.
Widać tu problemy psychiczne osobnika który tak bardzo chcialby ale sam nie potrafi.


Jednocześnie taka osoba kreuje się na mądra poważna deprecjonując druga osobę.

Ta osoba może pisać z błędami ( pewnie po pijaku ) bo zakładając temat napisać
Powitanie tak niechlujnie okazuje jak ma w dupie was.
Bo on może.


Zwyzywa jak jakiś psychol ? Alez on może.


Otóż nie. Nie może.

Romaro jest patologia ukryta. To taka wysoko funkcjonująca patologia.


Najgorszy typ.
To jest typowy gnojek który napotkał opór i nie może się odnaleźć.

Egocentryzm. Albo on albo nikt.

Będzie wyzywał knuł i wił się.




Uciekajcie od tych ludzi. Są niebezpieczni. Nie mają racji ale to nie jest problem dla nich.
U nich u niego poczucie wstydu nie istnieje.



Jutro założy maskę. Ukryje swój problem psychiczny i będzie funkcjonował w społeczeństwie.



Wiecie że tego człowieka ktoś codziennie widzi ale on nie wie jak ten człowiek się wyraża?

Wiecie że codziwnnie ktoś widzi kogoś kto widzi kundli psy idiotów kurwi bandytów

Chcielibyscie być w tym towarzystwie? Wy wasze..
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 12 (przedawniony)
24-04-2024romaroJak rozpoznać egocentryka?
Jaka jest różnica między egocentrykiem a egoistą? Egocentrycy muszą wiedzieć, że często o nich myślisz, podczas gdy egoista nie dba o te względy.
Egocentryzm sam w sobie nie jest zaburzeniem psychicznym, a jedynie cechą osobowości. Nie ma więc cudownego lekarstwa, które przezwyciężyłoby tę toksyczną postawę w relacjach międzyludzkich.

Jak rozpoznać egocentryka?

• Oczywisty brak empatii: egocentryk nie będzie w stanie rozumować i czuć poza własnym istnieniem. Jest zamknięty we własnej bańce, całkowicie odcięty od reszty świata. Wszystko, co robi, będzie miało na celu jego własne dobre samopoczucie. Relacje społeczne i osobiste będą bardzo skomplikowane, ponieważ egocentryk uważa, że każdy powinien działać i myśleć tak jak on.

• Brak poczucia własnej wartości: ta skłonność do ciągłego mówienia o sobie często ukrywa dyskomfort emocjonalny. Tutaj egocentryzm będzie postrzegany przez psychologów jako nieświadoma strategia ochrony rzeczywistości, m.in. poprzez utrzymywanie dobrego obrazu siebie.

• Poszukiwanie komplementów: egocentryzm żywi się pochlebstwami i podziwem innych. Zrobi wszystko, aby zwrócić na siebie uwagę. Ponadto będzie starał się kontrolować swój bliski krąg, wpływając na jego opinie, pomysły i działania.

• Manipulacja: Jest to punkt, który odróżnia egoistę od egocentryka. Podczas gdy egoista nie potrzebuje nikogo, kto by go zadowolił, egomaniak zawsze będzie zależny od innych, ponieważ jego szacunek jest wykuwany tylko w ich oczach. Będzie..
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 3 (przedawniony)
23-04-2024romaroQitam ponownie
>
<Patologia romaro.... "Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry >


Witam ponownie małego Kurwia. Farmerku ciesze się, że przypadł ci do gustu mój cytat. Żałuję jedynie, że tak płytkie szambo kopiesz na tym forum. Lecisz hujami, kutasami, zjebami, jakby nie było słów bardziej zasługujących na promocję naszego języka. Nie jestem polonistą, ale potrafię odróżnić mowę ulicznego menela od mowy przyzwoitego człowieka.
Masz aspirację bycia tribune du peuple, ale należysz do tego gatunku ludzi, którym w życiu szło (a tobie nadal idzie), jak kurwie w deszcz.
Waruj dalej i pilnuj tutaj terenu, który sobie - niczym kundel - uryną zaznaczyłeś.
Każdy na swój sposób cieszy się życiem. Przy twoim sposobie bacz, by ci zgryzota zdrowia nie odebrała - młodzieniaszkiem juz nie jesteś.
To tyle na razie z mojej strony. Jak to mówią: - wszędzie dobrze, ale najlepiej w cywilizowanym świecie. Po miesiącach tułaczki mam znowu przyjemność grać co niektórym na nerwach.

Pozdrawiam wszystkich.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
23-04-2024farmerPatologii powróciła czyli romaro.
Patus romaro wrócil na forum i z pretensjami.

Nie PATolo. Ja się bronie przed takimi zwyrolomai jak ty. Przed tymi co jak nic nie mają do powiedzenia to od psów wyzywają

Ludzie mają prawo się chamie bronić przed takimi patusmai jak ty.

W łeb już ci bije całkiem kretynie. Won chamie .
Nie wiem jakim cudem takie gnoje jak ty tu mogą pisać.

>Masz aspirację bycia tribune du peuple

Tak za każdym razem patusie gdy chamy tobie podobne robią z tego miejsca CHLEW.

I gdyby kazdy reagowal na chamstwo. Były spokój.
Ale Łajzy tobie podobne sa już tak bezczelne że po takim czymś co normalnie kwalifikauje się do dania w mordę to brna jeszce dalej.

>patologia romaro.... "Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry >

Przypomnę więc wszystkim patologi unikajcie patologia będzie was zastraszać.

Znacie to życie? Zwrócisz gnojowi uwagę to was pobije. Dlatego ludzie się boją.



US

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
19-04-2024Okrągły Jarosław PodubińskiNiech zyje Putin!!!
Jarosław Podubiński - "Okrągły" zam. w Olsztynie ul Barcza 5. Miłośnik faszystowskiej Rosji i Putina. Potencjalny zdrajca i kolaborant.

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 8 (przedawniony)
18-04-2024okraglyUSA ma PZPR i ona nimi rządzi
USA ma PZPR i ona nimi rządzi a wmawiają nam, że maja demokracje, wolność, równość, TO NIEPRAWDA, mają PZPR a w niej 2 frakcje, raz jedna rządzi (republikanie) raz druga (demokraci), w PZPR też tak było

tak jak w "komunistycznej" Polsce nikt spoza PZPR nie mógł rządzić, tak samo u usazyda

usazyd jest niesamowity, wszystko potrafi sprzedać, nawet gówno, opakują w ładny papierek, my kupujemy i sie cieszymy jak dzieci, którym matka opowiedziała bajkę o wolności, równości, sprawiedliwości
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 9 (przedawniony)
15-04-2024okraglyhumaniści sa fałszywi
humaniści są psami patoelit którzy są psami usazyda. Humaniści sa fałszywi, uprawiają wodolejstwo a potrzebny jest konkret, czysta fizyka, fakty, np że Niemcy u nas urządzili 100 Katyniów, a my ciągle o tym Rosyjskim, jednym, jedynym
to tylko humaniści i KK potrafią przestawić o 189 stopni fakty np porażkę jako zwycięstwo
Czy znasz chociaż 2 "katynie" niemieckie z 100
rosyjska onuca
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
11-04-2024NicholwhitWhat is the Spacebar Game Challenge?
As I pointed out above, given the keyboard's creation, there has constantly been a competitor over the space secret. White-collar workers especially liked to make spacebar obstacles in their extra time. Thanks to TikTok, this competition has become prominent once again. Users fire videos making use of Championxiii's song.

They are running the spacebar clicker together with the words "Sprinkle" on the track. There are hundreds of video clips made this way. If you wonder how many times you will push the area type in 1 min, you can check it in the automobile over. The first results may come out poorly. However, keep functioning. Think Progress, not luck. Tiktok customers additionally do this challenge for 15 days and share the outcome with their followers. As you can think of, they enhance the everyday.

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 4 (przedawniony)
10-04-2024okraglysłodka niewola
.
raj można opisać jako;


słodka niewola
albo szczęśliwe cierpienie
albo ...
faktem, ze stracimy naszych bogów; św. INDYWIDUALNOŚĆ, św. WOLNOŚĆ i św. WŁASNOŚĆ
ale zyskamy mądrość boga, co nam libkom niedorozwojkom, nigdy nie będzie dane

Zobacz wypowiedzi..

Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] Pokaż nowsze wątki
Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
« Wróć do działów Forum


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)