Racjonalista - Strona głównaDo treści
Qitam ponownie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
23-04-2024 01:03romaro (25211 punktów)Qitam ponownie
Ocena 1 na 1
>
<Patologia romaro.... "Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry >


Witam ponownie małego Kurwia. Farmerku ciesze się, że przypadł ci do gustu mój cytat. Żałuję jedynie, że tak płytkie szambo kopiesz na tym forum. Lecisz hujami, kutasami, zjebami, jakby nie było słów bardziej zasługujących na promocję naszego języka. Nie jestem polonistą, ale potrafię odróżnić mowę ulicznego menela od mowy przyzwoitego człowieka.
Masz aspirację bycia tribune du peuple, ale należysz do tego gatunku ludzi, którym w życiu szło (a tobie nadal idzie), jak kurwie w deszcz.
Waruj dalej i pilnuj tutaj terenu, który sobie - niczym kundel - uryną zaznaczyłeś.
Każdy na swój sposób cieszy się życiem. Przy twoim sposobie bacz, by ci zgryzota zdrowia nie odebrała - młodzieniaszkiem juz nie jesteś.
To tyle na razie z mojej strony. Jak to mówią: - wszędzie dobrze, ale najlepiej w cywilizowanym świecie. Po miesiącach tułaczki mam znowu przyjemność grać co niektórym na nerwach.

Pozdrawiam wszystkich.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

farmer (22440 punktów)
>>
<Patologia romaro.... "Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie

>mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry >Witam ponownie małego Kurwia. Farmerku ciesze się, że przypadł ci do gustu mój cytat. Żałuję
>jedynie, że tak płytkie szambo kopiesz na tym forum. Lecisz hujami, kutasami, zjebami, jakby nie
>było słów bardziej zasługujących na promocję naszego języka. Nie jestem polonistą, ale potrafię
>odróżnić mowę ulicznego menela od mowy przyzwoitego człowieka.
>Masz aspirację bycia tribune du peuple, ale należysz do tego gatunku ludzi, którym w życiu szło (a
>tobie nadal idzie), jak kurwie w deszcz.
>Waruj dalej i pilnuj tutaj terenu, który sobie - niczym kundel - uryną zaznaczyłeś.
>Każdy na swój sposób cieszy się życiem. Przy twoim sposobie bacz, by ci zgryzota zdrowia nie
>odebrała - młodzieniaszkiem juz nie jesteś.
>To tyle na razie z mojej strony. Jak to mówią: - wszędzie dobrze, ale najlepiej w cywilizowanym
>świecie. Po miesiącach tułaczki mam znowu przyjemność grać co niektórym na nerwach.
>Pozdrawiam wszystkich.
>

Wróciłeś ze szpitala psychiatrycznego debilu?

Przeczytaj ten swój wpis psycholu jeszce raz na spokojnie albo daj go komus do analizy.
Szczególnie ten gdzie zwymyślałeś mnie od kurwi.

Nie starczy mi stopki na was patusy.

>Patologia romaro.... "Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie
>mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry


Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
23-04-2024 02:48 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
>Nie starczy mi stopki na was patusy.

To czego ci mały kurwiu nie starcza, to rozumu, przez co idzie ci na tym forum jak kurwie w deszcz
farmer (22440 punktów)
>>Nie starczy mi stopki na was patusy.
>To czego ci mały kurwiu nie starcza, to rozumu, przez co idzie ci na tym forum jak kurwie w deszcz


Uspokój się patusie. Co dalej ? Będziesz bił?

Narzie straszysz agresja słowna. Co dalej ? Co patusie zrobisz?


>patologia romaro.... "Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry >

Niech każdy zobaczy jak patusy zastraszają ludzi. Jak przekonani o swojej bezkarności wywołują strach.


Nic lepszego nie będzie niż pokazanie kim czym jesteś.

Może potem kazdy sobie przypomni tą rozmowę i dojdzie do wniosku.
Zostaw. Odejdz. Niech będzie znieczulica ale trudno
Nie wiadomo jak ten człowoek zareaguje.

Tak jak w jebnaym zyciu. Patusie .

Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365