Patus romaro wrócil na forum i z pretensjami.
Nie PATolo. Ja się bronie przed takimi zwyrolomai jak ty. Przed tymi co jak nic nie mają do powiedzenia to od psów wyzywają
Ludzie mają prawo się chamie bronić przed takimi patusmai jak ty.
W łeb już ci bije całkiem kretynie. Won chamie . Nie wiem jakim cudem takie gnoje jak ty tu mogą pisać.
>Masz aspirację bycia tribune du peuple
Tak za każdym razem patusie gdy chamy tobie podobne robią z tego miejsca CHLEW.
I gdyby kazdy reagowal na chamstwo. Były spokój. Ale Łajzy tobie podobne sa już tak bezczelne że po takim czymś co normalnie kwalifikauje się do dania w mordę to brna jeszce dalej.
>patologia romaro.... "Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry >
Przypomnę więc wszystkim patologi unikajcie patologia będzie was zastraszać.
Znacie to życie? Zwrócisz gnojowi uwagę to was pobije. Dlatego ludzie się boją.
US
|