Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jak naprawdę rozpoznać egocentryka znaczy chama

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
24-04-2024 19:16farmer (22440 punktów)Jak naprawdę rozpoznać egocentryka znaczy chama
>.. "Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry >

>Witam ponownie małego Kurwia. Farmerku

Co robi egocentryk poza powyższym?


No pisze z błędami a zwraca uwagę innym.


Wkleja nie swoje teksty jednoczesnie wyśmiewając tematy w których jest inwencja.

Czemu tak robi? To proste buduje swój wizerunek na obcych tekstach.
Widać tu problemy psychiczne osobnika który tak bardzo chcialby ale sam nie potrafi.


Jednocześnie taka osoba kreuje się na mądra poważna deprecjonując druga osobę.

Ta osoba może pisać z błędami ( pewnie po pijaku ) bo zakładając temat napisać
Powitanie tak niechlujnie okazuje jak ma w dupie was.
Bo on może.


Zwyzywa jak jakiś psychol ? Alez on może.


Otóż nie. Nie może.

Romaro jest patologia ukryta. To taka wysoko funkcjonująca patologia.


Najgorszy typ.
To jest typowy gnojek który napotkał opór i nie może się odnaleźć.

Egocentryzm. Albo on albo nikt.

Będzie wyzywał knuł i wił się.




Uciekajcie od tych ludzi. Są niebezpieczni. Nie mają racji ale to nie jest problem dla nich.
U nich u niego poczucie wstydu nie istnieje.



Jutro założy maskę. Ukryje swój problem psychiczny i będzie funkcjonował w społeczeństwie.



Wiecie że tego człowieka ktoś codziennie widzi ale on nie wie jak ten człowiek się wyraża?

Wiecie że codziwnnie ktoś widzi kogoś kto widzi kundli psy idiotów kurwi bandytów

Chcielibyscie być w tym towarzystwie? Wy wasze dzieci?



Dlatego nigdy nie spotkacie romaro.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

romaro (25211 punktów)
>Romaro jest patologia ukryta. To taka wysoko funkcjonująca patologia.
To w końcu wysoko funkcjonująca patologia czy ukryta?
Zdecyduj się, nie traktuj mnie jak boga.

Zachowujesz się jak Don Kichot z La Manchy, zwany Rycerzem Lwów. On z z rozkazu suwerennych niebios, został wyznaczony do przeprowadzenia łodzi przez morze.
Ty zaś cepie ubzdurałeś sobie, że z namaszczenia tegoż boga przeprowadzisz to forum przez wzburzone fale.
To jak często wznosisz swej wątpliwej jakości intelektualną kopię wobec tych, którym najczęściej do pięt nie dorastałeś i nie dorastasz, utwierdza mnie w przekonaniu, że mam do czynienia z szaleńcem nie mniejszym niż był Don Kichot.
Oczywiście nie piszę tu w ich imieniu, a wyłącznie we własnym.
Przez jeden z objawów twego chorobliwego egocentryzmu (wzmożonego prawdopodobnie chorobą dwubiegunową) nie jesteś w stanie rozumować i czuć nic poza własnym istnieniem. Żyjesz stary zgorzkniały tłuku zamknięty we własnej bańce. Piszę we własnym imieniu ponieważ nie odczuwam potrzeby mówić innym jak mają myśleć i działać.
Zwróć uwagę jak bardzo często we własnych wpisach sugerujesz innym jak mają żyć.
>Chcielibyscie być w tym towarzystwie? Wy wasze dzieci?
Na marginesie: dużo cudzych dzieci w realu wychowujesz?
Gówno mnie w zasadzie ochodzi jak swoje dzieci wychowujesz i tylko retoryczne pytanie zadam:

Jak mały kurwiu wytrzymuje z tobą twoja Dulcynea?
farmer (22440 punktów)

>Jak mały kurwiu wytrzymuje z tobą twoja Dulcynea?
>

Masz coś z deklem ewidentnie chory pojebie. Już się o moją kobietę pytasz śmieciu?

Twoja Dulcynea śmieciu wie jak się zachowujesz ?

Widzisz kutafonie celnie cię opisuje.

Stary capie zachowujesz się jak u siebie w domu i jestes w szoku że ktoś się ciebie nie boi i twojego terroru.

Opowiedz tej swojej Dulcynei zwyrolu ten tekst z Kurowiem
A od mojej kobiety gnoju się odpierdol.

Jesteś jebniety i to zdrowo.
Sklecić dwóch zdań nie potrafisz a będziesz mnie poprawiał.

Tematu poprawnie nie założysz a będziesz mnie wyśmiewał
Egocentryk.

Chory koleś psychicznie nie będzie mnie pouczał ani innych.

>Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry >

>Witam ponownie małego Kurwia. Farmerku

Idź do lekarza. I zacznij się leczyć. Masz jakieś zaburzenia i ewidentnie nie radzisz sobie.

Stanowisz zagrożenie dla otoczenia. Prawdę mówiąc wyglądasz mi na zdolnego do wszystkiego.

Ale tak jak pisałem pokaże kim jesteś.

I czemu ludzie boją się takich jak ty.


Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
farmer (22440 punktów)
>>Romaro jest patologia ukryta. To taka wysoko funkcjonująca patologia.
>To w końcu wysoko funkcjonująca patologia czy ukryta?
>Zdecyduj się, nie traktuj mnie jak boga.

Już ci kiedyś pisałem bo ty sam nie potrafisz miernoto pisać i myśleć

Tak jak są wysokofunkcjonujacy alkoholicy którzy na codzien nie pokazują że piją do odcinki i nikt nie wie że maja ukryty problem tak ty jesteś patologia która funkcjonuje na podobnej zasadzie.

Ale ja ten tekst dedykuję innym nie tobie oszołomie.

Dedykuję i edukuje innych na twoim przykładzie.

Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365