 |
Przegląd wątków w dziale ABC Racjonalisty
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 1 (przedawniony) | | 17-02-2022 | Arminius | Zgony sportowców po wakcynacji antykowidową szczepionką |
Wśród zaszczepionych sportowców (są szczególnie interesującą grupą ze względu na stan ich zdrowia) w wielu wypadkach w krótkim okresie po zaszczepieniu wystąpiły poważne dolegliwości zdrowotne bądź też zgony. Przypadek to czy jednak nie? Przypadkiem natomiast na pewno nie jest to, iż media głównego nurtu nie chcą w tych sprawach prowadzić..."dziennikarskich śledztw". Zainteresowanych problemem - odsyłam do podlinkowanego materiału.
www.bibula.com/?p=130809
"Zaszczepieni sportowcy cierpią, umierają. Uśmiechnięci dziennikarze milczą Genetyczne preparaty rozprowadzane jako "szczepionka przeciwko Covid-19" coraz intensywniej zbierają swoje żniwo w postaci niezliczonych chorób, doprowadzając do kalectwa oraz zgonów. Nieprzeliczona liczba osób zmarła na całym świecie jako rezultat "skutecznego" działania tzw. szczepionek, czyli tego co określa się mianem skutków ubocznych. Powołane do tego instytucje, agencje, ministerstwa nie zajmują się nawet metodycznym i spójnym gromadzeniem danych, politycy nie zważają na liczne ofiary, lekarze wmawiają sobie i pacjentom, że ich kondycja to albo urojenia albo efekt setek innych przyczyn, poza "szczepionkami", które pozostają nienaruszone jako "bezpieczne i skuteczne", zaś dziennikarze celowo unikają wszelkich tematów mogących choćby niepostrzeżenie wskazać na ten genetyczny, śmiercionośny produkt. Przeciętni, szarzy, nie mający przebicia medialnego ludzie, umierają więc w ciszy albo cierpią samotnie wspomagani jedynie przez swoje rodziny czy.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 1 (przedawniony) | | 17-02-2022 | Arminius | Palestyńska oliwka - wróg publiczny nr 1 żydowskich ultrasów |
Jednym z filarów żydowskiego apartheidu wymierzonego w ludność palestyńską jest niszczenie przez ultranacjonalistycznych kolonistów żydowskich oliwnych drzew i gajów nalężących do Palestyńczyków. Sytuacje jak wyżej stanowią obecnie normę. Nie ma praktycznie dnia aby nie doszło do agresji jak wyżej wymierzonej tak w ludzi jak i w przyrodę. Zainteresowanych problemem - odsyłam do podlinkowanego materiału.
www.middle(*)s-tear-from-ground-olive-trees
"Israeli settlers on Wednesday uprooted and destroyed 50 olive trees belonging to Palestinian farmers in the occupied West Bank city of Salfit, according to Palestinian news agency Wafa. A greenhouse and water-draining facilities were also razed on land owned by the al-Dik family in the town of Kafr al-Dik, west of Salfit. Rising settler violence against Palestinians in Burqa reignites struggle over land Read More » "Most of our 160 dunams of land is planted with olive trees, which are around four to six years old," Kanaan al-Dik, co-owner of the land, told local news outlet Maan. "Despite that, we will replant it again, and we will not leave our land to them at any cost." Elsewhere, Israeli bulldozers demolished water-draining facilities and blocked roads leading to Kafr al-Dik, the town's mayor, Mohammad Naji, told Maan. Naji said the northern part of the town is facing an "unprecedented attack" by the Israeli occupation, which he believes is planning to expand nearby settlements. Salfit is surrounded by several illegal Israeli.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 5 (przedawniony) | | 17-02-2022 | MaxGolonko3 | Antyszczepionkowcy to produkt wielowiekowego ogłupiana Polaków |
Zrezygnowali ze szczepienia się tylko ludzie głęboko wierzący
w fałszywego, kłamliwego proroka - Jezusa
- który okłamał wszystkich, że nie było ewolucji gatunków gdy powoływał się na Stary Testament. Prawdziwy bóg by nie kłamał! Znałby australopiteki.
Piszę to z autopsji.
Wiara w bzdurnego boga - Jezusa - opiera się na nieufności do naukowców bo wszystko co nauka odkrywa kolejno godziło w Krk i Krk to zwalczał.
Pluto na Darwina pluto na Kopernika pluje się na nowoczesne metody leczenia niepłodności.
Szczepionki miały być opracowana na bazie tkanek pobranych od ... zabitych embrionów ludzkich.
Brawo! Jeśli tak było. Zamiast trzymać embrioniki w azocie do końca świata - użyto. Brawo!
W prywatnych rozmowach słyszę, że ci co się nie szczepią godzą się ze śmiercią na skutek COVID wariant Delta licząc na boską sprawiedliwość i docenienie ich nieufności do Pfizera itp.
Od razu do nieba!
Siema _ Wszystkie wszechświaty są wieczne
| Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 3 (przedawniony) | | 17-02-2022 | MaxGolonko3 | Sejmuria to najbardziej przełomowy oragnizm kiedykolwiek rozpoznany! |
Mając około 9 lat czytałem książkę Jana Żabińskiego "Jak powstały gady" Najbardziej wstrząsnęła mną grafika z rekonstrukcją Sejmurii(raz jedno z ostatnich zdań w tej książce: Z TYCH GADÓW SSAKOKSZTAŁTNYCH POWSTAŁY SSAKI) - od tego czasu jestem ateistą. Grafika: upload.wik(*)/commons/9/93/Seymouria_BW.jpgSejmuria to rodzaj wymarłych zwierząt o cechach przejściowych pomiędzy płazami a gadami, żyjących w okresie karbonu i wczesnego permu. W ich budowie występowały cechy obydwu gromad. Czaszka podobna była do czaszek płazów tarczogłowych, opatrzona jednak jednym tylko kłykciem potylicznym. Kończyny i pasy przypominały budową te same organy u płazów, ale palce ich opatrzone pazurami przypominały gadzie. Różnica była także zauważalna w budowie zębów, określa się je jako cechę płazów. Połączenie między kręgosłupem a obręczą miednicową miało charakter pośredni; o ile u płazów występuje jeden kręg krzyżowy łączący się z miednicą, a u gadów - co najmniej dwa, sejmuria miała jeden rozwinięty kręg krzyżowy, stykający się z kością biodrową na dużej powierzchni, oraz drugi, przypominający jeszcze budową kręgi ogonowe, ale stykający się z kością biodrową końcem dalszym żebra. Długość ciała ok. 50 cm. Sejmuria uznawana była za ogniwo pośrednie między płazami a gadami, przypuszczano też, że wywodzić się od niej mogły pierwsze gady - kotylozaury. Siema _ Wszystkie wszechświaty są wieczne | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 5 (przedawniony) | | 17-02-2022 | MaxGolonko3 | Kto wierzy w Boga nie dba przyszłość naszego gatunku |
11 tys. naukowców podpisało niedawno raport z konkluzją, że, jeśli nie zatrzymamy spalania paliw kopalnych oraz nadmiernej dzietności rodzin, to czeka nas katastrofa klimatyczna zabójcza dla naszego gatunku. Takie widoki będą w Polsce. Pisrydzyki mają to głęboko gdzieś. Kto wierzy w bajki o niebie z definicji nie może zbytnio przejmować się ekologią bo 1. Bóg wyznaczył date końca świata 2. Nic to że wszyscy ludzie wymrą, wszak będą żyć dale w niebie  Siema _ Wszystkie wszechświaty są wieczne  | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 1 (przedawniony) | | 17-02-2022 | Arminius | Palestyńska oliwka - wróg publiczny nr 1 żydowskich ultrasów |
Jednym z filarów żydowskiego apartheidu wymierzonego w ludność palestyńską jest niszczenie przez ultranacjonalistycznych kolonistów żydowskich oliwnych drzew i gajów nalężących do Palestyńczyków. Sytuacje jak wyżej stanowią obecnie normę. Nie ma praktycznie dnia aby nie doszło do agresji jak wyżej wymierzonej tak w ludzi jak i w przyrodę. Zainteresowanych problemem - odsyłam do podlinkowanego materiału.
www.middle(*)s-tear-from-ground-olive-trees
"Israeli settlers on Wednesday uprooted and destroyed 50 olive trees belonging to Palestinian farmers in the occupied West Bank city of Salfit, according to Palestinian news agency Wafa. A greenhouse and water-draining facilities were also razed on land owned by the al-Dik family in the town of Kafr al-Dik, west of Salfit. Rising settler violence against Palestinians in Burqa reignites struggle over land Read More » "Most of our 160 dunams of land is planted with olive trees, which are around four to six years old," Kanaan al-Dik, co-owner of the land, told local news outlet Maan. "Despite that, we will replant it again, and we will not leave our land to them at any cost." Elsewhere, Israeli bulldozers demolished water-draining facilities and blocked roads leading to Kafr al-Dik, the town's mayor, Mohammad Naji, told Maan. Naji said the northern part of the town is facing an "unprecedented attack" by the Israeli occupation, which he believes is planning to expand nearby settlements. Salfit is surrounded by several illegal Israeli.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 1 (przedawniony) | | 17-02-2022 | romaro | Jesteś młodym Polakiem |
Taki wpis lewacki znalazłem na FB "Jesteś młodym Polakiem? - Zwracam się do Ciebie. Pozwól, że opowiem Ci historię 16-letniej dziewczyny, atrakcyjnej i wesołej, która chciała kochać i być kochaną. Dokładnie tak, jak dzisiaj młode dziewczęta i chłopcy przeżywają swoje pierwsze miłości. Któregoś ranka do wsi przyjechali umundurowani mężczyźni z karabinami w rękach. Robili, co chcieli, szczególnie z tak atrakcyjnymi dziewczętami, jak ona" "Potem wszystkich mieszkańców wsi zagoniono do kościoła. Po trzech dniach bez jedzenia i picia zostali zawiezieni do obozu koncentracyjnego w Majdanku. Dziewczyna spędziła tam półtora roku; miała szczęście, nie zagazowano jej i nie spalono. Szczęście polegało na codziennej walce o życie wśród śmierci, bicia, pracy ponad siły, głodzenia i pozbawiania resztek godności. Przed wyzwoleniem obozu mordowano wszystkich, ale jej się udało, bo rodzina przekupiła obozowego oprawcę; nie zginęła, jak inni w komorze gazowej, wysłano ją na przymusowe roboty do ościennego kraju.Nigdy nie opowiedziała, co przeżyła, bo, mimo że upłynęło ponad 70 lat, na samo wspomnienie niemiłosiernie wyje z rozpaczy i łzy zalewają jej oczy. Ona chciała żyć jak Wy teraz, ale cierpi przez całe swoje życie, a teraz umiera w mękach od chorób nabytych wtedy.Taki los jej zgotowali ludzie, którzy z hasłem "Bóg z nami", szukali przestrzeni życiowej dla rasy panów. Głośno krzyczeli, że naród musi wstać z kolan po przegranej wojnie i musi dumnie walczyć o godność i szacunek w świecie. Szczuli.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 0 (przedawniony) | | 17-02-2022 | Arminius | Zgony sportowców po wakcynacji antykowidową szczepionką |
Wśród zaszczepionych sportowców (są szczególnie interesującą grupą ze względu na stan ich zdrowia) w wielu wypadkach w krótkim okresie po zaszczepieniu wystąpiły poważne dolegliwości zdrowotne bądź też zgony. Przypadek to czy jednak nie? Przypadkiem natomiast na pewno nie jest to, iż media głównego nurtu nie chcą w tych sprawach prowadzić..."dziennikarskich śledztw". Zainteresowanych problemem - odsyłam do podlinkowanego materiału.
www.bibula.com/?p=130809
"Zaszczepieni sportowcy cierpią, umierają. Uśmiechnięci dziennikarze milczą Genetyczne preparaty rozprowadzane jako "szczepionka przeciwko Covid-19" coraz intensywniej zbierają swoje żniwo w postaci niezliczonych chorób, doprowadzając do kalectwa oraz zgonów. Nieprzeliczona liczba osób zmarła na całym świecie jako rezultat "skutecznego" działania tzw. szczepionek, czyli tego co określa się mianem skutków ubocznych. Powołane do tego instytucje, agencje, ministerstwa nie zajmują się nawet metodycznym i spójnym gromadzeniem danych, politycy nie zważają na liczne ofiary, lekarze wmawiają sobie i pacjentom, że ich kondycja to albo urojenia albo efekt setek innych przyczyn, poza "szczepionkami", które pozostają nienaruszone jako "bezpieczne i skuteczne", zaś dziennikarze celowo unikają wszelkich tematów mogących choćby niepostrzeżenie wskazać na ten genetyczny, śmiercionośny produkt. Przeciętni, szarzy, nie mający przebicia medialnego ludzie, umierają więc w ciszy albo cierpią samotnie wspomagani jedynie przez swoje rodziny czy.. |
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 0 (przedawniony) | | 17-02-2022 | Arminius | Uwaga na Sruli! |
Tym razem prezentuję do wglądu i analizy przypadek 26 żydowskich szrajbełe, którzy 5–6 miesięcy temu zostali aresztowani przez izraelskie organa ścigania z powodu oszustw typu inwestycje w kryptowaluty, popełnionych na obywatelach USA. Szrajbełasi, „zwani wilkami z Tel Awiwu” uprawiali marketing produktów i inwestycji bez wypłaty odsetek i zwracania pieniędzy tym, którzy dali się skusić na ich „ofertę”. Wszystkie wilki z watahy jak wyżej – według info z policji - to mieszkańcy Izraela, podczas gdy wszystkie ich zagryzione owieczki rezydowały za granicą. Miesiąc po aresztowaniu basiorów z watahy jak wyżej kolejnych ośmiu Żydów izraelskich zostało aresztowanych z tego samego – generalnie – powodu, co wyżej. W tej watasze wyróżnił się niejaki Moshe Hogeg – właściciel klubu piłkarskiego Beitar Jerusalem. Skala oszustw jakich się dopuścili sięga – według policji – setek milionów USD. Zainteresowanych problemem – odsyłam do podlinkowanego materiału z Times of Israel. Tymczasem zamieszczam poniżej opinię Tuwima Juliana na temat szrajbełe jak wyżej – wyrażoną w formie wysmakowanego wiersza pt. „Bank”
„Jak czarne włochate kulki Po banku toczą się srulki. Skaczą, skaczą nad biurkiem, targuje się srulek ze srulkiem. Srulek srulkowi uległ i biegnie do kasy srulek. Liczy drżącymi palcami i zmyka przed srulkami. W klubzeslach z dala od kasy siedzą srule-grubasy. Srulki z uśmiechem lubym kłaniają.. |
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 3 (przedawniony) | | 17-02-2022 | Arminius | Uwaga na Sruli! |
Tym razem prezentuję do wglądu i analizy przypadek 26 żydowskich szrajbełe, którzy 5–6 miesięcy temu zostali aresztowani przez izraelskie organa ścigania z powodu oszustw typu inwestycje w kryptowaluty, popełnionych na obywatelach USA. Szrajbełasi, „zwani wilkami z Tel Awiwu” uprawiali marketing produktów i inwestycji bez wypłaty odsetek i zwracania pieniędzy tym, którzy dali się skusić na ich „ofertę”. Wszystkie wilki z watahy jak wyżej – według info z policji - to mieszkańcy Izraela, podczas gdy wszystkie ich zagryzione owieczki rezydowały za granicą. Miesiąc po aresztowaniu basiorów z watahy jak wyżej kolejnych ośmiu Żydów izraelskich zostało aresztowanych z tego samego – generalnie – powodu, co wyżej. W tej watasze wyróżnił się niejaki Moshe Hogeg – właściciel klubu piłkarskiego Beitar Jerusalem. Skala oszustw jakich się dopuścili sięga – według policji – setek milionów USD. Zainteresowanych problemem – odsyłam do podlinkowanego materiału z Times of Israel. Tymczasem zamieszczam poniżej opinię Tuwima Juliana na temat szrajbełe jak wyżej – wyrażoną w formie wysmakowanego wiersza pt. „Bank”
„Jak czarne włochate kulki Po banku toczą się srulki. Skaczą, skaczą nad biurkiem, targuje się srulek ze srulkiem. Srulek srulkowi uległ i biegnie do kasy srulek. Liczy drżącymi palcami i zmyka przed srulkami. W klubzeslach z dala od kasy siedzą srule-grubasy. Srulki z uśmiechem lubym kłaniają.. | Zobacz wypowiedzi..
Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] Pokaż nowsze wątki Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów
|
 |