Witam was a może was droga rodzino. I oto jesteśmy w świecie który wierząc religiom powstał z jednego ojca i jednej matki. Ludzie na kłodach rozpłynęli się po świecie .Dryfowali wraz z ruchem płyt tektonicznych .Neo surferzy. Jadąc przez świat nie raz zadawałem sobie to pytanie ,ale jak to możliwe. To jest tak nie dorzeczne jak to ze wszytko na ziemi pochodzi z jednej bakterii. Jedyne co mi przychodziło na myśl to ze kazirodztwo , zrobiło swoje .I jest faktem nie wszystkie geny można mieszać. Nikomu nie ujmując oczywiście. Próbowałem się zagłębić aby ten galimatias choć trochę zrozumieć .Ale się nie da. Sodoma i Gomora to przedsionek tego co się tutaj stało. I to pod okiem czujnych i trwających w cnocie kapłanów . W świetle dzisiejszej wiedzy z zakresu genetyki pogląd ten wydaje się zasadny. Badania nad dziećmi urodzonymi w związkach krewnych pierwszego stopnia wykazały, że 42% z nich rodzi się poważnymi wadami urodzeniowymi bądź umiera tuż po porodzie, a kolejne 11% zostaje dotkniętych przez łagodne upośledzenie umysłowe. Wiec jak dziś by wyglądało społeczeństwo. Absurd goni kolejny. Najdziwniejsze jest w tym wszystkim to ze nikt szczególnie nie próbuje tego jakoś opisać na nowo. Będziemy tkwić w absurdzie Darwina aż do naszego końca. I dziś mam wrażenie ze wracamy do korzeni czyli, ducha zabawy naszych przodków . A nasi wielebni chcą chyba wyjść na prowadzenie . Nawet obrali nowy kierunek uciech cielesnych. Widać ze Bóg musiał wziąć urlop skoro tak harcują , zupełnie nie martwiąc się o konsekwencje .Wieczny ogień i potępienie. Przecież to ich slogan przez cale wieki. Palili i zabijali w imię tych wielkich sloganów. Niczym tania reklama. Na naszych plecach a może lepiej na naszym garbie w dostatku dojechali aż do dziś . |