Racjonalista - Strona głównaDo treści
Co poruszył Kopernik?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
29-03-2009 17:18diogenes (42753 punktów)Co poruszył Kopernik?
Ocena 3 na 3
Wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię,
Polskie go wydało plemię...

Policja hiszpańska zakończyła w tym tygodniu operację "Kopernik", w wyniku której zatrzymano 44 osoby związane z przestępczością międzynarodową, w tym ponad 20 Polaków.
wiadomosci.onet.pl/1943063,12,item.html

I tak Kopernik ruszył nie tylko Ziemię,
ale dupy ponad 20 ziomali.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

jad11 (18783 punktów)
Nieśmiało spytam. Za co to ostrzeżenie?


"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
30-03-2009 09:22 
 Ocena 1 na 1
belvedere (5304 punktów)
(zablokowany)
>Nieśmiało spytam. Za co to ostrzeżenie?

   Nieśmiało odpowiem, że chyba za to, za co Kopernik ruszył rodaków. I w tę samą część ciała diogenes dostał od moderatora klapsa. Teraz będzie kropkował.
Aneta Dziwińska
30-03-2009 09:30 
 Ocena 1 na 1
jad11 (18783 punktów)
>>Nieśmiało spytam. Za co to ostrzeżenie?
>   Nieśmiało odpowiem, że chyba za to, za co Kopernik ruszył rodaków. I w tę samą część ciała diogenes dostał od moderatora klapsa. Teraz będzie kropkował.
Dziwi mnie to, bo widziałem już tu mocniejsze słowa i ostrzeżeń nie było.

>Aneta Dziwińska
Ładne imię
Pozdrawiam.

"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
30-03-2009 09:53 
 Ocena 4 na 4
diogenes (42753 punktów)
>diogenes dostał od moderatora klapsa.

Pocieszyłaś mnie tym klapsem. Myślałem, że to ostrzeżenie mafii.
belvedere (5304 punktów)
(zablokowany)
>Policja hiszpańska zakończyła w tym tygodniu operację "Kopernik", w wyniku której zatrzymano 44 osoby związane z przestępczością międzynarodową, w tym ponad 20 Polaków.
>Pozostali zatrzymani są narodowości hiszpańskiej, serbskiej i niemieckiej.

   Proszę bardzo, jak świat przestępczy potrafi stanąć ponad podziałami. Katolicy, prawosławni i protestanci dogadali się w mafii, poza nią dialog wydaje się niemożliwy.
W Unii zgrzyty, każdy naród ciągnie w swoją stronę, a tutaj współpraca się układała. Wprawdzie wpadli, ale zostały położone podwaliny pod międzynarodową kooperację. I komu to przeszkadzało? Kopernikowi, co to nie wiadomo czy Polak, czy Niemiec, czy mężczyzna, czy kobieta.
Aneta Dziwińska
30-03-2009 09:50 
 Ocena 2 na 2
diogenes (42753 punktów)
>Proszę bardzo, jak świat przestępczy potrafi stanąć ponad podziałami. Katolicy, prawosławni i protestanci dogadali się w mafii...

Pozory mylą. Co jakiś czas mafia przerzedza samą siebie, leje się krew, a potem kręci się filmy.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365