> każdy ma prawo oszacować jak te procenty mogą sie rozłożyć.Każdy ma prawo trzymać rower w lodówce, co nie znaczy, że trzeba o tym pisać na forum. > Chciałem poznać opinie innych, a nie komentarze nie na temat.W moim komentarzu była zawarta moja opinia. Jaki miałeś cel wypisując takie liczby? Skąd wziąłeś informacje, że Racja PL i SLD mogą osiągnąć aż tak dobre wyniki? Rozumiem, że opierałeś się na jakichś badaniach statystycznych 
"Nigdy się nie spełniamy. Jesteśmy dwiema otchłaniami - studnią wpatrzoną w niebo."
|