Kiedyś (nie tak dawno) natrafiłem na forum panteistów (nie był to serwis wiara.pl czy opoka.pl, nie był to serwie o new age czy też neopogaństwie). Niestety nie zapisałem go a chciałbym się mu blizej przyjżec. Może ktoś z czytelników racjonalista.pl zna to miejsce w sieci. Za konkretne odpowiedzi z góry dziękuję. Pozdrawiam  |