Racjonalista - Strona głównaDo treści
Nietypowe wykorzystanie sutann i habitów

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
25-09-2011 21:24Hodża (11172 punktów)Nietypowe wykorzystanie sutann i habitów
Ocena 3 na 3
, czyli propozycja dla duchownych: www.youtube.com/watch?v=ttz5oPpF1Js
Z całą mocą jednak należy podkreślić - bo być może obejrzy to ktoś odpowiednio ubrany - że absolutnie nie należy przystępować do tego rodzaju akrobacji bez wcześniejszego przygotowania. Autorzy niestety nie zamieścili w materiale informacji "nie próbujcie tego w domu".
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Selanos (12869 punktów)
To już wiem, czego będę musiał spróbować, jak wygram te pięćdziesiąt milionów w totka

Hmmm, a czy informacja "Nie próbujcie tego w domu." jest przeznaczona również dla księży? Przecież oni mają opatrzność, charyzmaty i inne takie... Jestem pewien, że nic im się nie stanie, a jak się stanie, to widocznie boży plan...

A na koniec: ciekawe czy maybach Ojca Dyrektora potrafi coś takiego www.youtub(*)?v=GMxXHY1f8Xk&feature=related
26-09-2011 09:36 
 Ocena 1 na 1
Hodża (11172 punktów)
>To już wiem, czego będę musiał spróbować, jak wygram te pięćdziesiąt milionów w totka

Wątpię, wątpię. Mając taką kasę warto pomyśleć życiu dłuższym niż tylko to trwające przez kilka minut lotu.
>Hmmm, a czy informacja "Nie próbujcie tego w domu." jest przeznaczona również dla księży? Przecież oni mają opatrzność, charyzmaty i inne takie... Jestem pewien, że nic im się nie stanie, a jak się stanie, to widocznie boży plan...

To, o czym rozmawiamy nie jest takie śmieszne, jeśli się wspomni historie tego brazylijskiego księdza, który uleciał na łono Abrahama porwany manią latania.

>A na koniec: ciekawe czy maybach Ojca Dyrektora potrafi coś takiego www.youtub(*)?v=GMxXHY1f8Xk&feature=related

To jest potwornie niebezpieczna rozrywka, co pokazuje ten film - samochód to nie samolot i rzadko kiedy leci stabilnie, przeważnie zaczyna koziołkować a wtedy wyskoczenie z takiego niebiańskiego kabrioletu jest bardzo trudne a czasem wręcz niemożliwe.


Nie Bóg, lecz Człowiek potrzebuje obrony.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365